Zdravim, prave jsem v procesu vyplnovani viz do Indie pres https://indianvisaonline.gov.in/visa/ Mam tam problem se dvema polozkami, dokazete mi poradit? 1) Misto vstupu do Indie - letenky jsem koupil tady v akci, takze priletim nejdrive do Delhi a pote hned do Jaipuru... Co mam tedy uvest jako vstup? Delhi nebo Jaipur? 2) Reference - mam uvest jak reference v indii, tak v CR. Ale koho v te Indii? Nemam jeste zabookovany hotel ani nic jineho, nepada me tedy tak koho tam uvest. Nejake napady? Mimochoddem, v prubehu vyplnovani viz jsem je docasne ukoncil a dostal jsem unikatni kod, ktery zadam az budu chtit znovu pokracovat. Nedari se mi ale najit kam tento kod zadat. Nevi nekdo z ostatnich, kdo je treba nedavno vyplnoval? Diky. .

Víza do Indie

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Michal napsal(a):

Ty jsi nedělal e-visa? Moje schválení víza začíná:


Přesně tak. Tohle je přes ambasádu. E-víza jsem řešil pro sebe a myslel jsem si, že Visa Status Enquiry přes ambasádu bude stejně jasný (min. výsledek), ale jak vidím, krutě jsem se spletl. 🤬

0 Citovat

Ahoj, mám tu problém s platností pasu. Máme letenku s příletem do Indie 1.10.2019. Vízová povinnost udává platnost minimálně 6 měsíců po vstupu do země. Kámoš který letí se mnou má platnost pasu do 24.3.2020, což o pár dní hapruje. Myslíte, že to projde? Teď tedy zažádal o nový pas, ale je ukrajinec a ambasáda v Čr mu řekla, že mu ho vystaví, ale může to trvat i 3 měsíce. Jde mi spíš o zkušenosti s podobným ojebem s platností +/- pár dní. Díky

0 Citovat

Ahoj, s velkou pravděpodobností neprojde. Platnosti pasu se kontrolují poměrně důsledně.

0 Citovat

Nevím, jestli už někdo zaregistroval, že Indie letos rozšířila e-Visa o krátkodobá 30 denní dvouvstupová víza, která stojí "jen" 25 USD v sezóně a 10 USD mimo sezónu od dubna do června.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Nevím, jestli už někdo zaregistroval, že Indie letos rozšířila e-Visa o krátkodobá 30 denní dvouvstupová víza, která stojí "jen" 25 USD v sezóně a 10 USD mimo sezónu od dubna do června.

Zaregistroval, psal jsem to sem někam (nemůžu dohledat, proč asi) tuším asi před měsícem a dokonce byl aktualizován i průvodce. 😉

0 Citovat

Máš pravdu https://www.cestujlevne.com/disk...m/strana-6

Já se do těchto řevnivých diskuzí nepouštím, pak nesleduji, proto mi to asi uniklo. Každopádně už jsem byl smířený s tím, že budu platit těch vosumdesát americkejch + tam ještě maj nějaký fíčko :-D

0 Citovat

ja to treba do ted nevedel a dost me to potesilo, bo tam asi v breznu z tech UAE odskocim na 4-5 noci!:) Jeste teda napjate cekam, jestli Sri Lanka nenatahne o par mesicu ten odpustenej poplatek...

0 Citovat

@Leonard - to mi chces povedat, ze o tom kam pojdes z Emiratov rozhoduje 35 dolarov?:))) 

0 Citovat

tonic napsal(a):

@Leonard - to mi chces povedat, ze o tom kam pojdes z Emiratov rozhoduje 35 dolarov?:))) 


Jo i ne :) Dostal jsem se do divné situace, mám letenku Katowice-Dubai-Katowice za cca 3300 kč pp na 27. 3. - 4.4. 2020. Já byl v Dubaii 3x a vím, že je to díra, ale přítelkyně by to chtěla vidět.  Máme Hilton za 5200 na první tři noci, ale pak se chceme hnout jinam. S největší pravděpodobnosti vezmem auto od Budgetu (jedinej ma jasné podmínky pro cestu za hranice) a pojedem na zbytek pobytu do Ománu, kde jsme nebyli ani jeden. Ale levná Indie nebo Šrí Lanka je alternativa.

Původně jsem chtěl z Dubaje přes Beirut, Paphos a Katowice  domů, ale nevyšlo...

V lednu máme jak Thajsko, tak Alicante, v únoru jsem v Cape Townu. Na podzim jdeme EBC v Nepálu, ten březen je tam fakt trochu omylem. 2x 80 USD za 4 dny v Indii za "Taj Mahal" mě psychicky trochu odrazovalo, 2x 25 USD už zní trochu lépe. Jasné, že nejde o těch pár stovek, je to spíše psychologický blok :)

Rozepsal jsem se asi trochu více, než by bylo potřeba, ale už se mi to nechce mazat. Snad to aspoň trochu dává vhled do mého uvažování ... ;)











0