Rok 2021 se chýlí ke konci, je tedy čas založit nové téma :) Jaké lety vás v nadcházejícím roce čekají?  Při volné neděli jsem si doplánoval část cest, takže u mě zatím takto: Březen Osijek - Rijeka - Split - Dubrovník, Trade Air, L410 Split - Pula, Trade Air, L410 Záhřeb - Praha, Eurowings, 319 Květen Praha - Barcelona, Vueling, 320 Barcelona - Madrid, Air Europa, 788 Madrid - Miami, Air Europa, 788 Fort Lauderdale - Guayaquil, Spirit Airlines, 320 Cuenca - Quito, Aeroregional, 735 nebo 734 Quito - Guayaquil, Air Europa, 788 Guayaquil - Madrid, Air Europa, 788 Madrid - Frankfurt, Air Europa, 738 V plánu je zrušená Madeira (vrácení peněz od TAPu trvalo jen měsíc! :D) a také Oděsa + Moldavsko + Podněstří.  .

Vaše lety 2022

Založil ve fóru Co se nevešlo

voughne napsal(a):

Core plany

April\ Rusko BUD-Kazan-Moskva-Peteburg

Jul\ Kanarske

August\ Kreta ... ale tu uz vrabce cvirikaju, ze je na spadnutie linka BUD - Bishkek, takze ak sa tak stane vymena je jasna.

 

 

Jak spolehlivé ty cvrliky jsou? Střední Asii bych moc rád letos dal když zbydou peníze a bude dobrej deal na letenky. 

Jinak mám:

Vánoce Budapešť - Hurghada s Wizz (samozřejmě několikrát změnili)

Pakistan v březnu s Pegasus (už to bude skoro rok co jsem to koupil a zatím nebyla jediná změna) takže Pegasus se mi jeví jako spolehlivý. 

Berlín - Filadelfie na srpen s BA a AA

Pokud to nebude za hubičku neplánuji nic moc prikupovat, ta Amerika je sakra drahá... 

0 Citovat

já se přes covid fakt zbláznil a kupoval skoro každou akci v businessu co jsem viděl :D zatím booknuto na 2022, ale možná něco hodím do 2023 když se poštěstí se schedule change. Každopádně koupeno zatím takto:

Leden
Praha - Lisabon - New York TAP 320, 330neo (6k RT eco)
New York - Los Angeles - Boston - Atlanta - Bogota 767,757,330 (DELTA biz)
Bogota New York - ještě nekoupeno
New York - Londýn 321LR (Jetblue biz)


Únor
Doha - Abu Dhabi - Seoul RT  320, 789 (Etihad biz)


Březen
Praha Lisabon Funchal 320 (TAP eco)
Londyn - New York 321LR (Jetblue biz)
New York - Lisabon - Praha 330neo, 320 (TAP eco)


Duben
Kuwait - Abu Dhabi - Peking - Nagoya RT 320, 78X (Etihad biz)


Květen
San Francisco - Taipei - Peking (EVA air biz) - snad bude rebook na Swiss/Turkish - award ticket
Manila - Doha - Dubai - (Qatar biz) všude Qsuites (350)
Praha - Lisabon - Toronto RT 320, 321LR, 330neo (TAP biz)


Červen
Dubai - Doha - Manila 350 Qsuites (Qatar biz)
Tokyo - Abu Dhabi - Vídeň 78X, 789 (Etihad biz) 


Červenec
Casablanca - Madrid - Londýn - Miami RT CRJ, 350, 777 (American First)


Září
Kyjev - Mnichov - Frankfurt - Seoul RT 320,350,747,320 (Lufthansa biz) 
Praha - Varšava - Singapur RT (LOT biz) - snad obnoví lety do SIN.

@Eda Novak, taky pecka! diky za inspiraci :)

0 Citovat

Jsem plánovač, vše mít ideálně naplánováno a koupeno předem (včetně jízdenek, vstupů apod.), což v téhle době je dost blbé, nejsem masochista... možná bych teď raději s CK, než se sám do něčeho pouštět.  A další důvod je, že nemám s kým... nikdo moc nemá zájem cestovat, což naprosto chápu, taky za této situace nemám mnoho chuti, no a samotnému se mi nechce ani na last minute, to mi přijde takové zoufalé, např. jít sám na večeři, povídat si sám se sebou a krásném kostele v Arménii apod. :-D Takže asi tak. 

