Letiste Pardubice

Založil mikir před 4 dny ve fóru Letiště
5 odpovědí

nepripravene letiste

Vyzkousel jsem poprve 2 dny po otevreni letiste Pardubice ( od 5. 9. lita Ryanair Londyn Standsted ) a musim konstatovat ze jsem byl znacne zklamany , myslel jsem , ze se tim da vytvorit konkurence pro Prahu a ze postupne bude mit zajem Ryanair nebo i dalsi nizkonakladovky z tohoto letiste litat

Bohuzel , pres evidentni snahu personalu letiste to zatim silne skripe ve vsech smerech

Zacina to uz tim ze bus z nadrazi zastavuje sice pobliz budov letiste , ale silnice se temer neda prejit pro silny provoz a neexistujici prechod

Dalsi prekvapeni ceka v hale kde pred odletem neni temer zadny prostor , vim ze z Pardubic uz litaly nejake chartery ale 200 lidi se do toho prostoru proste nemuze vejit

Po odbaveni , ktere spis pripomina stare casy se clovek dostane do haly , ktera opet moc pozadavky na vice cestujicich nesplnuje ...

Odvoz k letadlum probihal chaoticky i kdyz pricina chaosu byla zrejme spis zpusobena technickou zavadou letadla

Vseobecne lze ale konstatovat , ze Pardubice zatim na to aby z nej litaly bezne nizkonakladove linky nemaji

V zimě by měl být otevřen nový terminál, což by mělo vyrmešit všechny stávající kapacitní nedostatky.

samostatne kupene letenky nemaju garantovany prestup. Najma kvoli tomu, ze su asi o tretinu lacnejsie ako "jedna" s garantovanym prestupom

tonic napsal(a):

samostatne kupene letenky nemaju garantovany prestup. Najma kvoli tomu, ze su asi o tretinu lacnejsie ako "jedna" s garantovanym prestupom

sorry, špatné téma

Přihlášení a registrace