Vaše lety 2023

Založil před měs Kryštof Hájek ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

No nic, je na čase založit nové téma :D 

Několikrát měněný (ať už z mé strany nebo od aerolinky) itinerář prvního výletu příštího roku snad už chytl definitivní podobu.

Leden

• Frankfurt (FRA) - Newark (EWR), Lufthansa, 747-8, C
  • Newark (EWR) - Toronto (YYZ), Air Canada, E75, C

Únor

• Toronto (YYZ) - Antigua (ANU), Air Canada Rouge, 319, Y
  • Antigua - Barbuda - Antigua, FlyMontserrat, BN-2 (zatím nekoupeno)
  • Antigua - xx mezipřistání - Sv. Vincent, nejspíš LIAT (zatím nekoupeno)
  • Sv. Vincent (SVD) - Toronto (YYZ), Air Canada, 7M8, C
  • Toronto (YYZ) - Mnichov (MUC), Air Canada, 789, C
2

No nevím, jestli je ideální sem dát podobné téma v pátek odpoledne. Vzhledem k tomu, že je teprve začátek srpna 2022 a nikdo neví, co bude s Covidem v zimě a na jaře, je to za mě i dost předčasné. 

Nicméně já, abych nekecal mimo téma, mám C s Iberií  do Chile z Madridu  v dubnu. Že se to ale proletí v dubnu je ve hvězdách. Takže kupovat nějaké přiskoky či přeskoky je blbost.  Stejně tak jako jiné letenky za obvyklé nebo  mirně nižší ceny. Už jsem z toho neustálého přesouvání a rušení letů, nošení roušek či respirátorů na letištích a v letadlech, o vlastnich destinacích nemluvě, otrávený. Tudíž pokud nebude zase nějaký error v C nebo F, tak nekupuju nic. Chvilku jsem váhal nad tou Saudii, ale naštěstí, aspoň z mého pohledu, jsem odolal :-) Letenky po Evropě si koupím po zkušenostech posledních let raději na poslední chvili. 

1 Citovat

Za mě taky tak trošku ruská ruleta ..

Mimo Evropu už mě to taky láká (naposledy jsem přiletěl v březnu 2019 z Japonska) , před covidem jsem v tuto dobu taky většinou nakupoval letenky na jaro dalšího roku ,ale teď ??                                                                              Nikdo neví co bude jak s tím ten kašlík zase zamíchá .. A létat s  testama a hadrem na hubě (ať v letadle či v destinaci) - tak do beze mě !!

2 Citovat

Tak já jsem asi nenapravitelný optimista, ale prostor pro opětovné zavírání nevidím. Roušky přežiju, za to mi to cestování stojí. Květnový Ekvádor jsem taky kupoval skoro tři čtvrtě roku dopředu a uskutečnil se bez větších problémů :)

A jestli je téma předčasné? Nevím, prostě jsem doplánoval a založil. Však zrovna tohle je téma, které si vždycky žije svým životem, někdo plánuje dřív, jiný později, o nic přeci nejde :) 

3 Citovat

Ja tam mám len Kuvajt s Pegasus na marec. Uvidíme.

0 Citovat

Zatím to vypadá za historií než na nějaký partying ...

2/2023 :

Barcelona - Ibiza (Vueling) … 15,99€

Ibiza - Madrid (Ryanair) …….   0,11€

1 Citovat

1/2023

Berlin- Fuerteventura (Easyjet)

2/2023

Praha-Istanbul (Pegasus)

0 Citovat

Predsalen Wizz upratal v tych svojich sialenych nastreloch, takze sa nakupovalo:

02\ Katowice - Abu Dhabi Wizz (uz otvorena letenka), skoda, ze som nedavno nestihol akciu Cebupacific

04\ Velka noc ... priorita Jordansko, ale hrozi aj Cyprus a Tenerife

05\ Statne sviatky stravime bud v Montenegru, alebo Albansku

07\ Vieden - Bourgas

09\ este som sa nedostal cez fare finder

... samozrejme aj dalsi rok ocakavame optimalizacie zo strany Wizzu (tento rok z 30 letov bolo 30 zmien, takze 100% uspesnost).

0 Citovat

Tak já taky věřím, že všechno nakoupené proletím...

Zatím přes Silvestra Catania z Phy (trochu nejisté, bo W6),

1-2/23 Guatemala z Berlína

2-3/23 Malaga z Vídně (ta drží snad už půl roku a zrovna tady by se mi hodila změna, taky W6)

3/23 Bangkok z Vídně se Saudií

0
8 reakcí