Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Bouskami napsal(a):

Na ipadu mini 2 s ios 10.1 jakákoliv stránka v sekci "průvodci destinacemi" spadne. Jinak je web super :)

Díky, podíváme se na to.

0 Citovat
misog napsal(a):

Och to forum bude boj :/ kde najdem moje prispevky?

Ahoj, jak jsem odpověděl o kus výše - na fóru pracujeme, aby se dostalo do formy. Chronologické řazení, mé příspěvky, citace.. Jen tomu, prosím, dejte čas.

Díky moc za feedback.

0 Citovat
mikir napsal(a):

Noo, nejsem typ strelce od pasu bez rozmyslu, ovsem prvni dojem je prvni dojem a ten je ponekud zklamanim ,ale uvidime co s tim dal , zatim se mi jevi ,ze stare forum bylo prehlednejsi a sympatictejsi , ,,taky bych docela vytknul , ze jste zvolili predelavani stranek v den kdy nejvetsi letecka spolecnost v Evrope mela akci letenek za 5 euro , vim nemohl to nikdo vedet , ale dalo se treba na nove stranky prejit v noci... jdu se tedy seznamovat se novym usporadanim , verim ze se to podda a dojem bude opet takovy jaky byl s toho predchoziho , preju hodne uspechu. fandim tomu vsemu

Ahoj, díky moc za upřímnou zpětnou vazbu.

Fórum je teď na řadě. Jeho současnou beta verzi posuneme do plné funkčnosti a použitelnosti (hlavně chronologie odpovědí, sledování témat atd).

S načasováním už nic nenaděláme..

0 Citovat
Petr76 napsal(a):

Vím, že jste tomu zlepšení věnovali spoustu energie a času, ale mj. fórum mi přijde uživatelsky nevlídná.

Fórum je teď náš hlavní cíl. Přidáme oblíbené funkce a použitelnější procházení. Jen nám dejte ještě čas na to, abychom ho dostali do formy :)

Díky za feedback.

0 Citovat
kopecky napsal(a):

Není tu žádná notifikace o nových příspěvcích v tématu. Nechodí mail ani ten Tapatalk, který podle Davida Eiselta už ani fungovat nebude.

Taky se mi zdá, že do příspěvku už nejde vložit obrázek.

Kromě tapatalku zmíněné funkce přibudou. Pracujeme na tom :)

Díky za pošťouchnutí.

0 Citovat
sali napsal(a):

Záložka "Moje témata" nevím jak tam dostat témata, která mne zajímají a chci je nějakou dobu sledovat. Teď nevím jestli je k tomu určená, nebo musím to téma sám vytvořit.

Funkci "Sledova téma" přidáme :)

0 Citovat
Roman Homolka (roiman4) napsal(a):

pokaždé, když si čtu téma a sescrolluju to až dolů, tak abych se dostal do fóra zase, musím scrollovat znovu nahoru ? Nešlo by to udělat podobně jako u staré verze fora ? A číslování stránek v daném téma by taky nešlo přihodit ? Když jsem teď četl Japonsko, tak ano, je tam volba od nejnovějších, ale scrolloval jsem dolů, že tam bude nejnovější příspěvek a ne nahoře, pak to čtení je trochu zmatečné.

Odkaz do fóra na konec výpisu přidáme, stejně tak stránkování (nahoře, dole).
Díky za feedback.

0 Citovat
kopecky napsal(a):

cizy: Má pravdu. Nelze editovat příspěvky.
Odkazy se nepřevedou na klikací.
Navíc tu nikde nevidím žádnou možnost, jak [i]stylovat[/i] příspěvky.
Kromě toho se ve fóru nevyznám ani jako power user.

Ahoj, editace, citace, odkazy, stylování, přehled vlastních témat (a reakcí na vlastní odpovědi) přibudou, jsou na seznamu a ten je teď prioritou.

Vyhledávání - díky za upozornění, opravíme to!

0 Citovat
eremi napsal(a):

Ode dneška se mi nejde dostat na stránky z Mozilly, píše to hlášku o nezabezpečeném připojení a nesprávné konfiguraci stránek, včera to ještě normálně šlo. Přes Explorer se na stránky dostanu.... Šlo by s tím něco udělat?

Tak nakonec to byl problém u nás. Už by to mělo být vyřešené. Pokud symptopy přetrvávají, konzultujte prosím zde ve fóru :)

0 Citovat
Proky napsal(a):

Má tohle nové fórum RSS kanál? U minulého fóra jsem si nastavil RSS do Outlooku a tam mi chodily všechny nové příspěvky. Nemusel jsem tedy chodit na web do fóra a kontrolovat, co nového.

