Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Až doběhne vyhledání, ťukni na symbol trychtýře vlevo nahoře a odkryjí se ti vyhledané letenky.

Thom@s napsal(a):

Nějak špatně se zobrazuje vyhledávač letenek na mobilu. Žádné letenky se nezobrazí 

0 Citovat

Ty nové mapy u průvodců jsou na telefonu nepoužitelné. Nedají se posouvat a nejde tak rozkliknout všechna místa. Android 6 a aktuální Chrome.

0 Citovat

Bylo by prosím možné vrátit u vyhledávače letenek zadávání datumu do původní podoby klasického kalendáře??? Ta nová verze je po grafické stránce sice efektní, ale po praktické úplně k ničemu, protože musím mít  otevřený  ješte jeden kalendář, kde vidím  jestli je například 15.11. je čtvrtek nebo pátek. 

Jestli by se mělo něco reálně zlepšit, tak například, aby bylo možné nastavit toleranci +/- dnů individuálně pro odlet a pro přílet. Tak jak  to má celé roky letuška.cz pro galileo

Nebo aby filtrace letů fungovala i pro lety zpět, ne jen tam.

0 Citovat

Petře, co máš na mysli s tím kalendářem? Jak u nás, tak i u SA vidím původní kalendáře, kde je v prvním řádku název dne a pod ním data.

Vyhledávač letenek bychom si chtěli vzít komplet pod sebe a trochu... hodně ho zjednodušit a zpřehlednit. Uvidíme, jak to celé dopadne.

0 Citovat

Mě zase v prohlížeči Chrome vyskakuji staré notifikace, které jsem již odklikal. Takže přijde nová a zobrazí se třeba 4-5 starých. Je to celkem otrava

0 Citovat

To se asi bavíme o pluginu, že? Včera shodou okolností jsem taky narazil na to, že v novém Chromu nefunguje jak by měl.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Mě zase v prohlížeči Chrome vyskakuji staré notifikace, které jsem již odklikal. Takže přijde nová a zobrazí se třeba 4-5 starých. Je to celkem otrava

Když kliknu na oko, tak seznam jenom blikne a jako přečtené se nic neoznačí, což mi už ale dělá delší dobu. Jinak dnes mi plugin několikrát "pinknul", i když žádná nová položka nepřibyla.

0 Citovat

Zdravím, 

nevím uplně kam tuhle připomínku napsat, tak jí píšu sem. 

Při vyhledávání letenek prakticky odkudkoliv z jižní ameriky do Peru (LIM) se jako přepravce ukazuje APG Airlines a při rozkliknutí detaily vyskočí přepravce Avianca (to jsem zjistil až když jsem na APG psal dotaz a oni mi odepsali, že do Peru nelétají:D) 

Jedná se jen o nějakou technickou chybu nebo v tom mám hledat něco víc?


Díky, Petr.

0 Citovat

Jedná se jen o technickou chybu v databázi Student Agency (přes které se tu prodávají letenky), nejspíš špatně přiřazený kód. Lety jsou normálně operovány Aviancou.

0 Citovat

Dovolil bych si znovu poprosit o prolinkování průvodce aerolinkou s průvodcem po příslušné zemi. Např. V průvodci Oman Air je na řádku s URL na aerolinku uvedený stát Omán a bylo by super, kdyby fungoval i jako odkaz na příslušného průvodce. ;-) A dále o uvádění odkazů na průvodce státem i v případě přestupu, např. Akce PRG-Asie-VIE s Oman air má odkazy na průvodce po destinacích, na ománské vízum, aerolinku, i možná přestupní letiště, ale na průvodce přestupními státy ne. Není to sice nějak extrémně důležité, ale ušetří to čas s hledáním průvodce a taky to ubere jednu výmluvu tazatelům, kousavými komentátory zařazovaným do rubriky "cestujeme dementně", proč něco "nemohli" najít sami a musí se na to blbě ptát. :)

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Jedná se jen o technickou chybu v databázi Student Agency (přes které se tu prodávají letenky), nejspíš špatně přiřazený kód. Lety jsou normálně operovány Aviancou.

