Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:

  • průvodce destinacemi
  • průvodce letišti
  • průvodce aerolinkami

Později pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)

Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi?

0

Ad diskuze - chybi mi strankovani u "nejnovejsi aktivity" a tlacitko "oznacit jako precteno". Vzdycky jsem prisel do diskuze, podival se, jake jsou nove prispevky - zajimave si otevrel, ostatni oznacil jako precteno.

1 Citovat

Zatial prve pripomienky:

- Aktualnu temata - Vsechna fora (hodilo by sa skor "vsechna temata", nech je to ujednotene)

- v zozname tem chyba moznost priameho prekliku na posledny prispevok v teme, ako tomu bolo doteraz.

1 Citovat
cizy napsal(a):

Zatial prve pripomienky:

- Aktualnu temata - Vsechna fora (hodilo by sa skor "vsechna temata", nech je to ujednotene)

- v zozname tem chyba moznost priameho prekliku na posledny prispevok v teme, ako tomu bolo doteraz.

Test

0 Citovat

- chyba moznost citacie prisoevku, smajliky :D
- no a samozrejme podla mna najvacsie minus je ta ponechana moznost reagovania na prispevok, cize prispevky nebudu zoradovane chronologicky, ale stromovo

0 Citovat

- rad by som to dopisal do oovodneho prispevky, ale nikd tu nevidim editaciu
- ked som v teme, chyba preklik na obsah fora/ homepage fora

0 Citovat

proč už nefunguje GRAVATAR?

0 Citovat

Chyby:
- Starý formát odkazu na diskuze vede ke smyčce v přesměrování. Např. https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=15&t=4193&p=36805#p36805
- Nenašel jsem způsob, jak ve fóru zobrazit své vlastní předchozí příspěvky.
- Dá se na fóru vyhledávat. Nikde to nevidím. Horní vyhledávací políčku mi vyhledává jen na webu.

0 Citovat
Rychtar84 napsal(a):

proč už nefunguje GRAVATAR?

Přešli jsme na vlastní řešení. Celý web teď můžeš používat pod jedním profilem. Předtím bylo zvlášť web a diskuze.

0 Citovat

cizy: Má pravdu. Nelze editovat příspěvky.
Odkazy se nepřevedou na klikací.
Navíc tu nikde nevidím žádnou možnost, jak [i]stylovat[/i] příspěvky.
Kromě toho se ve fóru nevyznám ani jako power user.

0 Citovat

Myslim, ze s tym forom to este bude beh na dlhe trate co ma mrzi najviac, lebo kvoli nemu sem chodim najcastejsie. Nakolko spravny bol krok prejst v pripade fora na vlastne riesenie ukaze cas, ale obavam sa, ze vychytavky svatej trojice (vbulletin, ipb a phpbb) tu asi nebudu.

0 Citovat

Registrace: Po zadání mailu a hesla a kliknutí na tlačítko Vytvořit účet se znovu zobrazí formulář pro registraci. Aktivační mail padá do spamu (gmail).

Průvodce destinacemi: Bylo by asi vhodnější, aby destinace byly řazeny podle abecedy, ať je v tom aspoň trochu systém :)

0 Citovat

Mně celkem vadí nutnost se neustále dokola přihlašovat po opuštění stránky a návratu zpět po nějakém časovém úseku. Nevím jestli jsem to přehlídl nebo není možnost "přihlásit se trvale", ale pokud není, tak bych poprosil přidat.

0 Citovat
michal.lauterbach napsal(a):

Registrace: Po zadání mailu a hesla a kliknutí na tlačítko Vytvořit účet se znovu zobrazí formulář pro registraci. Aktivační mail padá do spamu (gmail).

Průvodce destinacemi: Bylo by asi vhodnější, aby destinace byly řazeny podle abecedy, ať je v tom aspoň trochu systém :)

Registraci mrknu. Mail bude problém.
Průvodce destinacemi je řazen dle „popularity“. Pokud ale vyfiltruješ kontinent, tak je abecedně řazeno https://www.cestujlevne.com/pruvodce/stredni-amerika

0 Citovat
eremi napsal(a):

Mně celkem vadí nutnost se neustále dokola přihlašovat po opuštění stránky a návratu zpět po nějakém časovém úseku. Nevím jestli jsem to přehlídl nebo není možnost "přihlásit se trvale", ale pokud není, tak bych poprosil přidat.

Zatím jsme neřešili. Určitě přidáme!

0 Citovat
cizy napsal(a):

Myslim, ze s tym forom to este bude beh na dlhe trate co ma mrzi najviac, lebo kvoli nemu sem chodim najcastejsie. Nakolko spravny bol krok prejst v pripade fora na vlastne riesenie ukaze cas, ale obavam sa, ze vychytavky svatej trojice (vbulletin, ipb a phpbb) tu asi nebudu.

ano ano, s fórem to bude boj. Otázkou je, zda je to jen nezvyk, nebo skutečně významný blocker v užívání.

0 Citovat

pokaždé, když si čtu téma a sescrolluju to až dolů, tak abych se dostal do fóra zase, musím scrollovat znovu nahoru ? Nešlo by to udělat podobně jako u staré verze fora ? A číslování stránek v daném téma by taky nešlo přihodit ? Když jsem teď četl Japonsko, tak ano, je tam volba od nejnovějších, ale scrolloval jsem dolů, že tam bude nejnovější příspěvek a ne nahoře, pak to čtení je trochu zmatečné.

0 Citovat
michal.lauterbach napsal(a):

Registrace: Po zadání mailu a hesla a kliknutí na tlačítko Vytvořit účet se znovu zobrazí formulář pro registraci. Aktivační mail padá do spamu (gmail).

Průvodce destinacemi: Bylo by asi vhodnější, aby destinace byly řazeny podle abecedy, ať je v tom aspoň trochu systém :)

Nezdá se. Když dám Evropu tak je: Andorra, Albánie, Rakousko, Bosna a Hercegovina. Zdá se, že to řadí podle originálních názvů.

0 Citovat

Nefunguje Tapatalk.

0 Citovat
michal.lauterbach napsal(a):

Registrace: Po zadání mailu a hesla a kliknutí na tlačítko Vytvořit účet se znovu zobrazí formulář pro registraci. Aktivační mail padá do spamu (gmail).

Průvodce destinacemi: Bylo by asi vhodnější, aby destinace byly řazeny podle abecedy, ať je v tom aspoň trochu systém :)

Aha, tak to fixnem, díky. Je to fakt podle anglických názvů.

0 Citovat
kopecky napsal(a):

Nefunguje Tapatalk.

No, ten už ani nebude. Můžeme vyřešit nějaké jiné řešení? Jde o notifikace z fóra, resp. jak se Tapatalk používal? :D

0 Citovat
kopecky napsal(a):

Nefunguje Tapatalk.

Chodí z něj notifikace v reálném čase a rovnou se v něm dá otevřít fórum a napsat příspěvek. Zobrazení je uzpůsobeno přímo pro displej telefonu.

0 Citovat

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

3 Citovat

Záložka "Moje témata" nevím jak tam dostat témata, která mne zajímají a chci je nějakou dobu sledovat. Teď nevím jestli je k tomu určená, nebo musím to téma sám vytvořit.

0 Citovat

Půjde nějak updatovat informace u letišť podobně jako u destinací?

0