Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

David Eiselt napsal(a):

Evidovat nedokážeme, nejde to do žádný db ale rovnou na mail... Každopádně tebe už nikdo dostihnout nemůže :D

To proč někde není navrhnout úpravu je proto, že tam není přiřazen autor. Což je chybka a nevěděl jsem o tom.

Tvé návrhy zapracováváme co to jde :D ale dá to zabrat.

Dobrá dobrá, no aspoň chybu jsem pomohl odhalit.  Doufám, že moje návrhy na opravy a vylepšení průvodců nikoho neuráží. 🤣 Určitě netrvám na tom, že v nich nesmí být chyby, ale myslím, že se tomu nedostižnému ideálu chceme všichni aspoň přiblížit.😁

Jinak ta evidence nemusí být veřejná, to by se hodilo max. v případech, kdy se tu lidi navzájem obviňují, že ničím nepřispěli. 🙃 Kdyby ale každý viděl ve svém profilu, co kdy kde a jak navrhl upravit a jestli už to někdo četl, nemusel by se třeba zbytečně opakovat nebo se příliš často dožadovat nápravy... a zapomenout na mail v záplavě jiných je taky hodně snadné. 😉

0 Citovat

cali napsal(a):

Asi těžko, když tu každý jen chytí rozumy a letenky si stejně koupí na go2gate nebo mytrip:-))

Každý snad ne. 😊 Já třeba posledně nakupoval přímo na webu aerolinky jen proto, že tady už za tu cenu letenky najít nešly. Kolik by mi to ušetřilo nervů s platbou, kdybych je tehdy mohl nakoupit tady... Na Gotogate jsem nakupoval jednou před asi 4 lety, kdy jsem ještě nevěděl, co je to za ptáčky. Zpětně mě trochu vyděsilo pomyšlení, co všechno se mohlo stát, protože jsem nenakupoval jen pro sebe a spolucestující by mě sežrali... 😂

0 Citovat

Mimochodem, nešlo by k destinacím dát linky třeba na Wikivoyage? Že by u těch méně pokrytých bylo aspoň něco, než je nějaký dobrodinec popíše česky.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Ja bych stejne navrhoval vratit se k predchozi verzi CL, byla proste lepsi :D

Souhlas jsem ochoten prispet i financne za rollback 😁

0 Citovat

prosim opravit zle zaradeny cestopis:

https://www.cestujlevne.com/cest...ska-arabie
0 Citovat

dolphi napsal(a):

Souhlas jsem ochoten prispet i financne za rollback 😁

+1

0 Citovat

Když vidím ty diskuse kolem Mikira, vzpomněl jsem si, jak mi na abclinuxu řádili trollové. Napsal jsem jednoduchou funkci, kdy jste si mohli vybraného uživatele hodit na blacklist a jeho komentáře byly pro vás skryté. Tohle by byla triviální změna pro průměrného programátora.

A teď - vím, že cashflow šlo do kytek, takže si nemůžete nikoho najmout. Pokud web není napsán v nějakém obskurním jazyce, nabízím se do hackathonu a klidně to přes víkend napíšu. Potřebuji jen zdrojáky a databázové schéma. 

Jak jsem psal dříve, zveřejněním zdrojáků byste mohli jen získat. Programátorů tu budete mít více než dost. Konkurence se bát nemusíte, portál nedělají zdrojáky, ale komunita. Navíc ty zdrojáky můžete zveřejnit, ale ponechat proprietární licenci. Byl by tu někdo, kdo by měl chuť se podílet? 

0 Citovat

pridavam se k panu Literakovi a jeho vyzve. jiste prispevatele preskakuji a nectu, ale uz mne opravdu nebavi preskakovat pulku nekterych diskuzi. pokud by stacilo kliknou na "ignorovat tohoto prispevatele a jeho/jeji bludy" tak by to bylo eno nuno

0 Citovat

A jak byste si to představovali s odpověďmi a citacemi onoho přispěvatele?

0 Citovat

O programování vím naprosté hovno, ale klidně přispěju na jídlo pro programátory během víkendu.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

A jak byste si to představovali s odpověďmi a citacemi onoho přispěvatele?

pokud bude nejaka cast z prispevku, pro me blokovaneho prispavete , citovana, tak pote skryt i reakci.

0 Citovat

Máte tu krásný bug (nebo je to feature?) - při vyhledávání cestovatelů podle jména jsou vedle nicku vidět i jejich e-maily...


email.png

0 Citovat

Na Abíčku jsme udělal diskuse s vlákny, takže se skryla celá diskuse. Nicméně šla rozbalit tlačítkem, pokud vám to nedalo. Tady by v první fázi stačilo skrýt jenom vybraného člověka a reakce ostatních nechat. Tohle je fakt malá změna.  Po pár týdnech bychom mohli vyhodnotit, zda to postačuje, nebo nějak vylepšit.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Máte tu krásný bug (nebo je to feature?) - při vyhledávání cestovatelů podle jména jsou vedle nicku vidět i jejich e-maily...

tak to je riadny fail

0 Citovat

Michal napsal(a):

Máte tu krásný bug (nebo je to feature?) - při vyhledávání cestovatelů podle jména jsou vedle nicku vidět i jejich e-maily...


Ano, byl to bug a jak napsal guessWho, tak zároveň riadny fail . Díky za odhalení!

