American Airlines

Napsal fredsnotdead 2013-05-31T17:25:54+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Diky moc za info, letenka je pro sestru od pritelkyne, ktera za nama prileti z Madisonu, takze tam hodim jeji US adresu a bude klid ;)

Jeste doplnkovy dotaz, staci u vnitrostatnich letu na prestup 50minut (Charlotte Douglas International Airport CLT)? Predpokladam, ze tam nebude zadne imigracni, kdyz je to v ramci US a je to v ramci nabizeneho spojeni primo pres AA. Pocitam, ze by pripadne sestra od pritelkyne dostala letenku na dalsi let, kdyby to bylo zpusobeno zpozdenim prvniho letu od AA, ale prilet do Orlanda bude v noci a nerad bych, aby musela resit nocleh a let dalsi den. Predem diky Vojta

Vnitrostátní - Vnitrostátní vystoupíš z letadla rovnou ke gates, pokud je to stejná letecká společnost, typicky odlétáš ze stejného terminálu. Když jsou to lety v rámci jedné letenky a zmeškáš navazující let, musejí se o tebe postarat. 

Charlotte je docela příjemné letiště na přestup. Ano, musejí se o tebe postarat ale u AA musíš být asertivní, jinak se na tebe vys...

Přesně, CLT je relativně v pohodě, v prosinci jsem tam absolvoval mezinárodní-mezinárodní přestup a i s kufrem to bylo za hodinu.

Diky za ujisteni a dodatecne info ;)  

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!