Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Nešlo by v sekci "promo kódy" defaultně zobrazovat jen aktuální slevy? Nevím, jaký smysl má proklikávat se a nacházet expirované.... 

4 Citovat

Hodně mi vadí, že vyhledání průvodců je minimálně na mobilu o jedno kliknutí dále a ještě v pravém horním rohu. 

0 Citovat

Aktualizuje někdo průvodce letišti?

0 Citovat

Zejména ty v Turecku by si zasloužili aktualizovat ceny dopravy, která se tam mění rychle.

0 Citovat

Neuastale se tu opakuji stiznosti na nefunkcni vyhledavani. To je problem spousty webu. Neni ale nejjednodussi proste na hledani pouzit google?

Uprimne teda nechapu, proc tohle jednoduche reseni, ktere umi i neco privydelat nepouziva primo CL..

https://support.google.com/adsen...0530?hl=cs

1 Citovat

....za sebe -já třeba nechci aby mi něco vyhledával Google bůhví kde. Jde mi jen najít nějakou informaci jen na tomhle webu, která se mi někde v minulosti zamlouvala ale potřebuji si ji oprášit, když ji chci použít. Jsem jen obyčejný uživatel netu - žádný extra brousič, pohybuji se jen v omezeném prostoru. Proto by se mi více líbilo mít vyhledávač podle klíčového slova jen zde. Samo pokud je to složité (nevím, neznám) musím se smířit s tím jak to je. Jen že na jiném webu (bohužel jen omezená destinace) to funguje v poho a celkem to tam využívám. Takže to nemožné asi není.

Za aktualizaci letišť bych se taky přimlouvala i když to bude asi práce fůra.

0 Citovat

Ad letiště - to je hlavně moje práce, stejně jako průvodci a přiznávám, že teď to časově moc nedávám. Takže aktualizace letišť/průvodců jde podle priorit.

První jsou nejnavštěvovanější stránky, dál přijdou na řadu významná letiště, která nám někdo z cestovatelů okomentuje (tam se snažím aspoň upravit ceny) - vím, že teď jsou ve frontě IST a DMK, na která v příštích týdnech sám pojedu, takže aktualizuju šmahem i s fotkami. A poslední na řadě jsou letiště, na která nám chodí minimum lidí. Ale i ty bych rád držel aktuální v nějaké rozumné míře.

Ad vyhledávání - jsem tu hlavně přes obsah, ne přes funkčnost webu, ale je řeč o vyhledávání na fóru či na webu? Protože s vyhledáváním na fóru jsem osobně spokojený a téměř vždy najdu, co hledám.

0 Citovat

Taky doporučuji aktualizovat SAW. Nově na něj jezdí metro.

1 Citovat

[citace="Kryštof Hájek"]

....aha, našla jsem řádek s lupou a vypadá to, že fakt funguje :-) tak zkusím něco vyhledat a uvidím, zda uvidím.

0 Citovat

piratice: vetsinou  staci k hledanemu dotazu pridat frazi cestujlevne a najde ti to vysledky z tohoto webu. A pokud nechces, aby google vubec hledal nekde jinde, dela se to tak, ze na zacatek hledani zadas "site:cestujlevne.com", viz prilozeny obrazek

Ono vyhledvani googlu proste bude vzdycky funkcnejsi, preci jen do toho za poslednich 20 let nacpali par miliard dolaru :)

 


google-search.png

2 Citovat

Tu fintu se "site" jsem taky neznal... :-)

0 Citovat

Nevím, jestli to tady bylo už zmíněno, nemám tolik času to tu sledovat, jsem v USA, ale příjem soukromých zpráv přes mobil zdá se nefunguje, háže to chybu 404... V pravém horním rohu to píše počet nových a po rozkliknuti chyba.

0 Citovat

Me ani nejde psat prispevky, haze to chybu.

0 Citovat

Prozatím to vyřešíš odmazáním undefined  z url

0 Citovat

Administrace uživatele projde komplet proměnou. Na to se opravdu nesáhlo už 5 let.

0 Citovat

Nejdou mi psat komentare na mobilu (iOS 16), vzdycky zustane jen jedno pismeno 😀

2 Citovat

mirjur napsal(a):

Tu fintu se "site" jsem taky neznal... :-)

"site" používám na filtraci hledání v rámci jedné země. Pak stačí jenom do vyhledávače přidat "site.de" a máš výsledky jenom z Německa. Jinak na pořadí nezáleží, lze dát jak na začátek, tak na konec. 

4 Citovat

To, co tu bylo dle mého nejzajímavější, tedy cestopisy od cestovatelů jsou jaksi upozaděny. Alespoň na mě to tak působí a nová verze se mi zatím příliš nelíbí. 

A pak nerozumím formátu videa v cestopisech. Místo nějakého standardního a koukatelného zobrazení se nyní videa zobrazují v takovém divném obdélníku. Nevím, jestli je to chyba, nebo záměr.

Třeba si zvyknu, třeba mi někdo vysvětlí přínos změn, ale zatím to na mě působí jen jako změna pro změnu a bohužel ne k lepšímu.

8 Citovat

Mně to trhá oči.  Všechny ty barvy, příliš velká písmena, mezery .... než  se dostanu k diskusi a cestopisům, tak u toho strávím mládí. Letenky si najdu jinde, zájezdy mě nezajímají, evidentně nejsem cílový uživatel a od změny sem moc nechodím. A když pak chci dočíst cestopisy, tak na mě vybafne nějaká polonahá holka🤣

A ještě na mobilu SZ 404.

1 Citovat

Z detailu vyhledaného letu jsem kliknul na Fórum a dostal jsem error 404 https://letenky.cestujlevne.com/...uzi?last=1

0 Citovat

Hromada míst v průvodci Kypru je označeno jako letiště. Což u nejvyšší hory působí vtipně. https://www.cestujlevne.com/pruv...r/co-videt

0 Citovat

Na mobilu to vypadá, že zprávy už fungují a error to nehází. Díky 

0 Citovat

V PC i v mobilu se v cestopisech při procházení fotek v galerii popisy fotek často překrývají (asi popis předchozí a současné fotky přes sebe).

Není poznat, kolik je v galerii fotek, pokud se galerie nerozklikne.


snimek-obrazovky-2022-10-13-234517.png

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Hromada míst v průvodci Kypru je označeno jako letiště. Což u nejvyšší hory působí vtipně. https://www.cestujlevne.com/pruv...r/co-videt

Na tomhle právě pracujeme, předěláváme a doplňujeme kategorizaci míst co vidět

MIGUELAS napsal(a):

Na mobilu to vypadá, že zprávy už fungují a error to nehází. Díky 

Ano, to je opraveno, nicméně víme, že je to graficky rozpadlý, je potřeba to doladit.

divan napsal(a):

V PC i v mobilu se v cestopisech při procházení fotek v galerii popisy fotek často překrývají (asi popis předchozí a současné fotky přes sebe).

Není poznat, kolik je v galerii fotek, pokud se galerie nerozklikne.

Opraveno 💪

 

Díky!

4 Citovat

Nezobrazuje se úvodník pod názvem cestopisu.

1