0 Citovat

Jakekoliv omezovani  diskuze je prvni  znamka   cenzury a to  ted myslim vseobecne, ne primo sem ,ale pokud vetsine tak moc lezu svymi nazory na nervy ,mohu to klidne omezit ,jen si je treba taky uvedomit .ze pokud je  z vasi strany reakce  vcetne urazek  a presvedcovani abych se choval jako stado ,tak reagovat musim 

Kdyz mi treba Leos napise bez emoci ,ze by to v mem veku nebral na lehkou vahu a k Bulovce  ,zda to nebylo  treba nedostatkem rousek , tak to je v pohode  a nemam potrebu to nijak dal rozvadet  i kdyz  nemusim uplne souhlasit  ,proste to vnimam  jako slusny  nazor inteligentniho cloveka 

Ovsem kdyz nekdo zacne pasat jaky jsem hlupak ,debil ,vul a zacne me arogantne presvedcovat o sve pravde ,tak na to pochopitelne  reaguju ,ale zkusim nektere veci ignorovat ,aby se nemusel vymyslet slozitejsi system nazoroveho fora

Je mi jasne ,ze prevazna vetsina  co sem chodi  jsou mladi lide co byli v dobe revoluce jeste  deti a na strasi maji  jaksi svuj nazor ,,

Chapu i to ,ze soucasnou situaci  asi nikdo nezazil  a ze jsou vsichni nervozni a i ja se obavam ,ze ty dopady nebudou lehke a ze  to hlavne politici  a vedeni statu zneuzije  ke svym zajmum 

0 Citovat

Můj návrh není cenzura, protože je to rozhodnutí jednoho člověka skrýt si něčí příspěvky. Nikoho dalšího se netýká.

0 Citovat

mikir napsal(a):

ze pokud je  z vasi strany reakce  vcetne urazek  a presvedcovani abych se choval jako stado ,tak reagovat musim

Nikdo ti neříká, aby ses choval jako stádo. Říkáme ti, nechovej se jako idiot. Nebezpečný idiot. Bohužel limity tvého intelektu ti brání to pochopit.

0 Citovat

[citace="Petr76"]

Nikdo ti neříká, aby ses choval jako stádo. Říkáme ti, nechovej se jako idiot. Nebezpečný idiot. Bohužel limity tvého intelektu ti brání to pochopit.


Aha takze ty vis a znas muj intelekt  moje IQ a vis ze jsem nebezpecny idiot  Idiota ponechme stranou , ale v cem nebezpecny  to me teda vysvetli  ? Jako ze rousku si vezmu jen tam kde ji nakazou a dobrovolne ne ? Nebo v cem jeste ve zlehcovani  te hysterie ?

Nejsem odbornik ale i odbornici se prou v nazorech ,stejne jako pravnici ,lekari  atd ,,

Nebo treba to , ze  v Italii zemrel0 99 % nakazenych ,kteri trpeli  pred nakazenim jinyma nemocema a bylo jim v prumeru skoro 80 let ,,,a to neberu v potaz to ,ze kdovi jaka uroven zdravotnictvi  maji v Italii treba vesnice co se vylidnuji a prodavji za 1 euro  domy a zustavaji tam prave starousedlici a nekdo jim tam koronavir zavlece  to je vymysl  bulvaru ?

Ale porad  se bude strasit s temi cisly o umrti ...a pokud nevis ,tak ja nerikam at se jezdi do uzavrenych oblasti  ja rikam ze nema byt plosny zakaz cestovani a povinne rousky  na ulici,  kde nikdo kolem me  nejde , Vdopravnim prostredku nebo v obchode prosim .... A ten pristup Anglicanu nakonec to vidim  po priletu i u Iru a jiste i  v dalsich zmich znamena ze to jsou vsichni idioti ?

Omluva ze to pisu do fora  sem kde to je OT


Ps : Kolik uz je nakaznych v procentech s tech 10 milionu lidi  v  CR ? S mym intelktem  to totiz neumim spocitat ...-))

0 Citovat

Tak to sem nepiš a nemusíš se omlouvat. Děkuji

0 Citovat

[citace="Leoš Literák"]

Můj návrh není cenzura, protože je to rozhodnutí jednoho člověka skrýt si něčí příspěvky. Nikoho dalšího se netýká.


Tak mas pravdu .,ale stejne  ,,neni zalobce  neni soudce ,,odepise jeden, pak druhy  . treti i kdyz ho to predtim nezajimalo , kdyz vymyslis  ignor  ,tak on si kazdy najde nekoho a celkove forum ochudis ,ale myslim ,ze se to uklidni az se zase zacne cestovat 

0 Citovat

Zavedení takové funkce zkrátí zbytečné flamewars. To je podle mě obohacení, ne ochuzení fóra.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Zavedení takové funkce zkrátí zbytečné flamewars. To je podle mě obohacení, ne ochuzení fóra.


+1
0 Citovat

Tomáš Brzek napsal(a):


Ano, byl to bug a jak napsal guessWho, tak zároveň riadny fail . Díky za odhalení!


Sice se to nevypisuje na FE, ale API vám to stále vrací: https://www.cestujlevne.com/api/...ers?query=

0 Citovat

Honza Čermák napsal(a):


Sice se to nevypisuje na FE, ale API vám to stále vrací: https://www.cestujlevne.com/api/...ers?query=

😂 quickfix

0