Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Jojo, zápasím s tím už delší dobu. Kde jsou ty časy, kdy stačila obyčejná captcha.

0 Citovat

Korejcina, travelhackeri z KLDR

0 Citovat

Neprejmenujeme Cestujlevnecom na matematicko - prirodovedne forum? To jak podle toho tady se diskutuje v poslednich dnech :D :D

0 Citovat

Bug report: v mém dotaz o tripu s dítětem jsem dal odkaz a za něj tečku. Forum udělalo link VČETNĚ tečky. Link je tudíž neplatný.

0 Citovat

@Leos - uz som si zvykol pouzivat skracovac URL... jedine asi tak to bude na 100%

Dalsi "bug" - pocitadlo poctu prispevkov - nejak to zvlastne ukazuje, pise napr. "Napsal 22 prispevku" a ked si idem pozriet ake, tak sa zobrazia len tri

0 Citovat

Máš příklad, u koho to dělá?

0 Citovat

pzoeral som par nahodnych z oblubeneho vlakna o booking.com:) Skus Eva, alebo Tom1

0 Citovat

Na Iphonu mi to u nekterych vlaken blbne, ze mi to ukaze 4 nove prispevky a ukaze jen 2 nove napriklad a zbyle dva jako prectene ikdyz vim, ze jsem ty prispevky necetl.

Edit: ta fotka to znazornuje, ukazalo novy prispevek ale u Davidoveho prispevku “nove” se nezoobrazilo


0393cfaa-b284-47e6-801d-8b10317c0489.png

0 Citovat

To počítání příspěvků bralo i „smazané“ komenty. Fixnem. Alespoň je vidět, že v tom vlákně nezahálíme :D

0 Citovat

Aha, ja totiz nebyl vcera na fore vubec a ukazalo mi to vlakno, kde nekdo vcera pridal prispevek, ale ten nebyl oznaceny jako novy . Takze jsem netusil o co jde. A novy prispevek mi to ukazalo az na komentar dnesni v tom vlakne.

0 Citovat

Už v betě jsem navrhoval přidat k akcím tlačítko Využil jsem. Bylo by zajímavé vidět, kolik lidí a případně kdo akci nakoupil. I pro vás by to byla zpětná vazba, o co je zájem.

0 Citovat

Takže když už si člověk trochu zvykl, tak to zase zprasíte? Tohle myslíte vážně tu část "O čem .... cestovatelů mluví"???? Tohle je vrchol nepřehlednosti! Rozdělte to na fórum, komentáře k článkům a k blogu, tohle je opravdu nepřehledný bordel (a nevykládejte mi, že to je rozděleno těmi ikonami a rozhodně bych zvýraznil název tématu ke kterýmu ten koment je)

Jinak teda bych vypisoval aspn 8 posledních akcí, co hodnotím kladně je připíchnutí blogu na úvodní stranu.

0 Citovat

Vypusťte psy! :) aneb prosím o znovuaktivování traumaplánu a sběr vašich feedbacků.

Teď vážně, activity stream, jak zní náš operační název, je novinka v které chceme shrnout dění na webu. Dej tomu šanci, chápu na zvyklou železnou košili alá výpisu jen z fóra, ale nám tohle přišlo fajn a určitě je to nezbytný krok jak jít dál a posouvat web tam, kam chceme.

S tím zvýrazněním tématu souhlas – vyřešíme. Počet akcí vyšel z testování, kdy zájem trvale braly první 3 akce, na další už se neklikalo.

Takže, co dál? Odladěné jsou hlavně průvodci :) Šli jsme cestou minimalizace a odstraňovali zbytečné scrollování (zúžení hlaviček...), co tu bylo opakovaně vytýkáno.

U letišť pak najdete třeba aktuální čas, počasí i vzdálenost od Prahy. Přibyla možnost komentářů jak u letišť , tak aerolinek (u destinací nám to zatím nedává smysl)

0 Citovat

- zvýraznit nejen témata, ale i akce! 

