Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Standa napsal(a):

Pisu trochu vitku starousedlikum.

Na srandicky tu mate taky specialni vlakno. 

Bohuzel i z vazne minenych veci nekterych navstevniku si delate srandu, zavani to poradnou povysenosti. Vetsinu vasich srandicek (byt sam sem s parkrat zasmal) ci sarkasmu pochopi malokdo. Zadny uceny z nebe nespadl. Pokud chcete, aby to tu zilo a i treba ste sami ziskali nejakou novou inspiraci, vazte si i nahodnych kolemdoucich. Nikdy nevite, kdy i takovy se muze vratit s cennou radou ci zkusenosti. Pokud nekdo da primitivni dotaz a vy ho tu shodite, tezko se vrati.

Snad nejsem jedinej, kdo to tak vnima :-)

Jojo, dost to tu trollovatí.


A taky příspěvky se odesílají víckrát.
0 Citovat

Jo a taky nejde z mobilu pridat fotka.. (chtel jsem se vlozit printscreen policek, ktery se na mobilu nezobrazuji - kdyz na to kliknu je to napr. Vlozit odkaz atd.).. a tim pro dnesek koncim :-D

0 Citovat

Mne to z mobilu ide normálne, aj vkladanie obrázkov. Chrome/Android

0 Citovat

No inak na IE11 (v praci sa na nic ine nedostanem) je to uplne rozbite. Nejde pridavat fotky, nejde vyhladavat, nejde robit odseky v príspevkoch, nevidno nove sukromne spravy atd. Akokolvek IE nemusim, stale myslim ze vela ludi nema inu moznost, cize by stalo za to sa na to pozriet

0 Citovat

tonic napsal(a):

Mne to z mobilu ide normálne, aj vkladanie obrázkov. Chrome/Android


No, z Androidu v pohode to slo. Ale debilni iOS to proste neda. Fotky nejdou, do zprav se neda dostat. Ikdyz si nejsem jisty, zda na mobilu to jde. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):


No, z Androidu v pohode to slo. Ale debilni iOS to proste neda. Fotky nejdou, do zprav se neda dostat. Ikdyz si nejsem jisty, zda na mobilu to jde. 


Na iOS jsem to vyřešil úplnou náhodou. Dlouhodobě používám 2 prohlížeče. Chrome, kde mám pořád otevřený stejný stránky ohledně cestování. Safari používám jako hlavní prohlížeč na práci a vše ostatní. V Chromu se dá nastavit zobrazit jako PC verzi webu a pak fungují zprávy tady na fóru a navíc je to pořád krásně optimalizovaný pro mobily/tablety. Funguje to na iPhone i iPad. Obrázky vkládat jsem nezkoušel.

0 Citovat

Chybějící ikonky i na iOS/Chrome. 

Upload fotky ale funguje. 


6872826e-79ae-4add-8fd9-f69b665ff3e6.png

0 Citovat

hahah, proc chybu hlasi tady taky samotne admin? xD Tak kdo to bude resit? xxxxD

Kazdopadne ja treba mam stejnu chybu... na notebooku! Pouzivam Mozillu na Windows 7 a proste taky kliknutim na te (chybejici) ikonky nelze nic udelat... chtel jsem pridat screen letenek (treba 90% listopadu v teto cene) ale proste nejde pridat...y


V zpravach vidim vzdy jen 2 poslednich prijemcu, a je to jedno pokud skousim to na pocitacu, notebooku. tablete nebo mobilu.


Azjatu na foru jsem videl posledy pred 5 dny, kolem 9 - pokud dobre pamatam :P

A diky za edice titulky ;)
0 Citovat

Tak asi byl update:

1. Na opeře ( chápu opera ) když kliknu na svůj profil, tak nevidím mapu světa, na chromu to jde ( WIN 10 ) , na iPhone 7s to samé jako na opeře ( safari ) 

2. Soukromé zprávy nejsou podporované na žádném zařízení ( nejde na ničem přes různé prohlížeče ). Ale vím, že mi někdo psal a to nejspíš ty Davide :D ( a já na pc často nejsem o víkendu ) 

PS: Díky za e-mail. Během týdne to zpracují a pak odešlu. Ještě jedu o víkendu na oba dny do New Castlu, takže taky zpracují a pak pošlu. 

