Ahoj,hledám inspiraci - kam v září na 3 týdny? 2 osoby, rozpočet dohromady 150kHledáme něco putovní/putovně-dovolenkovéhoMáte nějaké nápady? :-) .

Kam v září na 3 týdny?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Ahoj,

hledám inspiraci - kam v září na 3 týdny? 2 osoby, rozpočet dohromady 150k


Hledáme něco putovní/putovně-dovolenkového


Máte nějaké nápady? :-)
0

Za 150 peněz můžete úplně kamkoliv, to už není o cestovánílevně.

0 Citovat

Zkus CK Adventura...

0 Citovat

Třeba Mácháč? Nebo na Lipně je taky hezky..

0 Citovat

Abyste využili rozpočet můžete zkusit Antarktidu nebo nějaký luxusní rezort na Tahiti. 

0 Citovat

je to sice len na 15 dni, ale aspon usetrite 10 000 czk (sme predsa na cestujlevne, kde rozhoduju niekedy aj haliere)

https://hotel.invia.cz/turecko/b...=132263350


ak ste skrblici, tak asi toto potom

https://goo.gl/8Murz5

0 Citovat

Jo, zájezd za 70 litrů a čas odletu z Prahy je v 4:45 (a pravděpodobně s Travel Service). Luxus se hned pozná. 

0 Citovat

No... jeden zhavej tip na putovne-dovolenkovou cestu bych mel. 


V zari se obvykle kona pout do Mekky ((:

0 Citovat

 treba Havaj s alespon economy plus letenkama

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, mám našetřeny nějaké ruble.

Ale potřebuji zakoupit hned, kurz padá...
0 Citovat

když mi dáte 50K, tak vám za zbytek naplánuju itinerář, poletím s vámi a budu vás osobně provádět  :):)

0 Citovat

Pokud i přilehneš, tak se snad s kámošema na těch pade složíme.

0 Citovat

cali napsal(a):

Pokud i přilehneš, tak se snad s kámošema na těch pade složíme.

xDDDDDD

:DDDDDDDDDD

:-DDDDDDDDDDDD


rovnou odstraň to snad, protože kdyby se někdo cukal, rád Vás založím a jedu taky :-D

0 Citovat

Nebo přidejte ještě další tři týdny a máte z toho luxusní cestu kolem světa. 

0 Citovat

musím říct, že to mě nenapadlo, mohla jsem hodit vyšší částku :) a za víc lidí tuplem :) :)

0 Citovat

Tak počkej, první slovo platí, druhé leze z gatí:-)

0 Citovat

V Somalsku je pry hezke more, a bez turistu! :))

0 Citovat

Za 75 klacku bych letel nekam, kam se jen tak nedostane kazdy turista. Ja bych letel nekam do tichomori a uzival si klid a prirodu a pripadne procestoval ostruvky okolo. Jeste jsem uvazoval nad Madagaskarem, ale nevim jaka tam je situace ted :D 

0 Citovat

ale vsak Madagaskar z takeho Talianska byva sem tam za 300-400 euro, to je este lowcost :D

no ale je to pekna predstava mat 3000 euro na vylet... doteraz som minul za 210+ letov okolo 4500 euro, takze by sa dalo vymyslat :D
0 Citovat

Pardon 😃 ja mam vyhlidnuty jeden ostrov v Tichomori. Skyscanner mi hodil zpatecku za 176k , predstava, ze tam chci libanky a hotel... -.- 

0 Citovat

176k? vsak to prezen cez tripstu, alebo gotogate a hned usetris 500CZK ;)

0 Citovat

Ne, tam to lita jednou za tyden. Nevim co by tripsta ci g2g ci kiwi mi na to rekli, ze mi zrusili let:D jeste i garanci prestupu mi to nekdo z nich nabidne  :D 

Jj, 176k. Jako hodilo mi to i nejakou zavratnou sumu v C, ale to mi prislo zbytecny do Noveho Zelandu. Tam se stejne leti dvema cesnama :D 

0 Citovat

cali napsal(a):

Pokud i přilehneš, tak se snad s kámošema na těch pade složíme.

  Ja se taky pridam, kolik uz nas je ve skupine?

0 Citovat

Zatím 9+Rob Foxx, ty, ještě to neví eremi... Uvidíme, aby zase nebyl problém s letenkama.

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Pardon 😃 ja mam vyhlidnuty jeden ostrov v Tichomori. Skyscanner mi hodil zpatecku za 176k , predstava, ze tam chci libanky a hotel... -.- 

  176litru, to je hodne drahy business..  nebo to je letenka do First?   Kdyz koukam na akce,a na Tahiti v economy se da z EU letet za 20tis kc (ovsem dlouha cekacka v AKL) + naklady z CR do Skandinavie na positioning ...Utopit 176tis za letenku,to uz je umeni.... :-)

0