Když už jsme u databáze SA, tahle letiště jsem v ní nenašel:

Čína: UCB, DAT, HLH, FYJ, TNH, CIF, CHG, GOQ, TCZ, HUZ, ZAT, LUM, AAT, TCG, KCA, SHF, TLQ, JGD, HLH, YIE, JIQ, THQ, LNL

Japonsko : IKI, RIS, IWK, IBR, KTD, MMD 

Taiwan : CYI, HUN, TTT, GNI, KYD, WOT

Jihoafrická republika ULX, LDZ, ASS 

Nikaragua: BEF, RNI, BZA, SIU

Turecko: YEI 

Kolumbie : FLA, NVA, EYP, EJA

Kanada: YDT, YQF a spousta dalších 

Brazílie: PET, URG, GEL, CAC, PGZ, CMG, BYO, TJL, VAG, SJK, CAW, CFB, GVR, AAX, BPG, MOC, VDC, OPS, SMT, AFL, BVH. OAL, JPR, PMW, JDO, MVF, THE, JJD, CKS, ATM, TFF, JJG

Peru: PIO, JAU

Tanzánie: LKY, SEU

Jižní Korea: MWX

Indie: SAG, TEZ, KUU, BUP

Spojené arabské emiráty: DHF 

Mariany: TIQ, DHF

Britské Panenské Ostrovy: VIJ

Nikaragua: SIU 

Omán: DQM

0 Citovat

co v praci vypadol intranet, alebo si na PNke?:))

0 Citovat

tonic napsal(a):

co v praci vypadol intranet, alebo si na PNke?:))

Ne, to byl domácí víkendový průzkum. 😊

0 Citovat

Nevím, jestli blbě vidím nebo to zde není, ale dá se nějak prohlédávat jen v konkrétní sekce fóra? A pokud to zde není, nešlo by to buď zavést nebo aspoň u "globálního" vyhledávání ve fóru nastavit, aby se u příspěvků zobrazilo, i ze které sekce fóra příspěvek je? 

0 Citovat

Přidání sekce půjde relativně hned, na detailnější SERP se chystáme.

0 Citovat

Díky. Přece jen u některých klíčových slov je těch výstupů hledání hromada a prokousávat se tím je dost úmorné.

0 Citovat

Vyhledávání cestovatelů podle jména asi nefunguje tak, jak by mohlo/mělo. Nebo je to udělané schválně, aby, když napíšu do vyhledávače třeba "Michal", mi to nabídlo 5 cestovatelů se jménem ...Michal... a víc nic? Proč nejdou vyhledat všichni s "Michal" v nicku?

0 Citovat

Když jsem ve fóru nejde mi hledat v tématech fóra. Hledání je pouze v destinacích a letištích. Hledání tématu na fóru je tak dost zdlouhavé.

Chrome na telefonu

0 Citovat

Dobrý den, velmi bych uvítal možnost editace vláken. Zkusím srozumitelněji. Prostě některá vyloženě debilní vlákna (pracovní úřad, slevy na Booking etc.) a dokola se opakující (Mallorka, příručák u Ryanu, půjčovny) nechci vídat vůbec. Prostě aby u vlákna byl křížek, na který když klidnu tak vlákno na mém účtu zmizí do věčných lovišť. Děkuji předem za pečlivé zvážení mého velmi konstruktivního a upřímně myšleného návrhu. Člověk by se přestal vytáčet nad lidskou hloupostí, hamižností a vychcaností. Což není málo.

0 Citovat

Úplně s Danielem souhlasím, ale obávám se, že to moc nepomůže, protože lidi tyhle příspěvky se*ou do všemožných vláken, včetně naprosto nesouvisejících. 

0 Citovat

Takže nikoli editaci, ale ignoraci. Na příspěvky konkrétních  diskutujících by se to mohlo hodit taky.

0 Citovat

o ignoraci se pokouším, leč je to marný, je to marný, je to marný. Proto jako další upgrade navrhuji možnost individuálního přizpůsobení - editaci - skrytí vláken. Joxův nápad se skrytím příspěvků konkrétních přispěvatelů není také od věci.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

o ignoraci se pokouším, leč je to marný, je to marný, je to marný. Proto jako další upgrade navrhuji možnost individuálního přizpůsobení - editaci - skrytí vláken. Joxův nápad se skrytím příspěvků konkrétních přispěvatelů není také od věci.

Ignorací mám na mysli právě to. Jen bych tomu neříkal editace, je to imho matoucí. Nebo prostě skrytí, no. 😊

0 Citovat

Tuhle funkci jsem napsal před 10+ lety do fóra na abclinuxu. Kvůli trollům. A docela se osvědčila.

0 Citovat

Co spíše cesta náklonnosti? Tzn. označit autory, které chci sledovat a jejich aktivita mi bude vyjíždět v přehledu? Komentáře, cestopisy?

0