Tak je třeba začít myslet na další rok ..3/20 Vídeň - Lisabon (TAP)3/20 Lisabon - Porto (Portugalia Airlines)3/20 Madrid - Praha (ČSA) .

Vaše lety 2020

Založil ve fóru Co se nevešlo

Tak je třeba začít myslet na další rok ..

3/20 Vídeň - Lisabon (TAP)

3/20 Lisabon - Porto (Portugalia Airlines)

3/20 Madrid - Praha (ČSA)

0

Zatím koupeno:

01 Praha - Řím Ciampino - Praha (Ryanair)

05 Berlin Tegel - Londýn Heathrow (British Airways)

05 Londýn Heathrow - Vancouver (British Airways) - poprvé A380

05 Calgary - Londýn Heathrow  (British Airways)

05 Londýn Heathrow - Berlín Tegel (British Airways)

0 Citovat

Příští rok jen portugalské ostrovy :-)

23/1 VIE-LIS, TP, 321

24/1 LIS-HOR, S4, 320

24/1 HOR-FLW, SP, DH4

27/1 FLW-CVU, SP, DH2

29/1 CVU-PDL, SP, DH2

29/1 PDL-LIS, S4, 320

30/1 LIS-VIE, TP, 321

25/6 PRG-LIS, TP, 321

26/6 LIS-FNC, TP, 319

03/7 FNC-LIS, TP, 319

04/7 LIS-PRG, TP, 319 

0 Citovat

Letenky kupujeme 1-10 týdnů předem podle toho, kdy je potřeba / možné letět, takže ani ještě nevím, kam ještě poletím letos, natož pak příští rok. :) Víc dopředu jsem schopný koupit jen jedinečný error za neopakovatelnou cenu do destinace, kam chci, kde by mě trápilo, že jsem to prováhal. 

0 Citovat

01/ PRG-ATH-CAI-ATH-PRG - Káhira s Aegeanem

01-02/ PRG-BUD-TGD-SXF - víkend v Černé hoře (FR+W6)

02/ WRO-KEF-VIE - číhání na polární záři s Wizzem

02-03/ PRG-NAP-VIE - víkend v Neapoli (U2)

03/ TXL-ODS / ODS-BTS? (FR+W6) - Oděsa + Podněstří - nejasnosti kvůli změně letů od W6

05/ PRG-EDI, GLA-SXF - prodloužený víkend ve Skotsku (U2)

09/ VIE-TIA-VIA - na otočku do Tirany (W6)

09/ VIE-PRN-VIE - na otočku do Prištiny (W6)

0 Citovat

Michal napsal(a):

09/ VIE-TIA-VIA - na otočku do Tirany (W6)

09/ VIE-PRN-VIE - na otočku do Prištiny (W6)


to si uz mohol dat dokopy, dve mesta na dva dni :D

0 Citovat

tonic napsal(a):


to si uz mohol dat dokopy, dve mesta na dva dni :D

Nevycházela doprava mezi nimi... A Wizzair stejně ještě hýbne s časy letů, tak třeba ani nepoletím.
0 Citovat

"01-02/ PRG-BUD-PGN-SXF - víkend v Černé hoře (FR+W6) " isto Montenegro? :D https://airportguide.com/airport/info/PGN


Ja mam zatial 

02\03 Budapest - Myanmar \ Air China (377€)

06\ Budapest -Rhodos \Wizz (32€)

08\09 Budapest-Barcelona-Sevilla-Tenerife-London-Kosice \Wizz+Ryan (105€)

10\Krakow - Island (55€)


EDIT: Blackfriday bol plodny na letnky

0 Citovat

Michal napsal(a):

Nevycházela doprava mezi nimi... A Wizzair stejně ještě hýbne s časy letů, tak třeba ani nepoletím.


jj..ale do buducna premava kopec busov medzi mestami 4-5 hodin cesta

0 Citovat

voughne napsal(a):

"01-02/ PRG-BUD-PGN-SXF - víkend v Černé hoře (FR+W6) " isto Montenegro? :D https://airportguide.com/airport/info/PGN

A vida, chybička se vloudí - TGD. Každopádně do PGN nikdo z Evropy nízkonákladově nelétá.

0 Citovat

tonic napsal(a):


jj..ale do buducna premava kopec busov medzi mestami 4-5 hodin cesta

Navic kdyby zbyl cas, tak je mozna i zastavka v krasnem meste Prizren ...
0 Citovat

Jo, ten bol super. Západ slnka na pevnosti a hostel s terasou nad mestom.