0 Citovat

Zatial kupene Vieden - Neapol na januar s Wizz.

Plany: Dublin v marci, Island v maji. Ciel je hlavna dovolenka s rodinou mimo Europu, ale to si zatial ani netrufam planovat. 

0 Citovat

@jan vidim

https://www.fly4free.pl/nowa-egz...irgistanu/

A su rozbehnute rokovania aj s Uzbekistanom (co by som osobne radsej, kedze Bishkek uz mam za sebou)

0 Citovat

Nechápu tu skepsi a důvod obav, proč nekupovat na příští rok minimálně lety po Americe nebo Karibiku. Však i v těch nejhorších dobách létalo Mexiko, Dominikána bez podmínek, bez testů, na Afriku Ethiopian.... Když se to podela tak maximálně některé země budou kromě očkování požadovat nějakou formu testu navíc. 

Sám mám jen lednové Mexiko na 3 týdny a teď v prosinci paradoxně zrušenou La Palmu od Easyjet, v okamžiku kdy sopečná činnost ustává, peníze zpět do dvou dnů na účet a operativně změněno na Lanzarote (rozhodování podle ceny aut v půjčovně). 

Já si na tento a minulý rok nemůžu stěžovat, po Evropě s nizkonakladem bez nějakých velkých rušení velké desítky letů, rozhodně více než jsem měl v plánu. 

0 Citovat

Zatim nic. Ale trha mi to zily. 🙏 3nasobek prace a 2 nem. ve vystavbe. 
@fridgy ten cas bych chtela mit, fakt zavidim😉.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

[citace="voughne "]

Core plany

April\ Rusko BUD-Kazan-Moskva-Peteburg

Jul\ Kanarske

August\ Kreta ... ale tu uz vrabce cvirikaju, ze je na spadnutie linka BUD - Bishkek, takze ak sa tak stane vymena je jasna.

 

 

Jak spolehlivé ty cvrliky jsou? Střední Asii bych moc rád letos dal když zbydou peníze a bude dobrej deal na letenky. 

Jinak mám:

Vánoce Budapešť - Hurghada s Wizz (samozřejmě několikrát změnili)

Pakistan v březnu s Pegasus (už to bude skoro rok co jsem to koupil a zatím nebyla jediná změna) takže Pegasus se mi jeví jako spolehlivý. 

Berlín - Filadelfie na srpen s BA a AA

Pokud to nebude za hubičku neplánuji nic moc prikupovat, ta Amerika je sakra drahá... 

[/citace]

 

Letos? Letos tam leda zmrznete. Ale od dubna začíná hezký počasí. A z Bp to nemusí být zlé. 

Pegasus mi držel skoro třičtvrtě roku - a pár týdnů před odletem změny (samozřejmě k horšímu). 

 

0 Citovat

Pegasus aj nam "nastastie" zrusil jednu rotaciu z Viedne do Istanbulu, mali sme pokracovat do Kuvajtu. Ale kedze Kuvajt stale nepusta cudzincov, tak hned full refund, ktory prisiel asi tak do 48 hodin.

0 Citovat

Já jsem letos oproti jiným měla štěstí - zrušili mi jenom březnové Bergamo a květnovou Barcelonu (tam mi po několika měsících vrátili aspoň část). Všeho všudy jsem přišla jenom o šest stovek. Pravda je, že letos jsem lítala jenom různě do Itálie, jinak vlakem. Na první půlku roku to budu řešit operativně. Červen až říjen - jo, to si troufnu koupit i předem, až se snad po Vánocích objeví nějaká zajímavá akce.

0 Citovat

Já zatím takhle:

27.12. VIE-MAD-MEX-PXM (Puerto Escondido)

01/22 (Merida)MID-MEX-MAD-VIE

03/22 PED-LWO

04/22 (Kisinev)KIV-PRG

08/22 PED-ODS, LWO-PED

10/22 VIE-LPA-VIE

0 Citovat

ČERVENEC

Praha - Stockholm (PRG-NYO)

Stockholm - Katowice (NYO-KTW)

Vídeň - Milán (VIE-MPX)

Milán - Alexandria (MPX-HBE)

SRPEN

Hurgharda - Istanbul (HRG-SAW)

Istanbul - Praha (SAW-PRG)

Katowice - Oslo (KTW-OSL)

Oslo - Katowice (OSL-KTW)

ZÁŘÍ

Praha - Kišiněv (PRG-KIV)

