Zdravim a chtel bych upozornit na opetovne chybne nacitani vasich stranek ,,,pred casem jsem mel problem. ze po kliknuti na adresu stranek, mi misto hlavni strany a rozdeleni tak jak ma byt, naskocily misto toho fotky pod kterymi je link ...dostanu se vlastne vsude i sem do diskuze ale strasne chaoticky a neprehledne ,,stranka je proste rozhozena a posklada se jinym zpusobem nez ma ,,, po case se to otevrelo normalne ,, nebyl od te doby problem a vcera to znovu naskocilo rozhazene ...nedavam ruku do ohne za muj notas ani to pripojeni k internetu, navic neni z CR , ale pokud by mela byt chyba na vasi strane tak by bylo dobre to nejak zabezpecit aby se to nestavalo .

Chyba 503 při načítání cestujlevne.com

Založil ve fóru Cestujlevne.com

20 reakcí

Zdravim a chtel bych upozornit na opetovne chybne nacitani vasich stranek ,,,pred casem jsem mel problem. ze po kliknuti na adresu stranek, mi misto hlavni strany a rozdeleni tak jak ma byt, naskocily misto toho fotky pod kterymi je link ...dostanu se vlastne vsude i sem do diskuze ale strasne chaoticky a neprehledne ,,stranka je proste rozhozena a posklada se jinym zpusobem nez ma ,,, po case se to otevrelo normalne ,, nebyl od te doby problem a vcera to znovu naskocilo rozhazene ...nedavam ruku do ohne za muj notas ani to pripojeni k internetu, navic neni z CR , ale pokud by mela byt chyba na vasi strane tak by bylo dobre to nejak zabezpecit aby se to nestavalo

0

Takze upresnuju jeste ted me naskocila 2x po sobe chyba 503...jsem pc amater tak neumim rozlisit jestli ta chyba e u povozovatele stranek nebo na mem pc

0 Citovat

Nejsi sám, v noci mi ta chyba vyskočila 4x smiley A dnes ráno 2x

0 Citovat

Aha ze by umyslne nekdo znesnadnoval pristup na cestujleve ? Docela bych se tomu nedivil ...nekterym cestovkam i leteckym prodejcum mohou byt docela trnem v oku smiley

0 Citovat

ano 503 na mě vyskakuje v posledním týdnu často ..

0 Citovat

O chybě vím delší dobu, je to kvůli pluginu, který bere dostupné procesy. Bohužel nejde přejít na rychlejší php7 kvůli diskuzi, která zatím tuto verzi neumí. Musíme nějak tohle léto přečkat s výpadky :/

0 Citovat

Jo, "Service Temporarily Unavailable" (chyba 503) je v poslední době až dost často.

0 Citovat

@Dave, mal by si to dat dokopy, clovek si plati internet a takyto nespolahlivy servis ... smiley

0 Citovat

Blbost, byl by to strašný bordel a chaos...


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

Zase je to naky nemocny smiley

0 Citovat

A co na tom webu furt chcete? smiley Hlavně, ať to funguje v době megahitu nebo erroru. smiley

0 Citovat

Vydána aktualizace pluginu do Chromu, snižujeme zátěž na 33% a jednám s hostingem o navýšení procesů. Snad to pomůže, aktuální stav je opravdu dále neúnosný.
Díky všem za pevné nervy!

0 Citovat

Tak snad to pomůže, protože přesně jak říkáš, už je to fakt otravné.

0 Citovat

Nejhorší varianta bude ta, že na 3 měsíce vypneme plugin. Plynulý chod webu je určitě prioritou.

0 Citovat

Udělejte cokoliv, at web jede plynule.
Dnes jsem se od osmi hodin ráno nemohl lognout a zkoušel jsem to asi patnáctkrát. Je to otravné, odrazuje to zákazníky.
Pokud by se navíc objevil nějaký zajímavý error a zájemci by se nemohli lognout, tak to na sympatiích k webu moc nepřidá.

0 Citovat

Tak neviem, kde robim chybu, ale mne to funguje takmer bez problemov. Obcas sa objavi spominana chyba, kedy sa stranka nenacita. Vtedy staci par sekund pockat, jeden refresh a vsetko je opat OK.

0 Citovat

Dokud to nespravite tak prestavam prispivat do sekce "Akcni letenky", ty vypadky jsou fakt k .... smiley smiley smiley smiley smiley

0 Citovat

Něco mi říká, že to soudruzi trochu nedomysleli - https://datacentrum.wedos.com/a/363/nov ... wedos.html

Holt nepočítali s tím, že mají hostované i weby, které nemají návštěvu ve stovkách... Situaci stále řeším optimalizací.

0 Citovat

Nějaký výpadek za posledních pár dní?

0 Citovat

U mě dobrý a to jsem tu psal 24., jak to stojí za ...

0 Citovat

u mňa taktiež už všetko v poriadku

0
20 reakcí