0 Citovat

Tak SZ už na iOS nejedou ani v Chromu po změně UI. 

0 Citovat

jj, update přišel na administraci, ale ještě pár much tam je potřeba fixnout, tak jsem to nedával zatím sem.

Mapka mi frčí na safari, ale mrknem na to. Na mobilu nebyly funkční zprávy ani předtím, ladíme funkční použitelnost, přeci jen to není chatovací aplikace a to pak do dost velké míry dělá problém s prostorem.

0 Citovat

Takto u mě vypadá formulář pro odeslání příspěvku. Chrome a W10.


capture.png

0 Citovat

Slávek T napsal(a):

Takto u mě vypadá formulář pro odeslání příspěvku. Chrome a W10.

Připojuji se k tomuto problému. W7 a Firefox

0 Citovat

fakt by ma zaujímalo ako to testujete resp. ako pracujú programátori

0 Citovat

Ještě když jsme u těch chyb - takto vypadají nové zprávy na Windows 7 / Firefox. Ach, ty lišty...

Doplním informace - děje se to při zmenšení okna z celé Full HD obrazovky na její polovinu.


zpravy.png

0 Citovat

no mne na Android7.1./chrome a Firefox/Chrome na Win 10 hadze error

Osobní zprávy nejsou na tomto zařízení momentálně podporovány.

a vidim ze mi tam svieti jedna sprava...tak ako niekto nieco pise, napiste radsej do diskusie :)

0 Citovat

Firefox/Chrome na Win 10 – na desktopu? Teď otestováno a frčí to. Jediné omezení je šířka okna, nikoliv prohlížeč.

0 Citovat

hej na desktope..firemnom

ale desktop verzia chrome na Androide funguje



vyt6kra-1.png

0 Citovat

Ja mam to same co Tonic porad a jeste je chyba na fore. Pokud nekdo udela nove vlakno a nikdo jeste do toho vlakna neprispel, tak to porad sviti modre “nove tema” i po precteni. 

0 Citovat

Pak kosmetická chyba v konverzacích - Win7/FF konec bubliny je skrytý pod políčkem pro psaní textu a nedá se odrolovat níž.


chyba.png

0 Citovat

taktiež sa mi nezobrazuje počet v "má témata"

0 Citovat

Nové téma – ok

Má témata – číslo má indikovat počet nepřečtených zpráv, to mi funguje jak má. Myslíme oba to stejné?

0 Citovat

Myslím toto, do teraz som tam mal číslo 5 - čo aj sedí s výpisom po kliknutí na to.


A ešte jedna vec v /cms/mapa nejak nerozumiem prečo je tam obrázok tvojej mapy. Je to trochu mätúce, skôr by tam mala byť moja. Chápem, že tam nie je na to veľa priestoru, ale nejak by sa to malo vyriešiť.


screenshot-1.png

0 Citovat

Jo, tak toto mi sviti na nule od zacatku nove verze teze. 

0 Citovat

Po kliknutí na Má témata – máš tam nějaké nepřečtené odpovědi? Pokud ano, tak je někde chyba... Pokud ne, je to v pořádku. Nemá to ukazovat počet tvých založených témat, ale počet nepřečtených odpovědí. Když se dívám, máš těch 5 témat založených https://www.cestujlevne.com/cest...477/temata

Defaultní obrázek je fakt divnej, nevěděl jsem, že zůstane :)

Mobilní verze cms a chatu vyřešena. Teď ji jen nakódovat a bude klid.

0