Kišiněv - Praha (KIV-PRG)

Praha - Riga (PRG-RIX)

Riga - Praha (RIX-PRG)

LISTOPAD

Vídeň - Niš (VIE-INI)

Niš - Vídeň (INI-VIE)

Praha - Boloňa (PRG-BLQ)

Boloňa - Praha (BLQ-PRG)

Praha - Paříž (PRG-ORY)

Paříž - Praha (BVA-PRG)

Bratislava - Dublin (BTS-DUB)

Dublin - Bratislava (DUB-BTS)

PROSINEC

Vídeň - Kyjev (VIE-KBP)

Kyjev - Vídeň (KBP-VIE)

NEPROLETĚNÉ

Vídeň - Lisabon

Lisabon - Videň

Vídeň - Agadir

Agadir - Vídeň

Praha - Ammán

Ammán - Praha

 

0 Citovat

vondrdo1: myslím, že ses netrefil do správného roku :-) jinak dobrý...

2 Citovat

Tak ja jako vzdycky dopredu zadne letey nemam , ted na 2022 pouze  let po Novem roce  z Prahy do Dublinu a to jeste vymeneny z akce Maroko  Predpokladam, ze  jeste v lednu me ceka Praha z Dublinu a zpet  a pak by snad mohlo konecne po 3 letech dojit  na Kanary v unoru  Pochopitelne pokud Spanele nenaridi ockovani  a rousku venku taky odmitam nosit Dal to zatim neresim, mohu kdykoliv a  dva roky nebyl jiny let nez z Ryanairem         

Upoutala me ale jina informace  jen nevim od kdy ma zacit platit, nebo uz dokonce plati a to nove opatreni,  ,ze pokud letecka spolecnost zrusi pozdeji nez 14 dnu pred odletem , nebo posune let o hodinu a vice  tak nalezi kompenzace   tedy tech 250-600 euro   To jsem zvedavy jak si s tim kdo poradi                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

1 Citovat

Tak Španělé už nařídili roušku venku před pár dny 😁

0 Citovat

Na 2022 zatím jen v lednu BER-MAD-MEX-CUN a zpět, na místě nebo možná lehce před odletem dokoupení letenek MID-MEX, MEX-PXM a MEX-CUN. Přes jaro snad nějaké evropské ostrovy, později pokud nezkrachuju tak koncem roku a přelom roku dalšího Karibik (Barbados, Trinidad), střední Amerika, Panama, Brazílie, kdyby bylo stále epidemicky zle tak znova Dominikána. 

0 Citovat

Já mám na únor Praha-Doha-Cape Town s Qatarairways, což asi budu muset zrušit a vybrat něco jiného. Pak mám v červenci Praha-Frankfurt-Calgary-Vancouver s Lufthansou, což doufám vyjde. Tam bych chtěl hydroplánem Vancouver-Whistler, čekám až bude mít HA nějakou promo akci. No a čekám na něco zajímavého co se objeví po Evropě.

0 Citovat

Zatím mám za sebou :

Praha - Kraków (Ryanair)

Varšava - Praha (Ryanair)

 

Covid šaškárna snad aktuálně plány neohrozí ,tak jsem něco menšího koupil ..

5/22 : Vídeň - Nice (Wizz)

5/22 : Nice - Lisabon (TAP)

5/22 : Lisabon - Ženeva (EasyJet)

5/22 : Ženeva - Praha (EasyJet)

6/22 : Vídeň - Paphos (Lauda)

6/22 : Paphos - Vídeň (Ryanair)

 

 

0 Citovat

Prvni ctvrtleti sice neni zadna slava ,ale vypada to nadejneji nez loni a predloni

Praha - Dublin    Ryanair

Dublin - Praha    Ryanair

Praha - Dublin    Ryanair

Dublin - Praha    Ryanair

Viden - Dublin    Ryanair  ( Lauda ) 

Dublin - Praha    Ryanair

Praha - Dublin    Ryanair

Dublin - Praha    Ryanair

Doufam ze budou i jine lety nez tahle jednotvarnost

Zatim pokracovani v druhem ctvrleti ve stejnem duchu

Praha - Dublin    Ryanair 

Dublin - Praha    Ryanair

Praha -  Dublin   Ryanair 

Nasleduje mala zmena 

Dublin - Goteborg  Ryanair

Goteborg - Praha   Ryanair

Praha - Krakow       Ryanair

Krakow - Dublin      Ryanair ( Buzz )

a opet vylepseni pred pololetim

Cork - Bergamo      Ryanair

Bergamo - Praha    Ryanair 

No a zaver pololeti  a zacatek druheho pololeti

Viden  -  Corfu        Ryanair ( Lauda A320 )

