Kam v září na 3 týdny?

Napsal daviduli24 2018-04-12T22:51:15+02:00 ve fóru Co se nevešlo

Ahoj,

hledám inspiraci - kam v září na 3 týdny? 2 osoby, rozpočet dohromady 150k

Hledáme něco putovní/putovně-dovolenkového

Máte nějaké nápady? :-)

Za 150 peněz můžete úplně kamkoliv, to už není o cestovánílevně.

Zkus CK Adventura...

Třeba Mácháč? Nebo na Lipně je taky hezky..

Abyste využili rozpočet můžete zkusit Antarktidu nebo nějaký luxusní rezort na Tahiti. 

je to sice len na 15 dni, ale aspon usetrite 10 000 czk (sme predsa na cestujlevne, kde rozhoduju niekedy aj haliere)

https://hotel.invia.cz/turecko/b...=132263350

ak ste skrblici, tak asi toto potom

https://goo.gl/8Murz5

Jo, zájezd za 70 litrů a čas odletu z Prahy je v 4:45 (a pravděpodobně s Travel Service). Luxus se hned pozná. 

No... jeden zhavej tip na putovne-dovolenkovou cestu bych mel. 

V zari se obvykle kona pout do Mekky ((:

treba Havaj s alespon economy plus letenkama

Já bych se ráda přidala, mám našetřeny nějaké ruble.

Ale potřebuji zakoupit hned, kurz padá...

když mi dáte 50K, tak vám za zbytek naplánuju itinerář, poletím s vámi a budu vás osobně provádět  :):)

Pokud i přilehneš, tak se snad s kámošema na těch pade složíme.

cali napsal(a):

xDDDDDD

:DDDDDDDDDD

:-DDDDDDDDDDDD

rovnou odstraň to snad, protože kdyby se někdo cukal, rád Vás založím a jedu taky :-D

Srdečně jste zváni do Pchjongjangu.

A ty peníze budu chtít cash kvůli sankcím nám tady nejdou bankomaty. 

Nebo přidejte ještě další tři týdny a máte z toho luxusní cestu kolem světa. 

musím říct, že to mě nenapadlo, mohla jsem hodit vyšší částku :) a za víc lidí tuplem :) :)

Tak počkej, první slovo platí, druhé leze z gatí:-)

V Somalsku je pry hezke more, a bez turistu! :))

Za 75 klacku bych letel nekam, kam se jen tak nedostane kazdy turista. Ja bych letel nekam do tichomori a uzival si klid a prirodu a pripadne procestoval ostruvky okolo. Jeste jsem uvazoval nad Madagaskarem, ale nevim jaka tam je situace ted :D 

ale vsak Madagaskar z takeho Talianska byva sem tam za 300-400 euro, to je este lowcost :D

no ale je to pekna predstava mat 3000 euro na vylet... doteraz som minul za 210+ letov okolo 4500 euro, takze by sa dalo vymyslat :D

Pardon 😃 ja mam vyhlidnuty jeden ostrov v Tichomori. Skyscanner mi hodil zpatecku za 176k , predstava, ze tam chci libanky a hotel... -.- 

176k? vsak to prezen cez tripstu, alebo gotogate a hned usetris 500CZK ;)

Ne, tam to lita jednou za tyden. Nevim co by tripsta ci g2g ci kiwi mi na to rekli, ze mi zrusili let:D jeste i garanci prestupu mi to nekdo z nich nabidne  :D 

Jj, 176k. Jako hodilo mi to i nejakou zavratnou sumu v C, ale to mi prislo zbytecny do Noveho Zelandu. Tam se stejne leti dvema cesnama :D 

cali napsal(a):

Ja se taky pridam, kolik uz nas je ve skupine?

Zatím 9+Rob Foxx, ty, ještě to neví eremi... Uvidíme, aby zase nebyl problém s letenkama.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!