Máme :) https://www.cestujlevne.com/feed

0 Citovat

Ta moznost reakciena konkretny prispevok (stromova struktura) je uplne nahovno, su tu 3 strany a kym najdem novy prispevok, uscrollujem sa k smrti

0 Citovat
cizy napsal(a):

Myslim, ze s tym forom to este bude beh na dlhe trate co ma mrzi najviac, lebo kvoli nemu sem chodim najcastejsie. Nakolko spravny bol krok prejst v pripade fora na vlastne riesenie ukaze cas, ale obavam sa, ze vychytavky svatej trojice (vbulletin, ipb a phpbb) tu asi nebudu.

Otazka je, jestli byl dobry napad poustet ven toto, kdyz stare forum fungovalo a velmi dobre. Zvlast kdyz nove bude na dlouho. Odpoved bude za par dni v Google Analytics, ze jo :)

0 Citovat

Dokud se člověk nepřihlásí, není žádná indikace, jak komentovat diskusi. Na desktopu je aspoň přihlašovací dialog, na mobilu musíte otevřít menu a najít odkaz přihlásit. Bylo by dobré dát tlačítko Odpovědět pro nepřihlášeného, které otevře přihlášení a pak se vrátí k formuláři.

1 Citovat
cizy napsal(a):

Ta moznost reakciena konkretny prispevok (stromova struktura) je uplne nahovno, su tu 3 strany a kym najdem novy prispevok, uscrollujem sa k smrti

Ahoj, jsme si toho vědomi a je to jen dočasné řešení. Berte, prosím, fórum jako beta verzi. Chronologické řazení odpovědí bez témat je jedna z věcí, kterou teď řešíme. Postupně fórum doplníme o to, co nesmí chybět.

Tak prosím přimhouřete oko a vydržte s námi - vylepšení jsou už na cestě :)

Díky, že nám zpětnou vazbou věnujete čas a starost. Díky tomu víme, na co se zaměřit nejdřív.

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Dokud se člověk nepřihlásí, není žádná indikace, jak komentovat diskusi. Na desktopu je aspoň přihlašovací dialog, na mobilu musíte otevřít menu a najít odkaz přihlásit. Bylo by dobré dát tlačítko Odpovědět pro nepřihlášeného, které otevře přihlášení a pak se vrátí k formuláři.

Skvělý postřeh, změníme to tak. Děkujeme!

0 Citovat

Jak mám odpovědět na odpověď? Ve vláknu chybí tlačítko pro další odpověď. Je jen u komentáře nejvyšší úrovně, což mi přijde matoucí. Já přece nechci odpovídat na svou odpověď, ale na reakci.

0 Citovat
cizy napsal(a):

Ta moznost reakciena konkretny prispevok (stromova struktura) je uplne nahovno, su tu 3 strany a kym najdem novy prispevok, uscrollujem sa k smrti

super, tesim sa :)

0 Citovat

v povodnom fore bola moznost skocit na najnosvsi prispevok, da sa to tu nejak?

0 Citovat

Hodně mi chybí možnost procházet starší aktuální témata. Pokud je žhavější diskuse, nebo jsem déle offline, tak mi nějaká témata uniknou a nemám šanci je najít. Procházet všechna fóra nebudu.

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Hodně mi chybí možnost procházet starší aktuální témata. Pokud je žhavější diskuse, nebo jsem déle offline, tak mi nějaká témata uniknou a nemám šanci je najít. Procházet všechna fóra nebudu.

Přibude :)

0 Citovat
misog napsal(a):

v povodnom fore bola moznost skocit na najnosvsi prispevok, da sa to tu nejak?

Momentálně to jde přes záložku "Od nejnovějších" pod původním příspěvkem. Pracujeme na tom, aby ale příspěvky nebyly vnořené, abyste viděli skutečně ty nejnovější.

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Jak mám odpovědět na odpověď? Ve vláknu chybí tlačítko pro další odpověď. Je jen u komentáře nejvyšší úrovně, což mi přijde matoucí. Já přece nechci odpovídat na svou odpověď, ale na reakci.

Zatím to nejde, ale už na tom pracujeme.
Díky moc za feedback.

0 Citovat
misog napsal(a):

v povodnom fore bola moznost skocit na najnosvsi prispevok, da sa to tu nejak?

super :)

0 Citovat
cizy napsal(a):

Myslim, ze s tym forom to este bude beh na dlhe trate co ma mrzi najviac, lebo kvoli nemu sem chodim najcastejsie. Nakolko spravny bol krok prejst v pripade fora na vlastne riesenie ukaze cas, ale obavam sa, ze vychytavky svatej trojice (vbulletin, ipb a phpbb) tu asi nebudu.

Ty úpravy nejsou jako spuštění webu na měsíce :) To nejtěžší je postavit základ, ten už máme. Jasně, asi jsme mohli ještě týden počkat. Jenže my už jsme si ty průvodce destinací prostě nemohli nechat pro sebe! :)

0 Citovat

este sa mi viac pozdavalo zobrazenie datumu a casu pri prispevku ako "Před ..."

0