Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

A asi jsem nechtěně odhalil chybku – nejspíš jsem si pole pro psaní roztáhl do větší šířky, než jak je široký sloupec s textem, a při vrácení to takhle natvrdo odlámalo konce řádků. V poli pro psaní to nebylo vidět, ale po odeslání koukám na zalomené řádky uprostřed slov.

0 Citovat

Aha, tak koukám, že to je u všech příspěvků výše. Dříve to nedělalo, takže někde se stala chyba.

0 Citovat
Proky napsal(a):

My jsme s Davem kámoši, tak musím kritizovat opatrně, jinak už se mnou nikdy nikam nepoletí. :D Nicméně měl bych návrh k těm dlaždicím na homepage, který by mohl odstranit to, co se některým nelíbí, a naopak přinést něco, po čem řada lidí volá. Ještě než se k tomu dostanu, tak jen podpořím výše uvedené návrhy na zmenšení horního panelu s vyhledávacím políčkem tak, aby byla při zobrazení homepage bez jakéhokoli scrollování vidět alespoň celá první řada dlaždic.

A teď k tomu návrhu - ty texty typu To budou fotky! nebo Hurá za zážitky! při mouseoveru na dlaždicích mi přijdou úplně k ničemu. Nebo když budu upřímný, akorát mě tak serou. :D Nicméně, ten prostor by se dal skvěle využít. Pokud by se při mouseoveru na třech řádcích zobrazily základní a zásadní informace o dané akci, hned bych věděl, jestli bych ji chtěl využít a jestli ji tedy má cenu rozklikávat. A navíc si tím ušetříte místo v nadpisu.

Ideálně bych si to představoval takto:
- budete mít obrázek, na něm nadpis "O prázdninách do černé Namibie" a pod tím cenu "Letenky od 11390 Kč", jako to máte teď. Na první pohled není tedy třeba dělat žádnou vizuální změnu.
- při najetí myší se na dlaždici zobrazí na třech řádcích:
> odlety: Drážďany, Norimberk, Mnichov
> společnost: Eurowings
> termíny: červenec – září 2017

Hotovo, tečka. Základní informace bez nutnosti jediného kliknutí. Já jako Ostravák budu hned vědět, že je to fajn akce, ale spíše pro lidi z Prahy a dále na západ. Ušetří mi to zbytečné rozklikávání článku. Nebo si řeknu, že je to fajn cena i přes nutnost dojezdu do Německa a půjdu si přečíst článek. Co myslíte?
A ještě by to vyřešilo to dvojité klikání na mobilu/tabletu, kde mouseover pochopitelně nefunguje. Po prvním kliknutí na dlaždici bych tedy viděl základní info a druhým kliknutím bych šel do článku.

pridavam sa, toot je velmi dobry napad.

dalsia pripomienka k citavaniu prispevku: bolo by dobre ak by mi pri kliknuti na odpovedet s citaci hodilo povodny prispevok v quote zavtorkach a ja so mz neho eventualne mohol zmazat vsetko okrem konkretnych viet, na ktore chcme reagovat, tak ako tomu bolo pri phpbb fore.

0 Citovat
Proky napsal(a):

My jsme s Davem kámoši, tak musím kritizovat opatrně, jinak už se mnou nikdy nikam nepoletí. :D Nicméně měl bych návrh k těm dlaždicím na homepage, který by mohl odstranit to, co se některým nelíbí, a naopak přinést něco, po čem řada lidí volá. Ještě než se k tomu dostanu, tak jen podpořím výše uvedené návrhy na zmenšení horního panelu s vyhledávacím políčkem tak, aby byla při zobrazení homepage bez jakéhokoli scrollování vidět alespoň celá první řada dlaždic.

A teď k tomu návrhu - ty texty typu To budou fotky! nebo Hurá za zážitky! při mouseoveru na dlaždicích mi přijdou úplně k ničemu. Nebo když budu upřímný, akorát mě tak serou. :D Nicméně, ten prostor by se dal skvěle využít. Pokud by se při mouseoveru na třech řádcích zobrazily základní a zásadní informace o dané akci, hned bych věděl, jestli bych ji chtěl využít a jestli ji tedy má cenu rozklikávat. A navíc si tím ušetříte místo v nadpisu.