Ohrid  -  Viden       Wizzair  ( A321 neo )

Warsawa - Dublin     Ryanair 

Dublin - Norimberg   Ryanair 

Prestupy pokracuji  

Viden - Liverpool      Ryanair 

Liverpool - Dublin     Ryanair 

Cork -  ´Bergamo      Ryanair 

Bergamo  -Praha      Ryanair

Brno - London Stansted  Ryanair

London Stansted - Cork  Ryanair

Cork - Bergamo       Ryanair

Bergamo - Praha     Ryanair

Memmingen - Dublin  Ryanair

0 Citovat

1.pololeti zlomena noha🙏

9/22 Praha -Ponta Delgada TAP

9/22 Ponta Delgada- Praha TAP

0 Citovat

Ja sem ted random proletel zpatecni Dubaj a uz se pomalu dostávám zpět do operativního modu - čekám na nakej poradnej fail v C/F, ale zatím asi jenom C2 - C1 / C4 (v krajním případě, ale něco fakt turistického)..

Dobre je, ze uz se mi vratila chut cestovat a Dubaj sem si uzil, i když je to jedno z nejnudnejsich mist, který si odkazů představit.. ;) 

1 Citovat

Zatím:

2/22: Vídeň - Riga (Lauda, A320)

2/22: Riga - Praha (Ryanair, 737-800)

3/22: Vídeň - Gran Canaria (Wizz, A321neo)

3/22: Gran Canaria - Madrid (Air Europa, 787)

3/22: Madrid - Mnichov (Iberia, A320neo)

V plánu:

04/22: Praha - Ženeva (Easyjet)

04/22: Paříž Orly - Guadeloupe - Paříž Orly (Corsair, snad A330neo)

04/22: Paříž Orly - Praha (Transavia)

09/22: Vídeň - Tenerife - Vídeň (Ryanair)

 

0 Citovat

Letos svým plánům věřím o trochu víc, jak loni, ale stejně je důvěra pod bodem mrazu.

Zatím proletěno:
1/22 Krakov-Praha (Ryanair)
1/22 Vídeň-Tirana-Vídeň (Wizzair)
2/22 Praha-Zanzibar-Praha (LOT via Čedok, B787)
2/22 Zanzibar-Mtemere Airstrip-Zanzibar (Unity Air/E120, Auric Air/Cessna 208)
2/22 Praha-Edinburgh-Praha (Ryanair)

Na svou šanci čeká:
4/22 Praha-Palermo-Praha (Wizzair)
4/22 Praha-Oslo-Praha (Norwegian)
4/22 Oslo-Longyear-Oslo (SAS)
5/22 Vídeň-Gran Canaria-Vídeň (Wizzair) - změněno a nejspíš jako nejslabší musí z kola ven
5/22 Praha-Toulouse-Praha (Volotea)
6/22 Praha-Dublin-JFK a zpět (Aer Lingus)
6/22 Praha-Nantes-Praha (Volotea)
7/22 Praha-Ženeva-Praha (Easyjet)
9/22 Praha-Porto-Praha (Easyjet Europe)
9/22 Praha-Istanbul SAW-Praha (Pegasus)
9/22 Istanbul IST-Nevsehir (Turkish)
9/22 Kayseri-Antalya (Pegasus)
9/22 Denizli-Istanbul IST (Turkish)
10/22 Vídeň-Agadir-Vídeň (Ryanair)

Letos překvapivě málo Vídně a Ryanairu.

0 Citovat

únor - březen PRG-CDG-GRU,  GRU-SSA, SSA-SLZ , SLZ-VCP, VCP-IGU, GRU-AMS-PRG

0 Citovat

pokus napsal(a):

únor - březen PRG-CDG-GRU,  GRU-SSA, SSA-SLZ , SLZ-VCP, VCP-IGU, GRU-AMS-PRG

Vypadá to vážně skvěle! Doufám, že v Salvadoru už mezi foliões v nějakém bloco nebo aspoň ve vip camarote a taky s degustací acarajé?! Nebo na plážích Bahie i po přeletu do Maranhão, terra de babaçu. 😀 Tiše zavidím 🇧🇷 👍

0