Jaké nové fičury by se vám tu líbily? Některé, co jsem postřehl dříve: - sms notifikace - mobilní appka - jeden účet na komentáře i diskuzi Co už máme: - personifikovaný newsletter (lze vylepšit..) - personifikovaný notifikátor do Chromu .

Co byste si na Cestujlevne.com přáli?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

mirjur napsal(a):

Napadla mě taková vychytávka, ale možná trochu náročnější na provedení, co provést s fórem, aby mělo vyšší užitnou hodnotu. Např. teď máme aktivní vlákno "Doporučení destinace...", v něm jsou zajímavé informace třeba o Kypru, Kanárech..., ale kdo to má pak zrovna tady zpětně hledat, že. Co kdyby u každého příspěvku, třeba vpravo u autora nebo pod čarou, bylo rozbalovací menu se seznamem okruhů, ze kterých by se dalo vybrat (i více najednou), příspěvek by se do nich mohl zařadit a následně by se podle toho při dotazu vyhledal? Mezi těmi okruhy by mohly být země, města, oblasti, činnosti... To přiřazení by mohl provést jak autor, tak kdokoliv jiný (anebo třeba jen administrátor apod.), seznam okruhů by mohl být otevřený... určitě by se s tím dalo pohrát.

Myslím, že tohle by ideálně vyřešily hashtagy (štítky), které by se daly přiřadit ke každému příspěvku. Pak by stačilo na hashtag kliknout a otevře se ti stránka se všemi komentáři a články označenými tímto hashtagem. Jednoduché a na spoustě míst ověřené ;)

0 Citovat

Čaute, nevím kam to přidat, tak to dávám sem. Nešlo by u jednotlivých leteckých společností dát proklik na "jejich" proběhlé akce? Občas se tak dá najít inspirace na výlety...

Díky :)

0 Citovat

Neexistuje něco jako kodex CL? Hledal jsem, leč marně.

0 Citovat

Zatím nic, v plánu je malá knowledge base v rámci administrace uživatele. O co přesně by to mělo jít?

0 Citovat

Že se mi už z některých příspěvků vážně dělá šoufl... třeba šíření ideologie by bylo zapovězeno a účet původce zrušen.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Že se mi už z některých příspěvků vážně dělá šoufl... třeba šíření ideologie by bylo zapovězeno a účet původce zrušen.


Že se ti z něčeho dělá šoufl, by ti snad nemělo dávat právo někoho umlčovat (!!)

0 Citovat

:D

0 Citovat

Nešlo by přidat výrazné upozornění na příchozí soukromou zprávu, aby mě na to nemusel (už poněkolikáté) upozorňovat odesílatel ve fóru? Třeba stejnou formou jako upozornění na novou akci..., přeposláním zprávy na soukromý mail...?

0 Citovat

Já bych u letišť ocenil minimal connection time

Třeba

0 Citovat

jakob napsal(a):

Já bych u letišť ocenil minimal connection time

Třeba

MCT jsme původně uváděli u všech letišť, ale naopak to spíš postupně mažeme. Většinu lidí to akorát mátlo, vzhledem k tomu, že při garantovaném přestupu je to úplně fuk a při negarantovaném zase úplně irelevantní. Navíc u některých letišť mají dokonce různé aerolinky či terminály různé MCT a už by to podle mě nadělalo víc škody než užitku... 

0 Citovat

Ok, chápu

0 Citovat

Dobrý den .V aplikaci je nový systém rezervací jízdenek.Nejde mě to nejde.Proc ta změna? To proč jste nahrazovali starou verzi novou?Která je nepřehledná a ještě nejde. S Pozdravem.Rusek.

0 Citovat

Hmm, v tomhle vlákně jsem se ještě neptal. Je v plánu přidat do průvodců destinacemi, letišti a aerolinkami odkazy na mobilní aplikace?

0 Citovat

Ivan Rusek: Změna je bohužel zatím mimo naší moc, nová verze je z dílny Student Agency.

