Chyba 503 při načítání cestujlevne.com

Založil mikir před rokem ve fóru Cestujlevne.com
21 odpovědí

Zdravim a chtel bych upozornit na opetovne chybne nacitani vasich stranek ,,,pred casem jsem mel problem. ze po kliknuti na adresu stranek, mi misto hlavni strany a rozdeleni tak jak ma byt, naskocily misto toho fotky pod kterymi je link ...dostanu se vlastne vsude i sem do diskuze ale strasne chaoticky a neprehledne ,,stranka je proste rozhozena a posklada se jinym zpusobem nez ma ,,, po case se to otevrelo normalne ,, nebyl od te doby problem a vcera to znovu naskocilo rozhazene ...nedavam ruku do ohne za muj notas ani to pripojeni k internetu, navic neni z CR , ale pokud by mela byt chyba na vasi strane tak by bylo dobre to nejak zabezpecit aby se to nestavalo

Takze upresnuju jeste ted me naskocila 2x po sobe chyba 503...jsem pc amater tak neumim rozlisit jestli ta chyba e u povozovatele stranek nebo na mem pc

Nejsi sám, v noci mi ta chyba vyskočila 4x smiley A dnes ráno 2x

Aha ze by umyslne nekdo znesnadnoval pristup na cestujleve ? Docela bych se tomu nedivil ...nekterym cestovkam i leteckym prodejcum mohou byt docela trnem v oku smiley

ano 503 na mě vyskakuje v posledním týdnu často ..

O chybě vím delší dobu, je to kvůli pluginu, který bere dostupné procesy. Bohužel nejde přejít na rychlejší php7 kvůli diskuzi, která zatím tuto verzi neumí. Musíme nějak tohle léto přečkat s výpadky :/

Jo, "Service Temporarily Unavailable" (chyba 503) je v poslední době až dost často.

@Dave, mal by si to dat dokopy, clovek si plati internet a takyto nespolahlivy servis ... smiley

Blbost, byl by to strašný bordel a chaos...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zase je to naky nemocny smiley

A co na tom webu furt chcete? smiley Hlavně, ať to funguje v době megahitu nebo erroru. smiley

Vydána aktualizace pluginu do Chromu, snižujeme zátěž na 33% a jednám s hostingem o navýšení procesů. Snad to pomůže, aktuální stav je opravdu dále neúnosný.
Díky všem za pevné nervy!

Tak snad to pomůže, protože přesně jak říkáš, už je to fakt otravné.

Nejhorší varianta bude ta, že na 3 měsíce vypneme plugin. Plynulý chod webu je určitě prioritou.

Udělejte cokoliv, at web jede plynule.
Dnes jsem se od osmi hodin ráno nemohl lognout a zkoušel jsem to asi patnáctkrát. Je to otravné, odrazuje to zákazníky.
Pokud by se navíc objevil nějaký zajímavý error a zájemci by se nemohli lognout, tak to na sympatiích k webu moc nepřidá.

Tak neviem, kde robim chybu, ale mne to funguje takmer bez problemov. Obcas sa objavi spominana chyba, kedy sa stranka nenacita. Vtedy staci par sekund pockat, jeden refresh a vsetko je opat OK.

Dokud to nespravite tak prestavam prispivat do sekce "Akcni letenky", ty vypadky jsou fakt k .... smiley smiley smiley smiley smiley

Něco mi říká, že to soudruzi trochu nedomysleli - https://datacentrum.wedos.com/a/363/nov ... wedos.html

Holt nepočítali s tím, že mají hostované i weby, které nemají návštěvu ve stovkách... Situaci stále řeším optimalizací.

Nějaký výpadek za posledních pár dní?

U mě dobrý a to jsem tu psal 24., jak to stojí za ...

u mňa taktiež už všetko v poriadku

Přihlášení a registrace