Na zahranicnych forach velmi diskutovana tema, tu sa to zatial riesi kade-tade, takze zakladam prislusnu temu. Vyzera, ze tejto "pliagy" sa Cina tak skoro nezbavi ... ako ste na tom ti, co mate kupene letenky? Do Azie vycestujete, alebo vasu navstevu odlozite na "neurcito" ? Ja mam odlet 26. feb a pokial Cina nezatvori Pekingske letisko resp. Myanmar nezakaze prilety z Ciny, tak mam v plane letiet. Situaciu budem  pozorne sledovat (hlavne zahranicne zdroje) a podla toho sa samozrejme zariadim.  .

Coronavirus - zachovajte paniku

Založil ve fóru Co se nevešlo

Juzne taliansko neexistuje, vsetko dole od milana je afrika

0 Citovat

Přesně, to říkají sami Italové že severu:-)

0 Citovat

[citace="Deny"]

Já bych táááák chtěla na ty Kanáry, klidně i tu cestovku bych překousla, hlavně, když by mi tam bylo teplo! No ale jedeme na lyže, tak snad ta panika ještě nějakou dobu vydrží

Vsak tu ted byla nabidka CK na 4 hvezdickovy hotel all inclusive odlet z Prahy na tyden  za 10 K   Jinak jsem nasel  z Berlina  Lanzarote  RT za  82 euro  a na ten tyden apartmany Flora v Puerto del Carmen  pro dva  225 euro   ,nejsou nic moc ale znam je chodili jsme kolem nich  lepsi bydleni je pak za 350 euro pro dva  ,vim jste 4  ale to je myslim dobra cena uz

0 Citovat

"Z italského Bergama přiletělo v neděli do Brna třináct cestujících, nikdo z nich nepotřeboval konzultaci s lékařem kvůli zdravotním problémům v souvislosti s koronavirem v Itálii, uvedla Renata Ciupek z jihomoravské hygienické stanice."

Třináct cestujících? Tomu říkám super load factor. :D 

0 Citovat

není směrodatné. Ze zjevných důvodů prostě lidi ve středu neletěli do Bergama. Zajímavost  ale je jak teď tak koukám, že se od dubna přecházi na rotaci pátek-pondělí ze středy-neděle. Ta neděle v 6:40 z Bergama taky nebyla nic moc.

0 Citovat

A už máme tři potvrzené případy i u nás. 

0 Citovat

Honza Čermák napsal(a):

A už máme tři potvrzené případy i u nás. 

Kolik lidí poslal Zeman do Číny?

0 Citovat

Honza Čermák napsal(a):

A už máme tři potvrzené případy i u nás. 


Išli by ste teraz do Česka? Aké máte skúsenosti?

0 Citovat

tonic napsal(a):


Išli by ste teraz do Česka? Aké máte skúsenosti?


Snad brzy zakážou všechny lety z/do Ústí nad Labem. 

0 Citovat

Chcel som ísť do Hodonina kúpiť pivo v Penny markte, ale nebudem riskovať prekročenie Moravy

0 Citovat

Je to dobré, v africké Neapoli jsou ještě regály plné těstovin. 


img-20200301-163511.jpg

0 Citovat

tonic napsal(a):

Chcel som ísť do Hodonina kúpiť pivo v Penny markte, ale nebudem riskovať prekročenie Moravy

Když k tomu přibereš slivovici, tak to bude v pohodě.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Chcel som ísť do Hodonina kúpiť pivo v Penny markte, ale nebudem riskovať prekročenie Moravy




Tiež som nad tým rozmýšlal, ale vo svetle nových informácií nie je uz za Moravou bezpečno...:)


No možno s tou Slivovicou by som sa toľko nebál.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Je to dobré, v africké Neapoli jsou ještě regály plné těstovin. 

