Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Leoš Literák napsal(a):

Což je vlastně další námět: přesun komentáře do jiného fóra.

Na to by tu musel byt neaky admin :)

0 Citovat

Stejně tak stejné příspěvky stejného autora ve více fórech současně by se hodilo řešit, ale bez admina to asi taky nepůjde.

0 Citovat

Jaké jsou prosím důvody, že mi admin vlezl do účtu a přejmenoval mě / můj nickname ?

0 Citovat

Nevlezl, byl to zásah do databáze pro všechny duplicitní účty. Zjevně tu byl minimálně jeden další danny. 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Na to by tu musel byt neaky admin :)

Některá diskusní fóra si volí adminy, kteří dodržují kodex a pak se ta zátěž rozprostře mezi více lidí.

0 Citovat

Akorát by ti admini museli dostat určitá práva a nástroje, a to je asi ten problém. Už jsem kdysi nabízel Davidovi, že bych třeba mohl odmazávat spamy, protože jsem tady prakticky denně od rána do večera, ale nedopadlo to.

0 Citovat

Škoda, komunita je tu celkem silná a je škoda ji nevyužít. Dával jsem lidem různá privilegia a nikdy se nestalo, že by je zneužili. A mě to šetřilo čas.

0 Citovat

Hmmm, když to tak vidím, možná to nemělo být podle data registrace, ale aktivity...

 

Nick lze změnit/upravit v profilu.

 

Administrace je OK, přijde to na vývoj v následujícím kroku, jen co se doladí zájezdy.

0 Citovat

Dík

0 Citovat

Dovolím si upozornit na drobnou chybu v průvodci UK. Infografika říká, že je možné cestovat na OP. Text je v pořádku. Děkuji


img-20211015-110012.jpg

0 Citovat

Jak funguje počítání počtu čtenářů cestopisu? Od rána mi přibylo asi 2 000 přečtení... 


screenshot-20211222-132120-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Já jsem ti chtěl poděkovat za ty marocké 5eurovky s Ryanem. Tak jsem chvilku pustil bota😉 Ať tě lajky potěší 😁

1 Citovat

😀😀Pro mě mají vyšší hodnotu skutečná čísla a ne umělá vysoká čísla 

1 Citovat

Ne, to byla pr.del, fakt v tom prsty nemám. Takže asi opravdové lajky.

1 Citovat

To přečtení moc nesouhlasí s tím, co vidím já. Mrkneme na to, aby vše sedělo.

2 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To přečtení moc nesouhlasí s tím, co vidím já. Mrkneme na to, aby vše sedělo.

Já to mám podobně uměle navýšený…..

0 Citovat

Mimochodem, pokud dostanu SZ, nemohlo by přijít oznámení do mailu?

 

5 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Jak funguje počítání počtu čtenářů cestopisu? Od rána mi přibylo asi 2 000 přečtení... 

Taky by me zajimala realita. Taky sem si jednou vsiml, ze mi behem par minut naskocilo stovky precteni. Nekolik dni po zverejneni. Zadne tisicovky, doted jich nemam na poslednim 2000 :-D

Na druhou stranu je tvuj cestopis vyjimecny :-)

0 Citovat

Ten neustály spam je celkom otravný. Naozaj nie je také ťažké nastaviť maximálny limit nových tém za určitú časovú jednotku a jednoducho to tým eliminovať - napr. max. 1 nová téma za 1 hodinu - aktuálne to určite nebude nikoho iného obmedzovať.


screenshot-4.png

9 Citovat

Nebo ztížit robotům registraci. Vyplnit triviální formulář a kliknout na odkaz v emailu, to jde zautomatizovat. Když do registrace dáte poslední captcha od google, nejspíše to dokáže skripty zablokovat.

6 Citovat

Spam je víc než otravný. Takže ať už ztížit registraci robotům nebo ztížit spamování registrovaným robotům nebo cokoliv jiného podobného bude plus.

1 Citovat

Pro začátek by bohatě stačilo, aby nový uživatel nemohl vytvořit nové téma. Ale až např. po svém prvním příspěvku.

1 Citovat

Michal +1. Mám tedy dojem, že toto řešení už kdosi kdysi dávno navrhoval, ale zjevně to nepadlo na úrodnou půdu. :-)

0 Citovat

Než řešit lajky a podobné kravinky ,udělejte už něco prosím s tím spamem!

Poslední dobou se to tu rozmáhá až neúnosně !

5 Citovat

Dávám lajk

1