Na zahranicnych forach velmi diskutovana tema, tu sa to zatial riesi kade-tade, takze zakladam prislusnu temu. Vyzera, ze tejto "pliagy" sa Cina tak skoro nezbavi ... ako ste na tom ti, co mate kupene letenky? Do Azie vycestujete, alebo vasu navstevu odlozite na "neurcito" ? Ja mam odlet 26. feb a pokial Cina nezatvori Pekingske letisko resp. Myanmar nezakaze prilety z Ciny, tak mam v plane letiet. Situaciu budem  pozorne sledovat (hlavne zahranicne zdroje) a podla toho sa samozrejme zariadim.  .

Coronavirus - zachovajte paniku

Založil ve fóru Co se nevešlo

Daruj ledvinu - s jednou tě naočkují přednostně.

0 Citovat

... a pak ten stát stejně bude vyžadovat test :-)

0 Citovat

ja som si takto predstavujem Uzhorod - nielen sa ist ostrihat, zuby opravit, ale aj nejaky Sinovac si nechat pichnut za 1000 hrivien :D

0 Citovat

https://www.seznamzpravy.cz/clan...ert-135913

https://www.novinky.cz/domaci/cl...y-40346908

Očkování sice nepovinné,ale zdá se že neočkovaní budou jednoznačně na druhé koleji a to nejen u nás!

Já sice s tou vakcínou problém nemám a píchnout se 100% nechám,ale jako nerizikový a zdraví jsem na programu nejdříve v létě...když to půjde dobře tedy ..

Z cestovatelského hlediska budu nejspíš rád za nějaké Maďarsko na podzim....sice jsem na květen koupil letenky na Tenerife (musel jsem něco zkusit je to na voucher komplet),ale odlet vidím jako utopii ..

0 Citovat

me podle te histerie na netu prijde, ze lidi co si mysli, ze je vlada chce ocipovat nebo ze vakcina je nesmysl je tak 80%... to znamena, ze na radu prijdes hned z kraje dubna.-)

0 Citovat

Tak v mém okolí (rodina,práce,přátelé) z 95% na očkování jít chtějí.

Jedno je jisté z cestovatelského hlediska bude tento rok ještě marnější než minulý !

0 Citovat

souhlas... minimalne do 30.6 je to uplne zabity. Tak jak lze cestovat dnes to bude vice mene podobny pro cely prvni pololeti. Pak se zavede ockovaci pas nebo neco na ten zpusob a zacne se to pomalu otvirat... muj skromny odhad

0 Citovat

Je to čipování a nic jiného.

EU chce mít přehled o každém, aby ho mohli sledovat a oposlouchávat. 

Přitom pár stakanů denně si s virem hravě poradí.

 

0 Citovat

Mám stejný názor jako Eda, druhá půlka roku už by mohla být ok, pokud vše půjde dobře.

0 Citovat

lma napsal(a):

https://www.seznamzpravy.cz/clan...ert-135913

https://www.novinky.cz/domaci/cl...y-40346908

Očkování sice nepovinné,ale zdá se že neočkovaní budou jednoznačně na druhé koleji a to nejen u nás!

Já sice s tou vakcínou problém nemám a píchnout se 100% nechám,ale jako nerizikový a zdraví jsem na programu nejdříve v létě...když to půjde dobře tedy ..

Z cestovatelského hlediska budu nejspíš rád za nějaké Maďarsko na podzim....sice jsem na květen koupil letenky na Tenerife (musel jsem něco zkusit je to na voucher komplet),ale odlet vidím jako utopii ..

 

 

s jistou mirou usili a vynalezavosti se i tem neockovanejm podari dostat do mnoha casti sveta bez ockovani, jen bude dost zalezet na jejich sikovnosti, proste je to furt o tom samym... 

podlehat nejakym zpravam seznamu/novinek/atd. co plavou na vode jako ted celej svet, a jeste hned z kraje ockovaciho procesu kterej nikdo nevi jeste co zpusobi v pristich mesicich, je dost uspechany

vetsi smysl ma skutecne premejslet a pracovat na tom jak ty veci spis v budoucnu obchazet

nikomu stale nedochazi ze ta skutecna VYHODA spociva v tom v zadnejch seznamech a registrech nefigurovat.. obzvlast pro lidi co jezdej ven casto.. dalsi vec je ze pravdepodbonost nejaky funkcnosti qr kodu a seznamu ktery budou napric statama propojeny a funkcni je asi tak 0,001%, samozrejme to nikdo naimplementovat dnes nedokaze, staci se okolo sebe podivat jakej je vse chaos, proste silne pochybuju, tyhle clanky jsou jen bububu vykriky z nichz se naplni sotva drobek

0 Citovat

Já doufám, že se očkování/čipování provede co nejdříve. 

