S veľmi ťažkým srdcom píšem tieto riadky, no bol som oslovený, aby som Vám oznámil veľmi smutnú správu. V utorok 13. septembra náhle opustil tento svet náš najobľúbenejší "Ír" Mikir.  Nech ti je Michal zem ľahká a tam niekde hore, kam Ryanair nelieta, si užívaš večné Kanárske. Odpočívaj v pokoji.  .

Mikirova posledná cesta

Založil ve fóru Cestujlevne.com

S veľmi ťažkým srdcom píšem tieto riadky, no bol som oslovený, aby som Vám oznámil veľmi smutnú správu. V utorok 13. septembra náhle opustil tento svet náš najobľúbenejší "Ír" Mikir. 

Nech ti je Michal zem ľahká a tam niekde hore, kam Ryanair nelieta, si užívaš večné Kanárske.

Odpočívaj v pokoji.


mikir.png

6

Poslední foto, pivo v srpnu...:-(


img-20220914-135154.jpg

1 Citovat

No ty vo.e! :-( člověk fakt neví dne ani hodiny... RIP

0 Citovat

Ty bláho, to je přísný......

0 Citovat

To ne :-( takova legenda fora je razem pryc…

0 Citovat

Smutný. Tak jedna na IraMikira. 

https://m.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s

0 Citovat

Kdo v srdcích žije – neumírá...

A já jsem si myslel, že ten obrázek v cestopisech je nějaká recese :( Nech je ti země lehká.

https://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I

Tak si kupte jednu u O'Learyho a zavzpomínejte ;)

5 Citovat

Neuveritelne.

0 Citovat

To jako fakt? Co se stalo? :-(

0 Citovat

Bude mi tu chybět :-(

Měj se synku, tam navrchu, byla s tebou sranda....

0 Citovat

RIP😔

0 Citovat

Tak se těch Kanárů na důchod nedočkal. Snad tam nahoře budou mít taky fajn moře.

0 Citovat

Hodně smutné. Člověk se musí za každou cenu ještě za života snažit urvat co to jde. RIP

1 Citovat

Nikdy mě tak nes... jako mnohé jiné tady, měla jsem pro něj pochopení, bude mi fakt chybět...jen doufám, že to nebyl Covid 😢

0 Citovat

Nikdy jsem na něj nereagoval, až teď. Je mi to moc líto.

0 Citovat

Cože? Fakt? A když jsem tohle fórum otevírala, říkala jsem si, že to s tím trollením Mikira někteří už fakt přehání.

Je mi to líto a upřímnou soustrast rodině.

Bude mi tu chybět a jako vzpomínku si asi zaletím někam s Ryanairem.

0 Citovat

Upřímnou soustrast přátelům a rodině. Neznala jsem ho, ale je to pocit, jako když vejdete do hospody a chybí štamgast.

18 Citovat

Hodně smutná zpráva :-(. Je mi to líto. Mikire, budeš tu chybět.

0 Citovat

Někdy mě neskutečně štval, ale bude tady hodně chybět. Doufám, že to nebyl Covid.

1 Citovat

Sice ty jeho příspěvky byly pořád na jedno brďo (Kanáry a Ryanair) a nemělo to moc hlavu ani patu, ale bude tady chybět ...

Připiju si na Kanárech v říjnu na něj 

3 Citovat

Už chybí... nepochybuji, že i k tomuto vláknu by doplnil svůj půlstránkový rozbor. 

15 Citovat

[citace="Alena Svobodová"]

Upřímnou soustrast přátelům a rodině. Neznala jsem ho, ale je to pocit, jako když vejdete do hospody a chybí štamgast.

Presne ako píšete, bude tu chýbať ☹️

4 Citovat

No, nějak si nedokážu představit, že už to neokomentuje... Nebyla to vždycky legrace, ale Michael O'Leary by měl zamáčknout slzu. Pořád si říkám, že napíše, jak nás vypekl - Mikir...

1 Citovat

Vzpomínám na Mikira, jak mi ochotně radil při plánování naší cesty do Irska a i potom se zajímal, jak cesta dopadla a jak se nám v Irsku líbilo. Ach jo, bude mi tu chybět... 

 

Upřímnou soustrast rodině, bylo to tu s ním fajn. 

12 Citovat

Škoda každého lidského života. RIP

0