JOx: Postupně a pomalu doplňujeme, ale aktuálně bohužel na editaci průvodců není tolik prostoru, takže je to zatím spíš nahodilé "když něco zrovna cvrnkne do nosu". Nějaká plošnější změna/přidání samostatné záložky jen s aplikacemi by mi moc nedávala smysl, spíš jde o doplňování rovnou do textu tam, kde se to hodí.

0 Citovat

Proč nepropojíte průvodce s cestopisy? V cestopisu přece můžu zadat zemi. Takže to jde spárovat automaticky.

0 Citovat

Za tu dobu co sem chodim  mi porad  chybi treba  nejake   upozornovani na lety z jinych letist ,nez je  CR .pripadne  Nemecko, Polsko  atd,,

Chapu, psali jste , ze bude  orientace  na  CR a  ze  kdyz bude mimoradne  vyhodna akce odjinud   tak ji tu zaradite .

Ale dam priklad  ,kdyz si na Azairu  zadam , Cesko a sirsi okoli  najde mi to to okoli , ale uz ne  Brusel , Milano -Bergamo , pricemz  z Bruselu  ( z obou letist )  a z Bergama  ( Milana )  byva velmi mnoho levnych letu po Evrope ,ale i odlety jinam  ( Brusel ) 

Neslo by zarazovat vic ,alespon ty letiste v Evrope  kam se CR lita  primo   ( jeden prestup se porad vyplaci )

Diky


0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

JOx: Postupně a pomalu doplňujeme, ale aktuálně bohužel na editaci průvodců není tolik prostoru, takže je to zatím spíš nahodilé "když něco zrovna cvrnkne do nosu". Nějaká plošnější změna/přidání samostatné záložky jen s aplikacemi by mi moc nedávala smysl, spíš jde o doplňování rovnou do textu tam, kde se to hodí.

Netvrdím, že nikde nic není, ale sám jsem si žádného odkazu v průvodcích nevšiml, přitom snad každá důležitější aerolinka aplikaci má a odkazy na ně by mohly být hned za odkazem na web, pokud není čas na připsání samostatných odstavců s jejich specifiky. Jestli je zájem, můžu je posílat pomocí odkazu Navrhni úpravu.

I některá letiště mají vlastní aplikaci.

V průvodci destinací by myslím bylo jednodušší mít samostatnou záložku pro aplikace, než muset editovat kvůli odkazům ty stávající, ale třeba se pletu. 😊

Netvrdím, že je nutné mít samostatné průvodce cestovními appkami, ale protože je i spousta obecných aplikací, hodil by se aspoň nějaký souhrnný článek. Neznáme všichni všechno a začátečníkům by taky snad přišel vhod.

Krom toho se některé appky docela špatně hledají, ať už kvůli příliš obecným slovům v názvu, nebo proto, že nejsou psané latinkou, i když obsahují anglický překlad, takže by myslím bylo dobré se i o takové úlovky podělit a ušetřit ostatním námahu. Sám jsem vyzkoušel celkem dost aplikací a podělím se rád, když to bude dávat smysl - psát kvůli tomu blog se mi nechce a ve fóru odkazy akorát zapadnou.

0 Citovat

Přál bych si více info o letenkách v businessu.  Nejen akce, ale třeba i rady jak udělat upgrade na letišti a ušetřit apod.


Např. moje zkušenost: HEL-LAX na letišti za 590€, LAX- HEL na letišti za $730.


Každopándě stránka je opravdu z 99 % dokonalá a děkuji za ní! 


0 Citovat

Mně připadá pěkně zvláštní zobrazování seznamu zemi v profilu. Jakmile jich je tam víc než X, zobrazí se např. + 5 dalších a tento text se nedá rozkliknout a jaké to jsou země se nedá zjistit (mobilní verze) jinak než pohledem na mapku (pouze pc verze). 

0 Citovat

U mobilní verze mi chybí proklik na průvodce přímo z fotky na hlavní stránce, jak je to na pc verzi.

0