Ahoj. Koupil jsem si na leden letenku na Maledivy s odletem z Kyjeva. Potrebuju teda koupit ještě letenku do Kyjeva. Díval jsem se a nejlíp by mě to vycházelo asi WRO->IEV Moje otázka zní, koupit přískok už teď, nebo ještě počkat? A ještě dotaz, během letu má být technické mezipřistání v Colombu, co přesně to znamená? Bude se čekat v letadle? Díky  .

Let do Kyjeva

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

19 reakcí

Ahoj. Koupil jsem si na leden letenku na Maledivy s odletem z Kyjeva. Potrebuju teda koupit ještě letenku do Kyjeva. Díval jsem se a nejlíp by mě to vycházelo asi WRO->IEV

Moje otázka zní, koupit přískok už teď, nebo ještě počkat?

A ještě dotaz, během letu má být technické mezipřistání v Colombu, co přesně to znamená? Bude se čekat v letadle? Díky

0

Za kolik jsou? Ony se ty lety do Kyjeva docela drží. Naopak, pokud máš čas, tak bych doporučoval letět do Lvova, kam stojí dlouhodobě letenky 39zl one way, tam strávit den, dva a pak se přesunout do Kyjeva (vlak/přelet).

0 Citovat

Do Lvova za 39zl? Dlouhodobě? To jsem asi přehlídnul. Nicméně nápad je to dobrý pokud letíš třeba za 10 měsíců a později. Pak se vyplatí přelet s UIA. Jinak zatím nejlevněji do Kyjeva z Blavy. Ale možná že někdo zná lepší kombo.

0 Citovat

K tomu mezipřistání: v Colombu část cestujících vystoupí, část pokračuje dál. Nevím, jaké procedury tam mají, buď zůstanete v letadle, nebo v tranzitní zóně letiště, vízum každopádně netřeba.

0 Citovat

Letěl jsem takhle letos 2x za 78zl, včera jsem kupoval na leden zpátečku za 84 zl.

0 Citovat

Odlítám V lednu 20.1.2018. Wroclav mám kousek a letenka ted vychází na nějakých 130 one way, takže cena dobrá. Takže mám koupit asi hned? Říkal jsem si jestli není ještě brzo, ale vlastně asi proč by

0 Citovat

no pozri aj UIA z prahy...za 130 one way mozno das aj to.. minimalne naspat.. priamo cez ich web flyuia.com

130 s wizz je uz fakt dost, najma one way v januari

edit: ok...neviem preco som si myslel ze sa bavite o cenach v EURO :D

0 Citovat

Za 260 pln zpátečka je v klidu, nicméně já vidím 2.1.18 cestu tam s discount clubem za 254 pln :)

0 Citovat

Tak pokud má WRO kousek, tak proč by jezdil do PRG, teda za předpokladu, že se bavíme o PLN ne o euro.

Edit: :))))

0 Citovat

Sorry zapomněl jsem napsat mluvím o ceně v PLN. Akorát zpátky priletim 2.2 a wizz letí do WRO až 3.2. Nebo měl by někdo tip na letenku za dobrou cenu 2.2 někdy večer?

0 Citovat

UIA predava stylom cim skor kupis, tym lepsia cena. KBP - BUD na februar som kupoval za 17 €, teraz uz je tarifa low-cost vypredana a hand baggage only stoji 31 €. Co sledujem grafy, tak z BUD ani v zime nesiel Wizz pod 15 €. Zrovna vcera som tam kupoval letenku lebo to spadlo zo "sialenych" 40 € na 16,5 €

0 Citovat

hej Budapest si drzi ceny, to skor Bratislava je na tom lepsie. UIA ma lepsie ceny z Kyjeva ako do Kyjeva, to sa da potom aj Vieden pod 20e

0 Citovat

Na UIA jsem se díval, ale potřeboval bych letět z IEV ne z KBP a pokud dobře koukám tak z tama nelítají. Pokud nepůjde jinak, tak tam prostě počkám do 3.2 a pak poletím normálně z wizz, ale kdyby šlo tak bych radši letěl hned 2.2

0 Citovat

Ted se dívám, že bych mohl letět zpět IEV->KTW

Přílet do Kyjeva mám 13:25 a do Katowic to odlétá 16:30

Myslíte, že je to dost času? I kdyby bylo nějaké zpoždění, tak snad ne tak velké

0 Citovat

Pokud máš přílet na KBP a odlet z IEV tak 3 hodiny mně osobně přijdou málo, asi bych do toho nešel. Samotný přesun by jsi měl stihnout tak za cca 1,5 hodiny, ale to pouze v ideálním případě, pokud teda pojedeš busem + trolejbusem.

0 Citovat

jed nebude meskanie a zoberies taxi/uber, tak to vidim realne

0 Citovat

Asi jsem to špatně napsal, přílet i odlet mám z IEV. Jen mi šlo o to jestli je to dost velká rezerva v případě, že by mělo letadlo z Dubaje sekeru, ale i kdyby tak snad to nebudou tři hodiny

0 Citovat

jaaaj, tak to odpoved rovnaka ako pri kazdom inom letisku :) ak to nebude meskat, nevidim problem, IEV je kompaktne, imigracka trva tak 15 min max.

0 Citovat

Tak to koupím na toho 2.2 a snad to nebude mít zpoždění a stihnu to. A kdyby bylo nejhůř tak bych počkal do druhého dne a letěl pak

0 Citovat

tak da sa povedat, ze to bol let do Kyjeva

https://www.youtube.com/watch?v=oxlHKwlQO6E

(poucenie - netlieskajte predcasne)

0
19 reakcí