Ako správny bizňesman z východu by si mal teraz dokúpiť bagáž a priniesť aspoň 100kg cestovín domov. Samozrejme rozpredať s apokalytickou prirážkou

0 Citovat

tonic napsal(a):

Ako správny bizňesman z východu by si mal teraz dokúpiť bagáž a priniesť aspoň 100kg cestovín domov. Samozrejme rozpredať s apokalytickou prirážkou

Lidi si to často pletou, avšak já jsem ze střední Evropy 😁

0 Citovat

Michal napsal(a):

Je to dobré, v africké Neapoli jsou ještě regály plné těstovin. 

13 prípadov nákazy. Tak do soboty snáď  ešte niečo nakúpiš. :)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Lidi si to často pletou, avšak já jsem ze střední Evropy 😁

Pojem stredná Európa je jen výmysel z našich končín, aby sme sa uchlácholili, že sme skoro západ:))

0 Citovat

V Irsku uz mame taky jednoho zaskodnika  .. zatim jen v Dublinu a  v Belfastu je dalsi ..za 10 dnu letim do jamy lvove  ,asi si koupim na ty  cajzly rousku -))

A spagety  misto irske whisky jako prezent  budou  taky dobre

0 Citovat

mikir napsal(a):

[citace="Deny"]

Já bych táááák chtěla na ty Kanáry, klidně i tu cestovku bych překousla, hlavně, když by mi tam bylo teplo! No ale jedeme na lyže, tak snad ta panika ještě nějakou dobu vydrží

Vsak tu ted byla nabidka CK na 4 hvezdickovy hotel all inclusive odlet z Prahy na tyden  za 10 K   Jinak jsem nasel  z Berlina  Lanzarote  RT za  82 euro  a na ten tyden apartmany Flora v Puerto del Carmen  pro dva  225 euro   ,nejsou nic moc ale znam je chodili jsme kolem nich  lepsi bydleni je pak za 350 euro pro dva  ,vim jste 4  ale to je myslim dobra cena uz


Ano, právě tu nabídku bych ráda využila, proto jsem to psala, ale v daném termínu jedeme už někam jinam. Když budou zlevňovat další termíny, třeba se trefíme
0 Citovat

Michal napsal(a):

Je to dobré, v africké Neapoli jsou ještě regály plné těstovin. 


a v Neapoli sa predava aj nieco ine ako cestoviny? :) ...a ako pozeram na cenovky na fotke, zostali uz asi iba tie drahsie :)

To mi pripomina ze v mediach nam tiez pisali ze pivo Corona ma zrazu problemy s predajom, tak reku budem bojovnik proti krize a pomozem im...to ma vsak preslo ked chceli za 0,33l tej ich šťanky 1,99€ :D

0 Citovat

Tohle je fotka z letiště. Proto ty ceny 😁

0 Citovat

Hmmm... Pokud zakážou lety jen do Milána a Benátek a ne do Boloni, asi dost stoupne cena... Pokud se dostane na nějakých 160 eur za jeden směr na Velikonoce (což by mohlo, ne, kdyby to bylo nejbližší letiště s přímým letem), mohl bych letenku prodat, když je poplatek za změnu jména u Ryanair jen 115 EUR. :D 

0 Citovat

tmx napsal(a):

Hmmm... Pokud zakážou lety jen do Milána a Benátek a ne do Boloni, asi dost stoupne cena... Pokud se dostane na nějakých 160 eur za jeden směr na Velikonoce (což by mohlo, ne, kdyby to bylo nejbližší letiště s přímým letem), mohl bych letenku prodat, když je poplatek za změnu jména u Ryanair jen 115 EUR. :D 


Letenky mám na 20 března do Benátek (Treviso airport) tak trochu doufám že dojde ke zrušení, protože předělávat letenky pro 2 lidi třeba na Barcelonu vyjde docela na dost... :/

0 Citovat

Takže mám po romantickém víkendu v Benátkách

"Bezpečnostní rada státu rozhodla o zastavení letů do Benátek, Boloni a Milána, doporučila necestovat do Itálie. Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě bude bez diváků."

0 Citovat

Nemáš, na aktuálně píšou, že v rámci EU to jde jen na 14 dní, to akorát stihneš (možná :D) 

0