Překvapuje mě, že tady o tom nezaznělo ani slovo, to že nás o změně David neinformoval, mi přijde jako výraz neúcty ke zdejší komunitě. https://byznys.ihned.cz/c1-66820...zakladatel  .

Cestujlevne.com dočasně končí

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Jan Vidim napsal(a):

Dnešní čtvrtečník je teda zatím největší zklamání, rád bych se dozvídal něco aspoň trošku exkluzivního. Ne status který koluje po internetu už několik dní.

Kdyby psal čtvrtečník Čtvrtníček, bylo by to zábavnější.

0 Citovat

Prosím prosím, já chci mít možnost schovat příspěvky Mikira a jednoho novoangličana, co nesnáší imigranty, ač je sám imigrant. Děkuji

0 Citovat

@ Leos Literak , cim jsem zase zvednul adrenalin ? Pred dvema dny ve vlakne o Spanelsku mi dekujes za tip a ted me chces vypnout ? To mi  pripomina  ceske politiky , myslim ze netreba jmenovat 

0 Citovat

Dimik UK ja se nikomu nepotrebuju zavdecovat ,jen mi prislo smesne ze proste nekomu ten abstak bez cestovani leze na mozek , nekdy normalni jindy  divny , my dva si ale taky moc nerozumime -)) 

0 Citovat

Mikire, nemám nic proti tobě, jen mě nebaví číst tvé komentáře. Dimika nemá smysl komentovat, karma jen jednou dostane.

0 Citovat

Umíš ještě něco jiného, než urážet ostatní?

0 Citovat

DimikUK napsal(a):

Samozrejmne. A ty?

Chápu, že teď v době distanční výuky je to problematické, ale slovo "samozřejmě" se píše bez "n". Ale chápu, že pro někoho z Ukrajiny to je složité se naučit . 

0 Citovat

Už máte připravené kreditky?

0 Citovat

Yes

0 Citovat

Tak co?


17fc89da63b8a1e2cee12b5574ec0b58.jpg

0 Citovat

https://www.czechcrunch.cz/2020/...o-preziti/

 

0 Citovat

Ono to tak zlý nakonec nebude :)) Co Tě nezabije, to Tě posílí...

0 Citovat

Ta frekvence reklam a jejich blokování načtení stránky je dost otravná.

0 Citovat

Chtěl jsem tady na cestujlevne nechat vypnutý AdBlock, abych kluky podpořil, ale reklamy blokující načtení stránky jsou největší hnus, takže sorry. 

0 Citovat

Souhlasim.. Ja uz tu kvuli toho v podstate prestal chodit. Co je moc, to je moc.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Ta frekvence reklam a jejich blokování načtení stránky je dost otravná.

vseho moc skodi😏

0 Citovat

Vypnuli jsme pro vás kompletně všechny reklamy. Ještě ladíme ty co se nahrávají mezi stránkami, protože ty si Google nastavil sám a načítají se trochu jinak, než zbytek.

Omlouvám se, že tohle trvalo 5 let, než mi to docvaklo.

0 Citovat

A tu děsivou reklamu na balonky jde nějak vypnout?


reklama.png

0 Citovat

Děkuji. Nejsem proti reklamě, ale tohle bylo moc.

0 Citovat

Libore, po přihlášení bys neměl mít vůbec reklamy na webu. Kde se ti zobrazuje?

0 Citovat

Když to Libor postnul, tak jsem měl na stránce taky ty balonky, myslím, že tam byly prakticky pořád, v pravé třetině stránky. Teď už tam ale nejsou a ta třetina stránky (vertikální) je prázdná, bílá.

0 Citovat

Jj, už není :)

0 Citovat

Wow, fakt žádné reklamy, bezva. 👌

0 Citovat

Potvrzuji, balonky už nejsou ani u mě.

0 Citovat

Ne, že by mi to nějak extra vadilo, jen hlásím, že reklamy v mobilním webu stále jsou.

0