Banka pro cestovatele

Napsal dusik42 2016-05-04T16:09:24+02:00 ve fóru Co se nevešlo

Kurz dolara z pred tyzdna.  Unicredit prekvapivo drzi krok s "travel" kartami, mbank sa trosku polepsil, ale pri minutych 1600 € by s touto kartou vznikol este stale slusny rozdiel voci takemu Revolutu.

Piatok 

1,121 Curve 

1,1228 Revolut 

1,1198 Unicredit 

Sobota 

1,118 Curve 

1,104 mBank 

mirjur,mozna neni , ovsem v CR mam jen korespondencni adresu  a pochopitelne zadne zamestnani , takze  pochybuju , ze by me nekdo v CR  dal kreditku ze  100k uverovym ramcem  a vlastne tezko i zbozi   i kdyz mam jeste ceske obcanstvi  krome irskeho , u te unikredit jsem vlastne  dlouho   , vadi mi tam spis  to ze  i po primem vlozeni  to  neni hned  .protoze  tam vlastne zadny ucet nemam  , posledne tam zena vlozila  a trvalo  to  5 dnu nez to tam bylo,  minimalni splatka je  5 %  z vycerpaneho  uveroveho ramce .. to je asi u vsech nebo ne ?

mikir: nevím, jak to máš ty z Irska, ale mně se úhrada při bankovním převodu na kartě objeví v den převodu. Splátky neřeším, vždy hradím vše bezúročně.

Ke kreditkam dodam, ze treba CEZ karta propise splatku za dva az tri dny. Je to samosebou spis vyjimka.

Kreditku na 100k ti v ČR nikdo nedá, protože bydlíš na obecním úřadě, nemáš práci a už jednu přečerpanou kreditku máš.

Kdo nemá Revolut může si  založit účet  a nyní dostane bonus 300 Kč  a kartu zdarma.

https://revolut.com/referral/jan3w4x!G10D21

Možná by sem mohl dát odkaz některý z adminů. Těm bych pomohl k bonusu raději než někomu se sporadickou aktivitou tady na fóru. 

Dotaz, možná lehce OT, snažím se koupit lístky na fotbal (fcbarcelona.com) ale za boha neprojde platba, zkusil sem Visu, Mastercard, credit, debit i virtual od Revolutu, asi to bere jen karty vydané ve Španělsku, nějaký tip jak by se to dalo vyřešit?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!