Dneska dávali na ČT 2 od 21 hod docela zajímavý dokument, minimálně pro mě jako pro laika ;) Město v oblacích (2016), http://www.csfd.cz/film/625477 .

Dokument o leteckém průmyslu

Založila ve fóru Co se nevešlo

Dneska dávali na ČT 2 od 21 hod docela zajímavý dokument, minimálně pro mě jako pro laika ;)

 Město v oblacích (2016), http://www.csfd.cz/film/625477

0

To jste s tim tedy přišla brzo. Já celý večer koukala na péčko.

0 Citovat

rofl:-) Určitě Naděždo s ruskými aktéry...

0 Citovat

Bylo to o ruských pastevcích na dálném východě.

0 Citovat

Takže pořádná Tůčka.

0 Citovat

Odehrávalo se to hlavně v maštali za svitu petrolejky, bylo tam prd vidět, ale vypadalo to na ovce a pak tam byly ještě nějaké kozy.

0 Citovat

tak kdyby vás to péčko omrzelo, budou ještě 2 díly ;) ukazovali třeba, jak zahřívají letadla na Sibiři, aby mohla odletět i v - 50 °C

0 Citovat

Tak to jsem o nic nepřišla, to já znám - pocházím z Jakutska a za mlada jsem bez butylky samohonky ani nevycházela ven.

 Třeba bude v dalším díle jak se zahřívají piloti před letem, ale to znám také.
0 Citovat

Tak v -50°C stačí, když si zapnou kabát a nasadí ušanku, jaké velké zahřívání...

0 Citovat

Zapomněl jste na kalhoty...

0 Citovat

Takhle zasyflený téma jsem už dlouho neviděl...

0 Citovat

Na fóru CL se mi líbí, že člověk nikdy neví, co ho v kterém vláknu čeká. Já si vždycky říkám, když do popředí vyskočí nějaké vlákno, toto téma mě nezajímá, k tomu nemám co říct, tak to ani neotevírám... pak mi to časem ale nedá, otevřu to, a ejhle - ono je to o něčem úplně jiném! :-)  

0 Citovat

Já to bohužel neovlivním. Kdyby to bylo po mém, tak jsou všechny účty od padrina dávno smazané. Přínos pro komunitu žádný nebo minimální, zbytečné plevelení všech vláken nějaký rádobyvtipným balastem. Jestli se potřebuje nějak umělecky projevit, tak ať se přihlásí na patřičnou školu nebo do ochotnického spolku, případně ať píše sloupky, eseje, črty apod. do nějakého art magazínu.

0 Citovat

1000x raději si přečtu a zasměju se nějaké blbosti od Naděždy a jejích klonů, než do nekonečna číst evergreeny jako sleva na Booking, levné ubytování na Mallorce v sezóně, půjčení auta bez kreditky a desítky dalších podobných postů, které nikomu nedají vůbec nic. Myslím si, že speciálně padrino pod originálním nickem vcelku odpovídá a reaguje věcně a v pohodě.

0 Citovat

Mimochodem by mě zajímalo, co tak objevného by se dalo psát ve vláknu s názvem "Dokument o leteckém průmyslu"? Třeba nějaké rady, jak vyrobit letadlo nebo založit aerolinku? Myslím, že tím prvním postem se veškerá jeho "hodnota" vyčerpala a všechno ostatní mi tady teda určitě nevadí.

0 Citovat

no napr. tento dokument o tom ako to fungovalo v Rusku v 90s je velmi dobry:  https://www.youtube.com/watch?v=Umr6JY6f2fw

0 Citovat

cizy napsal(a):

no napr. tento dokument o tom ako to fungovalo v Rusku v 90s je velmi dobry:  https://www.youtube.com/watch?v=Umr6JY6f2fw


Neřekl bych že se od té doby až tak změnilo...

0 Citovat

cali napsal(a):

1000x raději si přečtu a zasměju se nějaké blbosti od Naděždy a jejích klonů, než do nekonečna číst evergreeny ...


Raději evergreeny než:

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya napsal(a):

To jste s tim tedy přišla brzo. Já celý večer koukala na péčko.



0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Já to bohužel neovlivním. Kdyby to bylo po mém, tak jsou všechny účty od padrina dávno smazané. 


Mohl by přesídlit na AL.com... tamní fórum bylo dokonale paralyzováno nějakým magorem - loserem na pracáku, který o sobě píše ve třetí osobě, a tapetuje to skazkami ve stylu Milouš Zeman na cestách... aneb kde všude jsem se choval jako idiot, kde jsem co ukradl, kde jsem komu sprostě vynadal .

Mám pocit, že tonic ho snad viděl i osobně!?

0 Citovat

Hele, ja Ivetě třeba poděkuji, neznal jsem to, stáhl jsem to, baví mě to :)

0 Citovat

Petr76 napsal(a):


Mohl by přesídlit na AL.com... tamní fórum bylo dokonale paralyzováno nějakým magorem - loserem na pracáku, který o sobě píše ve třetí osobě, a tapetuje to skazkami ve stylu Milouš Zeman na cestách... aneb kde všude jsem se choval jako idiot, kde jsem co ukradl, kde jsem komu sprostě vynadal .

Mám pocit, že tonic ho snad viděl i osobně!?

Myslíš toho alkáče, co má nick napsán medvědím citoslovcem? 

0 Citovat

Taky jsem to viděl a rozhodně to stojí za zamyšlení

0 Citovat

Petr76 napsal(a):


Mohl by přesídlit na AL.com... tamní fórum bylo dokonale paralyzováno nějakým magorem - loserem na pracáku, který o sobě píše ve třetí osobě, a tapetuje to skazkami ve stylu Milouš Zeman na cestách... aneb kde všude jsem se choval jako idiot, kde jsem co ukradl, kde jsem komu sprostě vynadal .

Mám pocit, že tonic ho snad viděl i osobně!?

Myslím, že to byl nejen tonic, ale to  štěstí měl i jiný místní člen. Jinak já toho kreténa viděl bohužel taky naživo v Ovdě, kdy měl breka na krajíčku, když to vypadalo, že si ho tam nechají a rozhodně nebyl takovej frajer, jak ze sebe dělá (dozvěděl jsem se to až ex post, že to byl tenhle blb)
0 Citovat

Když už se tady rozjíždí tahle dizkuze o členech AL... Kde se vůbec vzala ta velké averze CL vs AL a obráceně?

0 Citovat

To není o AL vs. CL, to je jen o konkrétních lidech... Něco chápu, něco ne. 

0