Daruji gruzínskou SIM kartu operátora Beeline s cca 1,5 GB, pokud někdo využije. Aktivní by měla být až do 19.7. Předání v Praze.Plus k tomu můžu poskytnout zatím neupřesněný obnos gruzínských lari v mincích (mám je doma a večer je musím spočítat). Vyměním spolu se SIM za pozvání na kofolu / pivo a vyměnění historek. .

SIM karta Gruzie

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

12 reakcí

Daruji gruzínskou SIM kartu operátora Beeline s cca 1,5 GB, pokud někdo využije. Aktivní by měla být až do 19.7. Předání v Praze.

Plus k tomu můžu poskytnout zatím neupřesněný obnos gruzínských lari v mincích (mám je doma a večer je musím spočítat). Vyměním spolu se SIM za pozvání na kofolu / pivo a vyměnění historek.

0

tak darujes ci za pivo vymenis? :P

0 Citovat

Samotnou SIM kartu daruji (ale pivu se nebráním).

SIM kartu s drobnými vyměním za pivo ;)

0 Citovat

Tak kolik těch lari máš? Mají hodnotu aspoň toho pivka? :-)

Škoda u té simky, potřebovali bychom ji až v srpnu ...

0 Citovat

monca.cz napsal(a):

Tak kolik těch lari máš? Mají hodnotu aspoň toho pivka? :-)

Škoda u té simky, potřebovali bychom ji až v srpnu ...

Vidíš, včera jsem je zapomněl spočítat. Píšu do kalendáře :D

0 Citovat

a vsak tie SIM tam nestoja nic :)

0 Citovat

Vždyť píšu, že SIMku přenechám za 0,- Mě stála asi 55 Kč, po vašem cca 2€. Jen je škoda na ni nechat propadnout ta data, pokud je někdo zvládne využít ;)

0 Citovat

Nemá Beeline taky appku, přes kterou by se to dalo dobít a tudíž prodloužit platnost? U Magti žádný problém.

0 Citovat

monca.cz napsal(a):

Tak kolik těch lari máš? Mají hodnotu aspoň toho pivka? :-)

Škoda u té simky, potřebovali bychom ji až v srpnu ...

4,1 lari

0 Citovat

Nech si jako suvenýr. Trávit čas tím, že budu sledovat každou chvíli, zda se někdo neozval na SIMku za 0 Kč a lari za 40. Já třeba jsem rád, když mi zbydou nějaké drobáky z cest, však už mám pěkně těžkou sbírku :D 

0 Citovat

Mám už odečteny ty do sbírky :-D Jinak to je plán B a SIMka do šuplíku propadlých SIM karet :D

0 Citovat

Ahoj máš ještě ty lari koupila bych je Roska

0 Citovat

Nabizim zadarmo sim s neomezenymi daty do Gruzie, operator Magti, zitra se vracim do CR, platnost do min 28.10.

0
12 reakcí