Ahoj, dočetl jsem se, že musím pro vstup na Srilanku mít pas platný 6měsícu po dni vstupu...ja přiletím 27.1 a pas mi konči 19.5.2016 -> otázka zní zda to bude někdo řešit nebo si musím udělat na rychlo nový pas?? Děkuji za radu.... .

Platnost pasu

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Jasne,takze pres Dubaj muzu letet domu bez obav,to je dobre,tam smeruje hodne levnych letu 

0 Citovat

To by me zajimalo co se mnou udelaji kdyz se pokusim o pozemni vstup z Malajzie do Thajska s pasem platnym min nez pul roku?

0 Citovat

Očividně to chceš zkusit, tak potom napiš jak to dopadlo.

0 Citovat

Tak urcite se alespon pudu zeptat na hranice,snad me nenechaji byvakovat u silnice mezi dvema celnicema

0 Citovat

No to asi ne, ale mohla by tě vzít Malajsie zpět s nařízením opustit zemi do 48 hodin, nebo něco takového. To se pak ta letenka do Emirátů nebo přímo do Evropy celkem prodraží. Ale kdo chce kam... 

0 Citovat

A máš letenku z Thajska ven?

Jestli ne, tak máš další "přitěžující okolnost". Jestli ano, tak riskuješ, že ti propadne, když tě nepustí.

0 Citovat

Letenku nebo rezervaci letu?Myslim ze ji nemusim nutne zaplatit dokud nejsem v Thajsku

0 Citovat

ja si myslim, ze uz si pevne rozhodnuty to skusit, tak do toho a potom daj referencie ako to dopadlo

0 Citovat

Nevím o tom, že by tu někdy toto téma bylo více rozebírané, ale párkrát jsem to zmínil např.:

https://www.cestujlevne.com/disk...u-do-laosu

0 Citovat

Tak to treba muzeme vice rozebrat tady.Takze kterej portal je na to najlepsi?Kde mi poslou proformu letenky jeste pred uhrazenim?

0 Citovat

Nevím, jaký je nejlepší, ale na čínské vízum mi stačilo, že mi ze Student Agency došla rezervace s itinerářem a rezervačním kódem. Mail dojde bez ohledu na způsob placení. Asi ale nejde na nákup letenky pár dní dopředu zvolit platbu převodem.

Kvůli čemu to potřebuješ? Jestli si chceš takto zařídit letenku na následující dny, abys jim tvrdil, že jen tranzituješ, mohli by ti dát razítko jen na pár dní podle data na té letence. Když bude termín za pár týdnů, nemusí to pomoci, protože nesplňuješ podmínky vstupu. Pokud chceš toto zkoušet, neber nízkonákladovku a rezervuj v den přechodu hranice.

Jinak jsou weby, kde získáš letenku bez PNR kódu, což často stačí, ale třeba na check-inu na letišti by nemuselo stačit:

https://www.fakeflighttickets.com/faq

0 Citovat

Dekuji,ja taky obvykle pouzivam fake a zatim sem zadnej problem nemel tak to asi udelam stejne i ted

0 Citovat

Takze do Thajska mne z Malajzie na kole pustili,s pasem platnym na 5 mesicu a 3 tydny.Pri pozemnim vstupu je to zjevne jednodusi nez na letisti 

0 Citovat

A vubec je nezajimalo jestli mam letenku ven z Thajska do 30 dni.

0 Citovat

Tak to mas stesti 😀

0 Citovat

Mozna ani ne,nemyslim ze je to neco neobvykleho. Kamaradka prosla minuly tyden z Barmy taky s pasem platnym jen 5 mesicu 

0 Citovat

Co je to kamaratka? Něco jako karimatka?

0 Citovat

Kamarátka je slovensky kamarádka... :D

0 Citovat

Tak se mne navic povedlo dostat extension 30 dni,takze pri odletu z Thajska bude platnost meho pasu min nez 5 mesicu 

0