nepripravene letiste  .

Letiste Pardubice

Založil ve fóru Letiště

16 reakcí

nepripravene letiste

0

Vyzkousel jsem poprve 2 dny po otevreni letiste Pardubice ( od 5. 9. lita Ryanair Londyn Standsted ) a musim konstatovat ze jsem byl znacne zklamany , myslel jsem , ze se tim da vytvorit konkurence pro Prahu a ze postupne bude mit zajem Ryanair nebo i dalsi nizkonakladovky z tohoto letiste litat

Bohuzel , pres evidentni snahu personalu letiste to zatim silne skripe ve vsech smerech

Zacina to uz tim ze bus z nadrazi zastavuje sice pobliz budov letiste , ale silnice se temer neda prejit pro silny provoz a neexistujici prechod

Dalsi prekvapeni ceka v hale kde pred odletem neni temer zadny prostor , vim ze z Pardubic uz litaly nejake chartery ale 200 lidi se do toho prostoru proste nemuze vejit

Po odbaveni , ktere spis pripomina stare casy se clovek dostane do haly , ktera opet moc pozadavky na vice cestujicich nesplnuje ...

Odvoz k letadlum probihal chaoticky i kdyz pricina chaosu byla zrejme spis zpusobena technickou zavadou letadla

Vseobecne lze ale konstatovat , ze Pardubice zatim na to aby z nej litaly bezne nizkonakladove linky nemaji

0 Citovat

V zimě by měl být otevřen nový terminál, což by mělo vyrmešit všechny stávající kapacitní nedostatky.

0 Citovat

samostatne kupene letenky nemaju garantovany prestup. Najma kvoli tomu, ze su asi o tretinu lacnejsie ako "jedna" s garantovanym prestupom

0 Citovat

tonic napsal(a):

samostatne kupene letenky nemaju garantovany prestup. Najma kvoli tomu, ze su asi o tretinu lacnejsie ako "jedna" s garantovanym prestupom

sorry, špatné téma

0 Citovat

Nove pardubice-alicante od brezna 2018..

0 Citovat

https://www.cestujlevne.com/blog...spanelskem

0 Citovat

Zdar, od včerejška zmizely ceny na trace PED-ALC. Nemáte nejaký info, co se děje? Snad to nezrušili dřív, než jsem stačil koupit? V android apce ta trase není vůbec.

0 Citovat

Viděl bych to na optimalizaci LŘ

0 Citovat

kedar napsal(a):

Zdar, od včerejška zmizely ceny na trace PED-ALC. Nemáte nejaký info, co se děje? Snad to nezrušili dřív, než jsem stačil koupit? V android apce ta trase není vůbec.

Dneska měl web FR nějaké výpadky, já už zase normálně časy i ceny na PED-ALC vidím ;)

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Dneska měl web FR nějaké výpadky, já už zase normálně časy i ceny na PED-ALC vidím ;)

u mě stále všechny termíny: 0,-Kč (teď jsem to zkoušel)


stazeny-soubor.png

0 Citovat

Tak to bude fakt zase potíž s jejich webem, u mě vše sedí. Na každopádně zatím bych se rušení nebál.


ped-alc.png

0 Citovat

tak na tabletu už to vidím taky (předtím jsem nezkoušel) , na PC a na mobilu stále nic. Vše pod jednou wifinou.

0 Citovat

Mě se dnes takto zobrazovaly všechny lety RYR v novém Firefox Quantum. V Chrome vše OK.

0 Citovat

používám prohlížeč Vivaldi a je pravdou, že jsem ho nedávno taky aktualizoval. Teď jsem to zkusil v IE a tam ceny už vidím. Dík za info

0 Citovat

Tohle je problém od té doby, co přešli na nový web. Já s tímhle mám problémy každý den.

0 Citovat

tiez sa mi to stalo, pomoze zmazat cookies pre ich stranku a reload

0
16 reakcí