- když už teda je všechno na jedné hromadě, tak sjednotit počet posledních příspěvků z jednotlivých okruhů, jinak 10 posledních komentářů z 1 akce spolehlivě překryje 10 posledních komentářů z 10 různých témat fóra... jinými slovy - od akcí zobrazovat také jen poslední komentář

- vrátit avatary do přehledu

0 Citovat

eremi napsal(a):

Takže když už si člověk trochu zvykl, tak to zase zprasíte? Tohle myslíte vážně tu část "O čem .... cestovatelů mluví"???? Tohle je vrchol nepřehlednosti! Rozdělte to na fórum, komentáře k článkům a k blogu, tohle je opravdu nepřehledný bordel (a nevykládejte mi, že to je rozděleno těmi ikonami a rozhodně bych zvýraznil název tématu ke kterýmu ten koment je)

Jinak teda bych vypisoval aspn 8 posledních akcí, co hodnotím kladně je připíchnutí blogu na úvodní stranu.

suhlasim, pekne to rozdelit do troch stlpcov (napr. 1. forum, 2. akcie, 3. blog), ikony mozu kludne zostat a bude to pekne prehladne. V podstate to bude vyzerat ako teraz, len to dostane trochu systemu :D

edit:

ked to tam date, tak, ako to mate po rozkliku, bude to omnoho lepsie a prehladnejsie

cl.jpg

0 Citovat
David Eiselt napsal(a): aneb prosím o znovuaktivování traumaplánu a sběr vašich feedbacků
Většinu konstruktivních věcí, které byly navrhovány minule jste zcela ignorovali.
David Eiselt napsal(a): nám tohle přišlo fajn a určitě je to nezbytný krok jak jít dál a posouvat web tam, kam chceme.
Zajímavé je, že namísto řešení zásadních funkčních nedostatků jste si vybrali zrovna takovou banalitu.
0 Citovat

plus som si vsimol zmeny v profile. bude sa tam dat konecne pridat odkaz na vlastny web? :P

0 Citovat

hlavne uz poprosim nejaku mapu blogov :D

0 Citovat

V titulku na uvodni strane: "kazdy den nove akcni letenky", pod tim posledni akce na letenky tri dny stara. Lez hned v titulku neni dobra vizitka seriozniho webu, podle meho nazoru.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Vypusťte psy! :) aneb prosím o znovuaktivování traumaplánu a sběr vašich feedbacků.

Teď vážně, activity stream, jak zní náš operační název, je novinka v které chceme shrnout dění na webu. Dej tomu šanci, chápu na zvyklou železnou košili alá výpisu jen z fóra, ale nám tohle přišlo fajn a určitě je to nezbytný krok jak jít dál a posouvat web tam, kam chceme.

Naprostej nesmysl!!!! Ve chvíli kdy tu bude nějaká akce, bude na ní 150 reakcí, tak neprosto nebude vidět, co se děje na fóru a budu vidět jen stále se opakující dementní dotazy a stále se opakující odpovědi na ně minimálně celej den, tohle mě opravdu nezajímá, já se chci jednou za pár hodin kouknout co se děje ve fóru. Upozorňuji, že se Vám to tímhle opravdu povede podělat tak, že sem nakonec přestanou lidi, který zajímá fórum chodit.....

Takže aktivity stream je totální kokotina, která znepřehlední všechno pro uživatele fóra. Minimálně oddělte fórum a nechte teda dohromady blog a akce - nicméne nejlepší varianta viz cizi!
0 Citovat

Mě tam chybí link, co byl u aktuálních tématu ve foru na další aktuální příspěvky.

0 Citovat

presne ako hovori Eremi.. tam hned pri nejakom MEGA HITe sa to zaplni otazkami typu "Nejake TYPY co vidiet v New Yorku, ci staci OP do Ciny, ci mozem nastupit az pri prestupe v Antananarive" a pod blbosti

0 Citovat

Blbne přídávání příspěvků a celkově ten editor. Zobrazuje se jen prvních 10 aktuálních témat.

0 Citovat

Link tam je – vpravo nahoře.

Ty komenty sloučíme pod jeden odkaz, už je to tak v rámci fóra. Takže to naimplementujeme i na zbytek. Zajímavé věci se řeší jak ve fóru, tak i na zbytku webu a snaha je dát o tom vědět. Ve fóru najdeš taky témata, která tě nezajímají, stejně tak, jako na blogu či u průvodců najdeš ty, které tě zajímat budou a rád si přečteš.

0 Citovat

https://www.cestujlevne.com/aktivita ; zajímavý je, že u příspěvků ve fóru, je vždycky daný téma jen jednou, u blogu a akčních letenek se téma opakuje... EDIT: David byl rychlejší...

mně osobně chybí nějaká zamčená základní lišta (neumím to popsat jako IT :D ) , která by byla vždy nahoře, když roluju dolů... abych se furt nemusela vracet nahoru....

jinak se mi líbí mobilní verze! ;)

0