Vaše lety 2018

Napsal norbic 2017-05-09T00:23:46+02:00 ve fóru Co se nevešlo

Držím palce, ať vše dobře proběhne. A to hodláš absolvovat sám nebo máš parťáka/-čku, Kryštofe?

Na tohle mám parťáka, často ale jezdím sám, například před 14 dní do Kolumbie, taky to má něco do sebe. Člověk si může dělat co chce, jít kam chce, jíst kde a kdy chce, atd... :D Když je navíc člověk odkázán jen sám na sebe, má z cesty trochu intenzivnější zážitek, aspoň já to tak mám. Samozřejmě záleží na konkrétní situaci.

a neni ti pak nekdy uzko na ceste? Taky jsem o samostatnem vyletu nekdy premyslel, ale asi by to nebylo pro me.. :-D

Při prvních sólo cestách to tak trochu bylo, ale teď přesně naopak. Užívám si právě tu volnost, kdy nemusím s nikým nic řešit a dělat kompromisy :D

1. PRG-AMS-MCT

2.MCT-AMS-PRG

3.PRG-CDG-PUJ

4.PUJ-BRU

5.BRU-PRG

6.PRG-BRU

7.BRU-MBJ

8.MBJ-BRU-PRG

9.PRG-CDG-MIA

10.MIA-MBJ

11.MBJ-BRU-PRG

12.PRG-DXB

13.DXB-PRG

14.MUC-MCT

15.MCT-MUC

16.DRS-IST

17.IST-DRS

18.LEJ-HRG

19.HRG-LEJ

20.PRG-NTE

22.NTE-PRG

PLANUJI:

PRG-CDG-MIA-JFK-HNL-NRT-SYD-SIN-KUL-BKK-PRG

Kryštof Hájek napsal(a):

Při prvních sólo cestách to tak trochu bylo, ale teď přesně naopak. Užívám si právě tu volnost, kdy nemusím s nikým nic řešit a dělat kompromisy :D

Ja to mam podobny, po Evrope jezdime a popijime jako parta, ale nedovedu si ty lidi predstavit treba ted se mnou 20 dni ve statech. Oni jsou trochu jako maly deti, vlastne nevi co chteji.....

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!