Ideálně bych si to představoval takto:
- budete mít obrázek, na něm nadpis "O prázdninách do černé Namibie" a pod tím cenu "Letenky od 11390 Kč", jako to máte teď. Na první pohled není tedy třeba dělat žádnou vizuální změnu.
- při najetí myší se na dlaždici zobrazí na třech řádcích:
> odlety: Drážďany, Norimberk, Mnichov
> společnost: Eurowings
> termíny: červenec – září 2017

Hotovo, tečka. Základní informace bez nutnosti jediného kliknutí. Já jako Ostravák budu hned vědět, že je to fajn akce, ale spíše pro lidi z Prahy a dále na západ. Ušetří mi to zbytečné rozklikávání článku. Nebo si řeknu, že je to fajn cena i přes nutnost dojezdu do Německa a půjdu si přečíst článek. Co myslíte?
A ještě by to vyřešilo to dvojité klikání na mobilu/tabletu, kde mouseover pochopitelně nefunguje. Po prvním kliknutí na dlaždici bych tedy viděl základní info a druhým kliknutím bych šel do článku.

Čau Proky,

to je super nápad :) Už jsme s něčím podobným přišli, že bychom do hoveru dali informaci o úspoře a stáří akce, abychom odlehčili UI. Ale dát tam i další info je fajn posun ještě o kus dál.

Díky!

0 Citovat

A ještě k těm procentům slevy. Jsem jedním z těch, kterým to vadí, tak uvažuju, jak to nahradit. Mně osobně stačí informace o ceně, ale chápu, že chcete méně znalým tu výhodnost nabídky nějak sdělit. Něco ve stylu toho zmíněného "barometru" by pak mohlo být fajn. Pokud přece jen tu výši slevy chcete ukazovat, tak byste si mohli interně v redakci rozdělit akce na několik úrovní podle procentuální slevy (třeba 1-20%, 21-40%, 41-60%, 61-75%, 76-90% a 91-99%) a podle výše slevy u dané akce hodit do rožku dlaždice místo procent určitou ikonku. Třeba něco takového (ale samozřejmě hezčího :D ): https://ibb.co/kzzeFa Nás nebudou štvát konkrétní procenta, ale přesto z té ikony bude jasně vidět, jak moc dobrá akce to je. ;)

0 Citovat
Proky napsal(a):

A asi jsem nechtěně odhalil chybku – nejspíš jsem si pole pro psaní roztáhl do větší šířky, než jak je široký sloupec s textem, a při vrácení to takhle natvrdo odlámalo konce řádků. V poli pro psaní to nebylo vidět, ale po odeslání koukám na zalomené řádky uprostřed slov.

jo odhalil, a totálně se mi čte nějaký dluhý příspěvek ,takže 2. stránky co jsou tu navíc od včerejška nečtu, než se to opraví, takže jestli to někdo psal před Tebou či mnou, nevím :D Bolí mě z toho oči :D

0 Citovat
Proky napsal(a):

A ještě k těm procentům slevy. Jsem jedním z těch, kterým to vadí, tak uvažuju, jak to nahradit. Mně osobně stačí informace o ceně, ale chápu, že chcete méně znalým tu výhodnost nabídky nějak sdělit. Něco ve stylu toho zmíněného "barometru" by pak mohlo být fajn. Pokud přece jen tu výši slevy chcete ukazovat, tak byste si mohli interně v redakci rozdělit akce na několik úrovní podle procentuální slevy (třeba 1-20%, 21-40%, 41-60%, 61-75%, 76-90% a 91-99%) a podle výše slevy u dané akce hodit do rožku dlaždice místo procent určitou ikonku. Třeba něco takového (ale samozřejmě hezčího :D ): https://ibb.co/kzzeFa Nás nebudou štvát konkrétní procenta, ale přesto z té ikony bude jasně vidět, jak moc dobrá akce to je. ;)

Nebo můžete použít totéž, co už používáte v titulcích na FB - Hit! Bomba! apod.