0 Citovat

Michal napsal(a):


09/ VIE-TIA-VIE - na otočku do Tirany (W6)

09/ VIE-PRN-VIE - na otočku do Prištiny (W6)

Tak teď nevím. Buď miluješ Vídeň nebo Wizzair ?! 🤔

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

[citace="Michal"]


09/ VIE-TIA-VIE - na otočku do Tirany (W6)

09/ VIE-PRN-VIE - na otočku do Prištiny (W6)

Tak teď nevím. Buď miluješ Vídeň nebo Wizzair ?! 🤔

[/citace]Miluji víkendy 😂 a ve Vídni mám salónek. Na tu hodinu, hodinu a půl je úplně šumafuk, s kým se letí. 

0 Citovat

A dopravu jsem modeloval v Rome2rio, který o ničem pořádném mezi Prištinou a Tiranou neví. 


screenshot-20191010-215908-com-rome2rio-www-rome2rio.jpg

0 Citovat

Tak to normálne sklamanie, že poznáš iba Rome2Rio, Google si skúšal? :)) To by bolo asi veľmi zvláštne, keby medzi dvomi hlavnými mestami defacto jedného Veľkého Albánska nič nepremávalo, najmä keď už pomaly po celej trase je diaľnica. 

https://gjirafa.com/Autobus?nisj...11-18-2019

0 Citovat

Vida, my o vlku... :D To samé platí i o Tiraně.

EDIT: Jen nějak nechtějí umět z Prištiny i Tiranu - resp. jiný návrat.

wizz.png

0 Citovat

Ale fuj, na ten ranný z Viedne by sa mi teda nechcelo

0 Citovat

Mně by se hlavně nechtělo dělat tyhle rychlovýlety v těchto krajinách kvůli tomu, že není dovolená. Myslím, že na poznání Balkánu potřebuješ mnohem víc času, to není o tom, dopravit se do města, najít Mekáč, přespat v hostelu a pak zase ráno na letiště, takhle nic z pravého Balkánu nepoznáš. Je to fakt škoda. Hlavně si myslím, že podruhé už tam nepojedeš, protože si řekneš: Tam už jsem byl! 

0 Citovat

Inak sa mi ráta, ako Michal zmazal dátumy v screenshote:)) 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Mně by se hlavně nechtělo dělat tyhle rychlovýlety v těchto krajinách kvůli tomu, že není dovolená. Myslím, že na poznání Balkánu potřebuješ mnohem víc času, to není o tom, dopravit se do města, najít Mekáč, přespat v hostelu a pak zase ráno na letiště, takhle nic z pravého Balkánu nepoznáš. Je to fakt škoda. Hlavně si myslím, že podruhé už tam nepojedeš, protože si řekneš: Tam už jsem byl! 

no, fuj, mekáč :D

0 Citovat

Přesně tak, jaký smysl má se táhnout brzo ráno z Prahy do Vídně abys pak letěl na 24 hodin do Prištiny a pak ještě zabil celý den na návrat zpět do Prahy? :D Jako chápu, že tam chceš využít ten svátek, ale to bych radši vzal něco s odletem už v pátek. I na odletech z Prahy se dají na ryze český svátky vychytat slušný ceny.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Mně by se hlavně nechtělo dělat tyhle rychlovýlety v těchto krajinách kvůli tomu, že není dovolená. Myslím, že na poznání Balkánu potřebuješ mnohem víc času, to není o tom, dopravit se do města, najít Mekáč, přespat v hostelu a pak zase ráno na letiště, takhle nic z pravého Balkánu nepoznáš. Je to fakt škoda. Hlavně si myslím, že podruhé už tam nepojedeš, protože si řekneš: Tam už jsem byl! 

Taky uz by se mi asi nechtelo, kor kdyz jednosmerna letenka stoji treba 10-30 eur + doprava na letiste. Je pravda, ze jsem 24-48 hodinove vylety take okusil, kdyz slo o letenky za 0,01 eur nebo 1 czk. Clovek trochu nasal mistni atmosferu, ale samozrejme, ze 3 dny – 3 tydny kdekoliv budou jiste vetsim zazitkem.

0 Citovat

Když někde slyším o cestovatelském sadomasochismu, napadne mě vždycky Michal:-)

0 Citovat

Fascinuje mě, jak vždycky všichni vědí nejlíp, jaký je správný způsob cestování ;)

Předpoklad, že než poletím, ještě x-krát změní lety, vyšel na jedničku. Tak rychle jsem to ale nečekal. To znamená, že buďto jsem za týden vydělal +20% kreditu nebo si můžu překopat itinerář a prodloužit pobyt. Nebo taky mám jistotu storna skoro až do odletu.

Ranní odlety z Vídně mám osobně radši než noční návraty do ní.

Zatím u mě vede třídenní VIE-TIA/PRN-VIE. Plus si možná nechám i celou Tiranu, protože je přílet ráno a odlet až druhý den v poledne. 

0