Vymahani kompenzace za zpozdeny let

Napsal Zuzka Soukupová 2019-03-21T09:51:38+01:00 ve fóru Cestujlevne.com
5 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s vymáháním kompenzace od letecké společnosti přes zpožděno.cz ? Díky :)

Myslim , ze  tady uz  o tom bylo napsano dost  i o firmach ,ktere se  tim zabyvaji ,zalezi  taky hodne  na letecke spolecnosti a  zda jde o jasny  pripad  , nebo diskutabilni   ,pokud je to jednozacne podle EU 261/2004 .napred bych do toho sel sam , v pripade ze letecka spolecnost nebude reagovat ,nebo jsou pochubnosti  ,zkusil bych nekterou s firem , ale berou si  za to 20 % a taky neradi resi slozite pripady , problem je v tom , ze letecka spolecnost  musi prokazat  duvod zpozdeni az u  pripadneho soudu , do te doby ,muze jako duvod  uvest cokoliv , vetsinou uvede neco ,co nedava narok  na kompenzaci , pokud s tim duvodem nesouhlasim , mohu se obratit na soud 

Otázka znie, či už pani zadala vymáhanie tejto firme a je nespokojná s komunikáciou/dĺžkou procesu a pod. a hľadá "utešenie" na fóre, alebo len robí prieskum agentúr.

aha ,moje chyba  , to pres zpozdeno.cz jsem jaksi prehledl -)

Snad bych jeste doplnil jednu moznost, a to caa.cz. Po individualnich uspesnych ziskani kompenzaci od spolecnosti Ryanair a TAP, jsem mel moznost v jinych pripadech poznat i pomalou komunikaci s vasenaroky.cz, naopak bleskurychlou komunikaci s claimcloud.cz. Kazdopadne nyni resim jednu kompenzaci za neprijemne zpozdeni s ČSA, po 7 tydnech bez radne odpovedi na nekolik mych dotazu. Po 2 mesicich po udalosti zpozdeni premyslim se obratit na Úřad pro civilní letectví (caa.cz) a jsem zvedavy na vysledek … Pak uvidime, jestli jeste napriklad agentura claimcloud.cz bude potreba …

S caa.cz  mam spatnou zkusenost , odepsali mi az po urgenci  s  tim , ze to prosetri, ale  ze mam byt trpellivy , ze toho maji hodne  , dodnes mi  vlastne  neodepsali  ( prvni potvrzeni  o mem pozadavku  31.5.2018 , urgence  9.6. 2018 )

Claim cloud.cz mi odepsal okamzite ,v krake dobe mi zdelil vysledek zjisteni i nazor na vymahani kompenzace soudni cestou

Slo mi spis o zjisteni opravdoveho duvodu zpozdeni , obratil jsem se tehdy i na letitiste   Brno ,kde ke zpozdeni doslo a ti mi odepstali , ze treti starne nesmeji  zdelovat ,podrobnosti  ,proto jsem kontaktoval caa.cz a ocekaval , ze urad pro civilni letectvi mi 0depise konkrertneji

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!