0 Citovat

Teraz pri novej akcii do SF pribudol k casu nejaky ohnik, bohuzial nechapem, aku infomaciu mi ma zdelit :)

0 Citovat
nl12345 napsal(a):

Teraz pri novej akcii do SF pribudol k casu nejaky ohnik, bohuzial nechapem, aku infomaciu mi ma zdelit :)

Že se v daném termínu v Kalifornii vyskytují časté požáry :D

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

@ Ondřej Buček, @cizy: vycházeli jsme z toho, že aktuální témata by tě měla nasměřovat na aktuální diskuzi, tedy nové odpovědi.
Problém je teď ten, že zobrazování nepřečtených odpovědí nefunguje jak by mělo. Poté by ses měl dostat vždy na první nepřečtenou odpověď a rovnou se zanořit do nového obsahu.
Otázkou tedy je, zda po opravení této nedokonalosti bude stále potřeba přejít na 1. stránku tématu?

@mirjur, @cizy: k čemu přesně je potřeba čas publikování komentáře? Jde mi o to, jaká rozlišovací schopnost je požadována. Může to být před 13 minutami, před 20 hodinami, včera v 15:12, 24.3.2017 v 15:12 ? Pravděpodobně není potřeba vypisovat datum u dnešního dne a včerejšího. Pak asi ano. Může být tato logika?

Já si třeba pamatuji, v kolik jsem tu byl naposledy. Pak se dá rychle rozhodnout podle času, zda jsem příspěvek četl. Údaj Před XY hodinami mi ale pro orientaci nepomůže, musel bych se podívat na hodinky a odečítat.

0 Citovat

@Literak: Jo, to je fakt, taky to tak mám. Proto vlastně jsem navrhoval, že do 1 hod může být "před x min", to jsem ještě schopen odhadnout, víc už moc ne. :-)

0 Citovat

Tak teda zkusim nejake rady do zivota:

- na HP provest disable search box - jeden je jiz v menu usetrim 1/3 stranky, piece of cake
- nastav si hlidace presunout do horniho menu (z meho pohledu trosinku koukatelna HP)
- dlazdice viz prispevky vyse (ty nyni ignoruji )

forum
- disable web partu muj profil je v hornim menu staci snad jedna a prispevky budou konecne pres celou stranku
- pustit v noci full crawl (reindex fora)
- pri hledani klicoveho slova ve foru, ktere neni zaindexovano oznamit nic nenalezeno misto 404 (bla bla jsem ztracen)
- bile pozadi neni v hodne pro cteni, zkuste nejakou jemnou sedou

P.S. Jedna osobni poznamka: Prekvapila me nepripravenost projektu migrace portalu cestujlevne. Jako osoba pohybujici se v IT a ziskane praxe vim, ze kazda zmena v prostredi pro uzivatele je brana negativne, i kdyby se zmenila jen ikonka. Vetsinou se deje vse velice pomalu a bezi jak stare tak nove stranky soucasne. V prubehu testovaci faze se vychytavaji chyby, pripominky uzivatelu, hlavne zen, ucetnich a managementu. :-)

Bohuzel jste se rozhodli migrovat jak web, ale z meho pohledu nejdulezitejsi cast "zlate vejce " diskuzni forum, ktere to odneslo nejvic.
Ano opravit se da vse, ale tech hodin zbytecne prace, nervu a venku je tak krasne.


0 Citovat

Tak jsem zkusil použít to "vyhledávání" a nejsem se úplně jistý, jestli to je přesně to, co by mě uspokojovalo.
Průvodce destinací budiž. Ale to co následuje. No, nevím.

Řekněmě, že napíšu Egypt, vypíše mi to čtyři akce na letenky, u jedené je dokonce uvedeno "Pouze dnes se můžete rozhodnout...".

