ZdravímVčera jsme měli odletět z Milana(bergamo) ale nás let byl uplne zrušen,dostali jsme hotel a dneska letime nazpátek večer z Benátek.Tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost dostat od této společnosti odškodnění?popripade jestli mate někdo nějaké zkušenosti s tím wizzshitem:D děkuji  .

Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Wizz Flex by nepomohlo?

0 Citovat

WizzFlex má tu nevýhodu, že při případném zrušení letenky ti nevrátí poplatek právě za tuto službu. Třeba Volotea to tak má, dostaneš zpět všechno do posledního centu.

0 Citovat

Vzhledem k tomu, že se u Wizzairu již nelze odbavit na zpáteční let s předstihem, ale až 48 h před odletem (pokud si nekoupím sedadlo), mě zajímá:

Pokud letiště neumožňuje mobilní odbavení (Lvov), je tímto odbavení na přepážce zdarma ?

Na stránkách mají napsáno:

*On-line a mobilní odbavení (check-in) nemusí být na některých letištích k dispozici. V takových případech se odbavení (check-in) na letišti nabízí zdarma.


Nicméně ve FAQ pro případ absence mobilního check-inu na letišti píšou:

K vytištění palubního lístku použijte stránku wizzair.com a přineste ho sebou na letiště!


Máte někdo aktuální zkušenost ?

Díky !

0 Citovat

Ano, musíš si vytisknout palubní lístek z webu. Takže si udělej check-in přes web a pak si BP vytiskni někde v tiskárně nebo popros recepci nějakého hotelu, případně si dokup sedadlo a udělej check-in z domu. Pár lidí tak zaplakalo v Kutaisi, kde taky nešel mobilní check in a lidé si mysleli, že je odbaví na přepážce zdarma. Tolik kraválu při hádkách s personálem jsem ještě nezažil 😀

0 Citovat

Co si tak pamatuji, v Kutaisi není nikde žádné copycentrum a vytiskli mi to asi až na 10. pokus v nějakém obchodě. V mém buržoj *** hotelu neměli tiskárnu :D

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Nevíte o fíglu s tím Wizz kreditem? Bude mi teď expirovat kolem 200€ a nemám to za co utratit. V nejhorším případě zkusím koupit letenky s co nejpozdějším datem, kde bude větší pravděpodobnost změny letu.


Ak ešte nemáš Discount club, tak si kúp nejakú super-lacnú letenku (napr. Katowice - Lwow za 5€) a k nej Group Discount Club. Dá sa to kúpiť aj za kredity. Zbytok asi jedine tak ako píšeš, kúpiť niečo s veľkou pravdepodobnosťou zmeny letových časov.

0 Citovat

p.jaros napsal(a):

Ano, musíš si vytisknout palubní lístek z webu. Takže si udělej check-in přes web a pak si BP vytiskni někde v tiskárně nebo popros recepci nějakého hotelu, případně si dokup sedadlo a udělej check-in z domu. Pár lidí tak zaplakalo v Kutaisi, kde taky nešel mobilní check in a lidé si mysleli, že je odbaví na přepážce zdarma. Tolik kraválu při hádkách s personálem jsem ještě nezažil 😀

Děkuji, přesně toto jsem tak nějak očekával... vytisknu u paní domácí :-)
0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):


Ak ešte nemáš Discount club, tak si kúp nejakú super-lacnú letenku (napr. Katowice - Lwow za 5€) a k nej Group Discount Club. Dá sa to kúpiť aj za kredity. Zbytok asi jedine tak ako píšeš, kúpiť niečo s veľkou pravdepodobnosťou zmeny letových časov.


WDC mám právě od listopadu obnovenej. Každopádně díky za tip. 
0 Citovat

Wizz bude létat z Katovic do Santanderu od 15. června a do Alesundu od 16. září.

https://www.fly4free.pl/nowe-tra...santander/


0 Citovat

Letěla jsem 9.3. z Vídně do Reykjavíku se startem 6,20 hod., po vzletu pilot ohlásil, že se mu nepodařilo zatáhnout podvozek a že decision  je se vrátit.  Ve Vídni bychom nedostali gate, takže letíme do Budapešti. Po přistání pilot ohlásil, že podvozek je v pořádku a že teď budemem čekat hodinu a čtyřicet minut na nový crew, pak se opravil a řekl, asi hodinu. Čekali jsme opravdu hodinu a čtyřicet minut. Po desáté jsme konečně odstartovali směr Reyk a doletěli za cca 4,15hod. Nemůžu se zbavit dojmu, že vše bylo naplánované, potřebovali vyměnit posádku na základně v Buda, ta stará měla odpracované hodiny ( to říkal cabin crew),  tak proč složitě přepravovat posádky, když můžou trochu pošikanovat cestující.  Politika Wizzair se mi vůbec nelíbí.

