Nějaké tipy k levnému parkování? (rozuměj zdarma)  .

Bratislava (BTS)

Založil ve fóru Letiště

Myslím, že max 2 měsíce dopředu.

0 Citovat

OK. Dík. Ještě s tím chvilku počkám.

0 Citovat

Nejlevnější včasná jízdenka z Prahy do Bratislavy stojí 414Kč. Na podobnou cenu se lze dostat, pokud plánujete i cestu zpět do jednoho měsíce, nákupem i v den odjezdu při rozdělení v Brně, případně i Břeclavi, jako bonus bude jízdenka plně flexibilní. S IN25 je pak mírná sleva, nejnižší cena, které lze dosáhnout je 367Kč/OW. Ještě doplním, že pro noční spoj EN477 je povinná rezervace v mezinárodní přepravě za 3€, možná bych zvážil ještě trochu připlatit za rezervaci v lehátkovém voze za 6€.

0 Citovat

Díky za info. Mrknu na to v neděli večer, až se vrátím z výletu. Můžu říct, že mě cena včasné jízdenky příliš nezapojuje smiley

0 Citovat

Pročetl jsem si vlákno a děkuji za tipy. Hledám, kam na 3 noci postavit své auto s pražskou SPZ. Platí stále výše uvedené lokality?

0 Citovat

Myslím že by nemal byť žiadny problém s parkovaním na vonkajšom parkovisku pri AVION / IKEA - https://goo.gl/maps/ooNVvLqY7EB2. Sú to dve zastávky busom 61, alebo 20 minút pešo. A môžete spojiť príjemné s užitočným a skočiť na obed do Ikea, na letisku je jedlo príšerne predražené.

0 Citovat

No právě mě odrazují předchozí komentáře i dopravní značení na příjezdu. Sice značka parkoviště s dodatkovou tabulkou není totéž, co zákaz stání v uvedenou dobu, ale i tak. Prozatím tedy vybírám mezi parkovišti Meteorová, Sputniková nebo pak severněji Vietnamská.

0 Citovat

kludne to zaparkuj pred Kozmosom na Sputnikovej

1 Citovat

Dotaz na ty, co často lítají z BTS. Jak je to s parkováním přímo na letišti (P2) někde jsem četl, že přes léto bývá plné a je problém se zaparkováním, je to tak nebo ne?

Vzhledem k naprosto nesmyslným cenám, s ohledem na to o jaký letiště jde a že z něj lítají jen lowcosty (CSA uz považuju taky za lowcost :) si říkám, že těch pár euro rozdílu mezi letištním parkovištěm a těma okolníma ve dvorech už nebudu řešit. Ale zase jezdím na letiště hodně na "knap" před odletem, tak pak bych nerad řešil na poslední chvíli problém se zaparkováním :)

Díky za odpovědi.

0 Citovat

sorry to ti neporadim, tie ceny parkovania na BTS su fakt mimo a vzdy to parkujem radsej na verejnom parkovisku (pred kozmosom na sputnikovej, co spomina aj tonic vyssie) a pokracujem autobusom.

0 Citovat

I tak díky za odpověď, ještě se teda zaptám, pokud bych to nechal tam, je tam kde koupit lístek na bus?

0 Citovat

ano, je tam automat, ale iba na mince

0 Citovat

Díky moc!

0 Citovat

Zdar, řeším levnou letenku z Bratislavy a řeším, zda je reálné se v pátek z práce v Praze dostat autobusem do Bratislavy na let s odletem v 21:50. Co myslíte? Vychází mi to na "stěží".

Když vezmu v úvahu současné páteční spoje Regiojetu, vychází mi to jedině na odjezd v 16:00 s příjezdem v 20:30 a podle mě to už je hodně na těsno s předpokladem plynulého provozu na D1. Další jede v 17:00 a přijíždí na AS Nivy v 21:15.

0 Citovat

No když budu počítat, že cesta MHDčkem z autobusáku na BTS trvá kolem 40 minut, tak bus s příjezdem ve 20:30 je "nejvíc natěsno, jak to jen jde" a osobně bych to určitě neriskoval. O spoji v 17:00 z Prahy už bych neuvažoval vůbec.

0 Citovat

Díky, myslel jsem si to.

0 Citovat

ved prinajhorsom Uberom si tam rychlo

0 Citovat

Tím busem určitě ne, RegioJet mívá skoro denně už v Jihlavě zpoždění 30-45 min, a mně samotnému z posledních 3 jízd teď v létě do Brna autem se stalo 2x, že dálnice stála cca hodinu... tím spíš, když se jedná o pátek.

0 Citovat

Ahoj, myslim, že by sa to dalo stihnúť, je to risk, ale v tom čase už nie sú zápchy a poradila by som ti zavolať si 5€ taxi. Toto je ich číslo 0918 555 555. Ak budu mať obsadené skús si stiahnuť appku 5€ taxi.

0 Citovat

no to 5e taxi...to ej easy taxi nie? to nahodou nie je zname tym, ze ak sa jedna o dlhsiu trasu, tak auto nie je prave volne?

0 Citovat

Díky za tipy. Asi budu dál hledat inspiraci. Lowcost výlet u nějž je šance 1:1, že se nestihne nebo se bude volat taxi, mě jaksi neuspokojuje... :-D

0 Citovat

no ved s tym vlakom to stihas s prehladom aj MHD :)

0 Citovat

Dny otevřených dveří 22-24. září (septembra) 2017. Nutná registrace skrze bts.aero od 4.9.

0 Citovat

Dobry den, je tedy mozne nechat auto na vice dni u toho Avionu? Dekuji za info.

0 Citovat

Oficiálne to nie je možné, reálne tomu vôbec nič nebráni - nie sú tam rampy. Podľa mňa rozumnejšie riešenie ako ho nechávať niekde na sídlisku, ako je tu často odporúčané (nikdy neviete kedy sa nejakému akčnému dôchodcovi znepáči cudzia značka pred jeho vchodom...).

Každopádne by som využil vonkajšie parkovisko pri Ikea, nie garáže.

0