Pak jako podstatnou chybu vidím, že na novém webu není nikde není výrazně uvedeno datum, kdy byl tento příspěvek publikován, případně, že akce už není aktuální. U jednoho příspěvku se objeví info po rozklinutí, ale u některých (hodně dávných, asi ještě z původního blogu z let 2012/3) není vůbec žádné datum (ani info publikováno před x měsíci). To určitě nějak pořešte. Stoprocentně si pamatujete, jak se lidé v diskuzi někdy i několik týdnů po skončení akce rozčilovali, že letenky za levnou cenu nemůžou sehnat a nyní vám vyhledávání vedle sebe servíruje akce i několik let staré. Asi by mělo smysl, aby se dva roky staré akce buď neobjevovaly vůbec, nebo, pokud je tam třeba diskuze s nějakými zajímavými příspěvky, či tipy na cestu, tak ať klidně příspěvek zůstane, ale ať je pak na první pohled jasné, že akce už není platná. Možná by mělo smysl i ty diskuze pod články pročistit, aby zmizely výkřiky typu "najděte mi letenku do LA na červenec" nebo "letíte někdo do Argeniny v květnu 2015, nechcete se potkat".
Navíc se z nějakého důvodu u těch nejstarších příspěvků, pokud si je rozkliknu, nenačítají mapky/průvodci (podívejte se sami: https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/letenky-z-prahy-do-egypta-kahira-6-657-kc)

0 Citovat

Ono v testovací verzi, kam jsem měla možnost nahlédnout, sice bylo fórum, ale takové okleštěné a neaktuální, takže to určitě nebylo to hlavní, co Vaši testeři hodnotili. Dle mého se porozhlídli, napsali své připomínky k obsahu a formě zbytku stránek, a potom se hezky rychle vrátili na plnohodnotné fórum, které pořád souběžně fungovalo. Nebyl důvod hodnotit to nové a mít k němu připomínky. Fórum bylo "tam venku". Zato když zůstal naživu jen tenhle "nemocný bratříček" (já vím, už je mu lépe;-)), tak se strhla mela, kterou jste asi nečekali. Nic ve zlém, zažíváte asi perné chvilky, a když nic jiného, tak je to zkušenost, byť s příchutí pelyňku.

2 Citovat
dolphi napsal(a):

Tak teda zkusim nejake rady do zivota:

- na HP provest disable search box - jeden je jiz v menu usetrim 1/3 stranky, piece of cake
- nastav si hlidace presunout do horniho menu (z meho pohledu trosinku koukatelna HP)
- dlazdice viz prispevky vyse (ty nyni ignoruji )

forum
- disable web partu muj profil je v hornim menu staci snad jedna a prispevky budou konecne pres celou stranku
- pustit v noci full crawl (reindex fora)
- pri hledani klicoveho slova ve foru, ktere neni zaindexovano oznamit nic nenalezeno misto 404 (bla bla jsem ztracen)
- bile pozadi neni v hodne pro cteni, zkuste nejakou jemnou sedou

P.S. Jedna osobni poznamka: Prekvapila me nepripravenost projektu migrace portalu cestujlevne. Jako osoba pohybujici se v IT a ziskane praxe vim, ze kazda zmena v prostredi pro uzivatele je brana negativne, i kdyby se zmenila jen ikonka. Vetsinou se deje vse velice pomalu a bezi jak stare tak nove stranky soucasne. V prubehu testovaci faze se vychytavaji chyby, pripominky uzivatelu, hlavne zen, ucetnich a managementu. :-)

Bohuzel jste se rozhodli migrovat jak web, ale z meho pohledu nejdulezitejsi cast "zlate vejce " diskuzni forum, ktere to odneslo nejvic.
Ano opravit se da vse, ale tech hodin zbytecne prace, nervu a venku je tak krasne.


- ad odstranění profilu z pravého sloupce: vždyť už tady bylo několikrát vysvětleno, že v tom pravém panelu budou další funkce, takže teď sice vypadá prázdný, ale bude toho tam více. Navíc je v pravém sloupci vyhrazený prostor pro reklamu - ta by měla zmizet kam? A upřímně, tobě by se vážně četl dobře text napříč celým monitorem? Já si to moc nedovedu představit a ani se mi nevybavuje stránka, kde by to tak bylo. Myslím, že šířka čtecího sloupce je v pohodě a s odstraněním volných míst nad a pod příspěvky se už dosáhlo požadovaného zhuštění.

- ad bílé pozadí pro čtení: nevím, jak ty, ale já pod příspěvky jemně šedé pozadí mám. nebo že by to kluci teď v rychlosti změnili?