0 Citovat

Danka napsal(a):

Letěla jsem 9.3. z Vídně do Reykjavíku se startem 6,20 hod., po vzletu pilot ohlásil, že se mu nepodařilo zatáhnout podvozek a že decision  je se vrátit.  Ve Vídni bychom nedostali gate, takže letíme do Budapešti. Po přistání pilot ohlásil, že podvozek je v pořádku a že teď budemem čekat hodinu a čtyřicet minut na nový crew, pak se opravil a řekl, asi hodinu. Čekali jsme opravdu hodinu a čtyřicet minut. Po desáté jsme konečně odstartovali směr Reyk a doletěli za cca 4,15hod. Nemůžu se zbavit dojmu, že vše bylo naplánované, potřebovali vyměnit posádku na základně v Buda, ta stará měla odpracované hodiny ( to říkal cabin crew),  tak proč složitě přepravovat posádky, když můžou trochu pošikanovat cestující.  Politika Wizzair se mi vůbec nelíbí.

To jako myslite vazne? :D to by byla nejdrazsi vymena posadky na svete :D

0 Citovat

No, nevím, dle výpisu historie letů na webu letiště Keflavik to stihli do 4 hodin zpozdění. Ale mě se zdái, že jsme vzlétali z Budy v 10.20 hod. (český čas), kdy jsme přistávali,nevím. Doba letu byla ohlášena pilotem na 4.15 hod.

0 Citovat

Danka napsal(a): tak proč složitě přepravovat posádky, když můžou trochu pošikanovat cestující.  

Takhle to určitě bylo. Navíc v Budapešti dotankovali chemikálie pro chemtrails, ve Vídni to nejde.

0 Citovat

Máte někdo zkušenost s tím větším zavazadlem v rámci toho priority? Musí to fakt být ten kufřík? přijde mi to totálně absurdní, v tomhle rozměru mám batoh, který normálně dávám pod sedadlo, proč to musí být kufr? :D

0 Citovat

Může to být jakýkoliv druh zavazadla v daných rozměrech. Kufr slouží k ilustraci pravidelných rozměrů. Stejně jako malé zavazadlo může být i malý kufr, pokud tedy splní rozměry. 

0 Citovat

🤦

0 Citovat

Dobrý den, mám dotaz, wizz nám změnila časy odletů v Vídně na Maltu a zpět začátkem května, píšou, že si můžu nechat  vrátit peníze, přebukovat, nebo kredit na kartu, my bychom si chtěli pobyt prodloužit, tak že bychom chtěli letět o tři dny dříve, otevřela jsem tedy přebukovat a píše  mi to, že do 14 dnů před plánovaným datem odletu můžu přejít na jiný let, který provozují na stejné trati a pokud si přeji let změnit, tak můžu za poplatek a že v současnosti není změna letu před 1. listopadem na jejich web. stránkách možná. Takže jsem z toho jelen. Mám tomu rozumět tak, že te´d za změnu zaplatím a 14 dní před odletem ne nebo jak? Máte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji, Jitka.

0 Citovat

You can re-book onto another flight operated by us on the same or, if necessary, on a comparable route, within 14 days before or 30 days after the scheduled date of departure of the original flight (subject to availability of seats)


Takže môžete zmeniť let cez tlačítko Rebook a vyberiete vhodný let - maximálne 14 dní pred originálnym dátumom, alebo do 30 dní neskôr. Tam uvidíte novú cenu 0 euro. Niečo takéto.. potvrdíte a prídu nové letenky



screenshot-2019-03-30-00-38-17-904-com-android-chrome.png

0 Citovat

Vite nekdo jak je to s lety do a z Italie, plati se za normalni prirucak nebo ne? Ta jejich nova pravidla by mela byt pozastavena, ale chtel bych znat praxi... diky

0 Citovat

dawe88 napsal(a):

Vite nekdo jak je to s lety do a z Italie, plati se za normalni prirucak nebo ne? Ta jejich nova pravidla by mela byt pozastavena, ale chtel bych znat praxi... diky


https://www.reuters.com/article/...SKCN1R91XI

0 Citovat

"WIZZ AIR ANNOUNCES ORDER FOR 20 AIRBUS A321XLR AIRCRAF ... XLR will extend our outstanding value and service proposition on routes of 7-8 hours of flying" ... hmm, co myslite s akymi trasami nas v roku 2023 Wizz prekvapi?

0 Citovat

S těmi jejich rozestupy tam můžou rovnou vylepit i reklamy na chiropraktiky a maséry :D

Vzhledem k jejich inklinaci to vidím na Teherán, Ulábátar, víc Kazachstánu a střední Asie pro všechny. A možná víc letů na střední východ.

Jinak se přímo nabízí něco jako východní pobřeží, Senegal, Zanzibar.

0 Citovat

7-8 hodin uz moze kludne transatlanticky ... nejaky Luton-Providence, alebo kde ich zadotuju.  Podobne aj Stredna Azia

0 Citovat

V minulosti koketovali i se základnou v DWC a lety dál do Asie...

0 Citovat

To vidim spis na to, ze to bude mit LTN,KTW a BUD. Jedna z techto zakladen urcite.

0