Na květen mám letenky do Mexika a už bych tam rád odletěl řádně očkován/očipování.

 

0 Citovat

jsem na tom podobne... nevidim smysl v tom to nejak ojebavat. Sledovat akce a pak do toho laborovat jak to vlastne udelat abych se tam dostal bez ockovani/ocipovani... blbost. Respektive jednou by mi to bylo fuk... dlouhodobe je to mimo. Cesta nejmensiho odporu... nejlepsi mozna.

0 Citovat

Čipů bude dost, toho bych se nebál. Nejpozději na začátku jara očekávám svůj první inaugurační let

0 Citovat

cesta nejmensiho odporu je typickej priposraneckej ceskej pristup kterej do sveta diru nikdy neudelal, ale je to v poradku Edo ze ti to prijde mimo, samozrejme to pro vsechny neni a byt nemuze, ja jen dodavam ze je dobry uz ted videt dal nez na spicku svyho nosu a trochu predejimat co muze jakej krok pro tebe znamenat v budoucnu..

nesmysl jsou totiz oba extremy, jak lidi co za A tvrdej ze covid je fake a vakciny jsou ocipovany sledovaci nastroje vlady, tak zaroven B lidi co tomu jdou smele hrrr naproti, nechaj se napichat, zapsat do vsech seznamu a na celo nechaj vytetovat QR kod vakciny

0 Citovat

Já se právě obávám i vzhledem k celkem chaotickým začátkům očkování napříč EU i včetně jindy precizního Německa to u nás hladce nepůjde ..

0 Citovat

Tady nejde o díru do světa, ale do ramene.

0 Citovat

aha... takze kdyz to vojebu, tak budu vlastne hroznej King... chapu tvou filozofii. Asi zustanu priposranej a tu diru... at uz kamkoliv... neudelam.-)

0 Citovat

nevim proc bys mel bejt kvuli tomu king, takze myslim ze jsi nepochopil nejspis asi vubec nic o cem jsem psal

0 Citovat

vsak muzes zustat u skromnyho odhadu ze vse je zabity a ze nema smysl nic obchazet, sed doma na zadku a hlavne se o nic nepokousej, asi toho casu mas hodne zjevne

0 Citovat

nemusis reagovat na vsechno co napisu... dej si nohy do hermanku a uklidni se... nebo ti praskne zilka. Dej prostir ostatnim... urcite chtej taky neco napsat.

0 Citovat

nikomu prostor k vyjadreni neberu nebot nejsem majitel fora, jinak bych ho tobe vzal, pac v zivote nemam zaludek na skromny priposranky co volej cesty mensiho odporu a stahujou ocas jako prvni

0 Citovat

El Tigre Blanco napsal(a):

cesta nejmensiho odporu je typickej priposraneckej ceskej pristup kterej do sveta diru nikdy neudelal, .... ja jen dodavam ze je dobry uz ted videt dal nez na spicku svyho nosu a trochu predejimat co muze jakej krok pro tebe znamenat v budoucnu..

nesmysl jsou totiz oba extremy, jak lidi co za A tvrdej ze covid je fake a vakciny jsou ocipovany sledovaci nastroje vlady, tak zaroven B lidi co tomu jdou smele hrrr naproti, ..... 

 

Prosím, řekni mi, jako zástupci skupiny B, co muze tento krok pro mě znamenat v budoucnu. Prosím KONKRÉTNĚ, jak se mám zachovat, abych si viděl dál než na špičku nosu :)

0 Citovat

Ale všimli jste si, že debata o očkování je pro naprostou většinu z nám přinejlepším do podzimu bezpředmětná?

0 Citovat

Tak si to shrnme... ja se chci nechat ockovat pro tebe neznamou vakcinou a sem priposranek co stahuje ocas... zatim co ty to chces ojebat a ses overloard, geroj, plenitel zenskych klinu, atp... tak jo, tak prestanu psat ja... evidentne si nepochopil nic z toho co jsem psal.-)

0 Citovat

Alena Svobodová napsal(a):

Ale všimli jste si, že debata o očkování je pro naprostou většinu z nám přinejlepším do podzimu bezpředmětná?

Ano, bez známých v nemocnicích v létě na dovolenou leda s testem nebo karanténou.

0