0 Citovat

Predpokladam, ze chapu dobre, ze profil zalozeny ve starsim foru neexistuje? Docela dlouho jsem se snazil prihlasit, dokonce se mi povedlo obnovit heslo ale pak to rpi prihlaseni psalo, ze pro prihlaseni musim odkliknout cosi v emailu ktery mi mel udajne prijit. Nonova registrace to asi nejak vyresila.
Ale ted uz budu navzdy videt na forech pod jmenem, ktere mi to samo vygenerovalo na zaklade registrace z formatu emailu, nebo jde nejak prezdivka zmenit?

0 Citovat

Uprimne, puvodni phpbb sice vypadalo jako z devadesatych let, ale funkcne mi prislo daleko lepsi. Mozna by byvalo bylo lepsi ho nejak naskinovat a zaintegrovat do webu nez se snazit vymyslet znovu kolo :)

0 Citovat

Konstruktivní kritika: na Windows Phone mega dlaždice s akčními letenkami nefungují, po kliknutí se nic neděje
Totéž na android tabletu (Chrome) při klikání na položku letenky v menu v horním pravém okraji

0 Citovat

@nl12345: Ikonka ohně značí akci, která je čerstvá, ještě horká :) Asi bychom to mohli vysvětlit v tooltipu, díky za dotaz.

@Literak @mirjur: To časové razítko by tedy, pokud jsem to z diskuze správně pochopil, bylo nejlepší ve formě "Před x minutami / hodinami", ale jakmile by to šlo do dnů, tak je více užitečné "dd.mm.yyyy hh:mm"? Případně mě ještě napadlo nechat "před x" a na hover zobrazit tooltip s celým časem. To už ale zní zbytečně komplikovaně...

@dolphi: Díky moc za postřehy, máš určitě pravdu s tím, že by bylo dobré nechat nějakou dobu CL běžet v obou verzích. Bohužel to technicky nebylo možné. Redesign se netýká jen fasády, ale měnil věci na systémové úrovni, měnily se platformy, databáze... Proto jsme alespoň zpřístupnili testovací betu. Nemohli jsme ji však dát veřejně, protože má vlastní databázi a pokud by například někdo komentoval akci, bylo by to buď tam nebo tam.

Co se týče těch návrhů na změny, tak se nad tím zamyslíme. Jen některé vycházejí čistě z toho, co chceš ty - což je v pořádku, my ale musíme přihlédnout taky k těm desítkám tisíc uživatelů, kteří to tu nemají prošlapané jako většina lidí z fóra. Co se nám ale honí hlavou je personalizace - dát přihlášeným možnost upravit si do určité míry homepage podle sebe (např. formou widgetů). Co na to říkáš? :)

@inutihar: To jsou super postřehy k tomu vyhledávání, moc za ně děkujeme. Pracujeme na něm, takže nějaká vylepšení brzy přibudou, ale určitě má smysl zamyslet se nad tím, jak prezentovat starší akce. Nemůžeme je úplně vynechat, protože existuje i scénář, kdy lidé hledají akce do určité destinace a zajímá je, zda v tom existuje nějaký vzorec - např. že se akce do XYZ vyskytuje každý rok v určitý měsíc. Nicméně označit výrazněji to, že jsou některé akce fousaté, udělat můžeme. Mapky u nejstarších akcí nejsou, protože taková informace u nich dřív nebyla, kluci by museli ručně upravit více jak 4000 akcí. Snaží se vyladit alespoň 3 poslední u každé destinace, ale co si budeme povídat, teď se snažíme posunout jiné věci :)

@Mandarinka: Máš pravdu, i proto jsme cítili potřebu vyjít s betou ven, protože testování chyběl reálný kontext používání. Vedlejší efekt je ta mela, jak říkáš. Kopli jsme všem do jejich zavedeného pořádku a právem dostáváme po tlamě. Na druhou stranu - neleníme, fórum už je snad o pořádný kus dál a další funkce přibudou. Až budou hotové, získáme naopak výhodu - budeme schopni v budoucnu přidat nové a vlastní vylepšení :)

@Proky: Díky :)

@milos.brejcha: Tak by to určitě být nemělo, účty zůstaly. Zřejmě bude problém v tom mailu. Do spamu ses asi díval, že? Koukneme na to, abys mohl používat starý účet. Řeší někdo stejný problém?

