Rád bych vám všem poděkoval za bytí na tomto portálu :) Nebýt vás, Cestujlevne.com již dávno skončilo. Přeji vám hezké svátky, vstup do Nového roku správným směrem a úspěšný rok nadcházející. Dave  .

Díky a cestovatelské PF 2020

Založil ve fóru Co se nevešlo

18 reakcí

Rád bych vám všem poděkoval za bytí na tomto portálu :) Nebýt vás, Cestujlevne.com již dávno skončilo.

Přeji vám hezké svátky, vstup do Nového roku správným směrem a úspěšný rok nadcházející.

Dave

0

Též přeji všem krásné Vánoce a úspěšný cestovatelský rok 2020! :-)

0 Citovat

Krásné vánoce všem, mám to tady moc ráda, vždycky se dozvím něco novýho, už sem lezu denně :-D 


0 Citovat

Hezké Vánoce a úžasné cestovatelské zážitky do nového roku

0 Citovat

Podekovani  tvoritelum  techto stranek   a do dalsich dnu  prani  k uloveni  krasnych  akci  ,ktere pomuzou  nejen zacinajicim ,ale i zkusenym cestovatelum,   diky  cestujlevne !

0 Citovat

vsetko dobre prajem, vela dobrych ulovkov a hlavne stastne navraty domov. ja si teraz dam na chvilu od nejakeho intenzivneho cestovania pokoj, i ked letenky pre infantov su lakave :D

0 Citovat

Take se pripojim k pour féliciter 2020 a diky za prima tipy na letenky, jizdenky, ubytovani, karty, mile, body, atd.  Do budoucna bych rad uvital i nejake super tipy do neobvyklych destinaci mimo proflaknuta mista ... Kazdopadne hlavne zdravi!


0 Citovat

Díky cestujlevne.com,  jsem i ve svém pokročilém věku začala cestovat...Všem vám velice děkuji a přeji  jen  šťastné lety  

0 Citovat

Také se připojuji s díky a PF 2020.

0 Citovat

Take bych rada podekovala za tyto super stranky! Do noveho roku 2020 hodne zdravi a vsem spoustu novych cestovatelskych zazitku🎉

0 Citovat

Taktiež ďakujem tímu za cestujlevne.com a prispievajúcim cestovateľom, našla som tu na stránkach už kopec inšpirácie a tipy na letenky na viaceré naše cesty. Všetko dobré a šťastné návraty v 2020 prajem! 🥂

0 Citovat

Taky přeji všem tady i na cestách vše nejlepší do nového roku.

0 Citovat

Chtěla bych popřát všem, kteří (byť nechtěně) páchali v roce 2019 uhlíkové stopy za to, že se o své cesty a dojmy z nich dělili a věřím, že to budete dělat i v roce 2020!! ♥

To, že se zde občas dohadujeme o kravinách, místy zde až bojují naše ega a předháníme se ve svých "sofistikovaných" komentářích, nemění nic na tom, že je tohle nejlepší a nejkomplexnější cestovatelský web, jaký znám. Jsem ráda, že jsem tak trošku součástí a že i já už podle jména autora poznám, v jakém duchu bude komentář, kdo je kdo, kdo jsou vlastně rovnou tři.. :D Podle mě se tomu říká "být doma" a přesně takhle se zde i cítím.  Nedokážu vyjmenovat všechny, kteří mě zde nějakým způsobem inspirovali a motivovali, protože každej cestopis nebo fórum je kopa zajímavých postřehů a informací, takže děkuji úplně všem.  Nicméně těm, kteří mi tady z toho ten "domov" nejvíc dělají, chci poděkovat konkrétně. Díky: Jox a Eva, Martin V, Tonda 2, Padrino a spol :) , mirjur, Eremi, M G, Libor_S, Jaromír Volavý, Jarda a David E. Já zde, na stránkách CL, právě díky vám našla v roce 2019 kromě skvělých rad a akčních letenek i řadu přátel a díky tomu je pro mě CL zejména někde na cestách, daleko od skutečného domova, místo, kde je mi jednoduše dobře, můj domov dvojka.
Přeji vám všem spoustu dalších úžasných cest, spoustu poprvé, spoustu "Páni!" s hlavou v záklonu a pusou dokořán, spoustu opravdových přátel a parťáků na vašich cestách a na konci každé cesty to nejdůležitější - ve zdraví šťastný návrat domů... (samozřejmě s další letenkou -  nejlépe ZA KAČKU - v kapse ;) )

0 Citovat

Vaše ego možná bojuje, moje teda určitě ne a už vůbec ne zde. ;-)



0 Citovat

Vážení a milí, i já se připojuji s přáním mnoha dalších cestovatelských zážitků vám všem v příštím roce. A zároveň děkuji všem, kteří jsou součástí CL, za užitečné tipy, rady, nápady a inspirace, kterými se to tady celý rok jen hemžilo, a v neposlední řadě Kačence, která svými cestopisy pozvedla nejen tento žánr, ale i samotné CL na úplně jiný level, a taky že mě potěšila osobní zmínkou...  :-) Tak úspěšný 2020!

0 Citovat

Také díky adminům fóra i přispěvatelům. A přeji mnoho úspěchů v novém roce a hlavně bezpečné návraty domů. 

0 Citovat

Pripajam sa a teda PF 2020

0 Citovat

C Новым годом:-)


0 Citovat

Taky se připojuji! Díky všem za sdílení cestovatelských zkušeností a ať ty nové dál přibývají! Tak hodně zdraví, pohody a nových cest :)

0
18 reakcí