Co byste si na Cestujlevne.com přáli?

Napsal David Eiselt 2015-11-19T15:14:08+01:00 ve fóru Cestujlevne.com

mirjur napsal(a):

Napadla mě taková vychytávka, ale možná trochu náročnější na provedení, co provést s fórem, aby mělo vyšší užitnou hodnotu. Např. teď máme aktivní vlákno "Doporučení destinace...", v něm jsou zajímavé informace třeba o Kypru, Kanárech..., ale kdo to má pak zrovna tady zpětně hledat, že. Co kdyby u každého příspěvku, třeba vpravo u autora nebo pod čarou, bylo rozbalovací menu se seznamem okruhů, ze kterých by se dalo vybrat (i více najednou), příspěvek by se do nich mohl zařadit a následně by se podle toho při dotazu vyhledal? Mezi těmi okruhy by mohly být země, města, oblasti, činnosti... To přiřazení by mohl provést jak autor, tak kdokoliv jiný (anebo třeba jen administrátor apod.), seznam okruhů by mohl být otevřený... určitě by se s tím dalo pohrát.

Myslím, že tohle by ideálně vyřešily hashtagy (štítky), které by se daly přiřadit ke každému příspěvku. Pak by stačilo na hashtag kliknout a otevře se ti stránka se všemi komentáři a články označenými tímto hashtagem. Jednoduché a na spoustě míst ověřené ;)

Čaute, nevím kam to přidat, tak to dávám sem. Nešlo by u jednotlivých leteckých společností dát proklik na "jejich" proběhlé akce? Občas se tak dá najít inspirace na výlety...

Díky :)

Neexistuje něco jako kodex CL? Hledal jsem, leč marně.

Zatím nic, v plánu je malá knowledge base v rámci administrace uživatele. O co přesně by to mělo jít?

Že se mi už z některých příspěvků vážně dělá šoufl... třeba šíření ideologie by bylo zapovězeno a účet původce zrušen.

mirjur napsal(a):

Že se mi už z některých příspěvků vážně dělá šoufl... třeba šíření ideologie by bylo zapovězeno a účet původce zrušen.


Že se ti z něčeho dělá šoufl, by ti snad nemělo dávat právo někoho umlčovat (!!)

:D

Nešlo by přidat výrazné upozornění na příchozí soukromou zprávu, aby mě na to nemusel (už poněkolikáté) upozorňovat odesílatel ve fóru? Třeba stejnou formou jako upozornění na novou akci..., přeposláním zprávy na soukromý mail...?

Já bych u letišť ocenil minimal connection time

Třeba

jakob napsal(a):

Já bych u letišť ocenil minimal connection time

Třeba

MCT jsme původně uváděli u všech letišť, ale naopak to spíš postupně mažeme. Většinu lidí to akorát mátlo, vzhledem k tomu, že při garantovaném přestupu je to úplně fuk a při negarantovaném zase úplně irelevantní. Navíc u některých letišť mají dokonce různé aerolinky či terminály různé MCT a už by to podle mě nadělalo víc škody než užitku... 

Ok, chápu

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!