Co se týče starého fóra - už to tu padlo, ale asi je to už hluboko :) Nejde o skin. Kdybychom mohli se starým fórem dělat to, co plánujeme (např. provázání s budoucími cestopisy, platformou pro spolucestování, cestovatelským profilem s leteckým deníkem atd), tak by to, co říkáš, 100% platilo. Takhle jsme ale potřebovali vlastní platformu. Doženeme původní funkce, neboj :)

@Petr76: Díky za upozornění, podíváme se na to. S tou optimalizací pro různá zařízení je to trápení. Sice jsme podchytili cca 70 % nejběžnějších kombinací Zařízení/OS/prohlížeč/rozlišení, ale těch zbývajících 30 % je roztříštěných do stovek dílčích případů. Ne každý se nám hned podaří nasimulovat, David se už chystá naběhnout do Electroworldu a důkladně testovat nejhorší speciality :D Postupně to ladíme, jsme rádi za každý screen s chybami.

Co teď řešíme
- Zbývající funkce ve fóru (pořád vám dlužíme editaci, smajlíky, lepší stránkování a další. Děláme na tom.).
- Optimalizace na zařízeních/OS/prohlížečích/rozlišeních.
- Vyhledávač letenek (objevila se tam technická chyba, teď by to mělo být funkční, ale stejně to řešíme).
- Připravujeme úpravy pro méně scrollování. Aby byly vidět akce na HP, ubyly zbytečné mezery apod.

A jedna osobní poznámka - Díky moc za to, že je váš feedback konstruktivní. Já vím, občas si do mě šťouchnete tím, že to vyzdvihnete (@Petr76 :) ), ale ono to opravdu pomáhá. Už tu vznikají super nápady na řešení některých prvků (@Proky, @inutihar, @dolphi a další) a nám se díky tomu web posouvá o dost snáz. Kéž by se kluci vývojářský naklonovali a my mohli ty změny ven sázet ještě rychleji. Ale hlavní je, že je chuť a síla to posouvat. Aspoň je na co se těšit :)

0 Citovat

Včera jsem se pokoušel na mobilu (Android) najít letenky a když jsem chtěl vybrat cestovní třídu, případně leteckou společnost, tak se nabídka vůbec nerozbalí, stejně tak nejde rozkliknout u data nabídka časového úseku ve kterém chci hledat (defalutně je tam +- 3 dny). Teď jsem zkoušel pro zajímavost znovu a opravdu mi to nefunguje.

0 Citovat
eremi napsal(a):

Včera jsem se pokoušel na mobilu (Android) najít letenky a když jsem chtěl vybrat cestovní třídu, případně leteckou společnost, tak se nabídka vůbec nerozbalí, stejně tak nejde rozkliknout u data nabídka časového úseku ve kterém chci hledat (defalutně je tam +- 3 dny). Teď jsem zkoušel pro zajímavost znovu a opravdu mi to nefunguje.

Díky, podíváme se na to. Mně se stává, že to akorát déle trvá, ale může to být OS. Jaký používáš prohlížeč, prosím?

0 Citovat

@Ondra Machart Ja mam stejnej problem s ozivenim staryho uctu. Mail se nekde po ceste ztraci (email mam @centrum.cz)

0 Citovat
Ondra Machart napsal(a):

Díky, podíváme se na to. Mně se stává, že to akorát déle trvá, ale může to být OS. Jaký používáš prohlížeč, prosím?

Určitě to není tím, že to dýl trvá, jiný olovací nabídky třeba místo příletu se rozbalují hned. Dělá mi to Chrome.

0 Citovat
eremi napsal(a):

Určitě to není tím, že to dýl trvá, jiný olovací nabídky třeba místo příletu se rozbalují hned. Dělá mi to Chrome.

Předal jsem to klukům, aby se na to podívali. Dám vědět, až to vyřeší. Díky! :)

0 Citovat

Je to tak jak píšeš eremi. Tady si ale můžeme alibisticky utřít pot z čela, protože celá služba je odsourcovaná od Student Agency. Přepošlu jim to, nefunguje to ani na jejich webech. Díky.

@misak.06 řešíme problém s centrum.cz, ignoruje naše e-maily. Pokud se nepodaří jej vyřešit, můžeme nabídnout změnu emailu na jiného poskytovatele a vše pofrčí jak má.

0