Vaše lety 2018

Napsal norbic 2017-05-09T00:23:46+02:00 ve fóru Co se nevešlo

mikir: Každopádně vidím, že tě to táhne napravo, oblíbená místa 22F, 25F. Já to mám přesně naopak, skoro vždycky sedím vlevo, proto se asi nemůžeme v hodně věcech shodnout :-D Vidím, že si jako správný pravičácký konzument připlácíš seating a věčně omílané priority.

@Lukas Horak   zaimava uvaha -) ale 21-22-23 -24-25 spis vybiram kvuli foceni  , protoze to zaostri  na kridlo a fotka je lepsi a proc ne leva strana ale spis prava ? tezko rict ,mozna kvuli slunce -) vim nemusi byt vzdy vpravo , nebo ze jsem levak prede;lany na pravaka -)) z hlediska cest  me vychod tedy nalevo celkem nic moc netahne  i kdyz uznavam  ze mnoho mist muze byt zajimavych , ale Rumunsko , Buharsko , Madarsko , Polsko  znam samozrejme i Balt v byvalem NDR  dokonce i v Moskve jsem byl  taK snad nekdy ta  Asie, ale takova ta  cestovni  moderna  dnesnich mladych  Cina , Vietnam , atd  me proste nelaka , mozna nekdy Thajsko , tim ,ze 20 let neziju v CR jsem si zvyknul na  nektere veci ,typicke pro to  pravicove pojeti   a s temi rozdilnymi nazory bych to zase tak cerne nevidel , jsem porad tak trochu  ostravsky  patriot  a s polakama si  taky hode rozumim a ty tady to Polsko nebo tedy odlety  propagujes hodne .vzdycky se rad  mrknu , bouzel Katovice jsou vyhodne jen autem ,navic je mi milejsi Krakow , pripadne Wroclaw  premyslim , ze kdyz bude neco zajimaveho na sever ze  se mrknu  do Gdanska

A vyber sedadla a priority ?, milionar nejsem , ale tech  9 euro na kazdem letu navic  proste dam a mam klid   a check -in si  udelam kdy chci z domu a ne nekde na cestach a do letadla si vezmu dve zavazadla a necekam pak nekde u pasu

Mandarinka napsal(a):

Březen- KTW-WAW, WAW-VNO ( LOT )

Duben- VNO-WAW, WAW-KTW ( LOT )

Květen- TXL-AMS, AMS-SEA, SEA-HNL (Delta)

Květen- HNL-MKK (Hawaiian Airlines)

Květen- MKK-HNL, HNL-LIH (Hawaiian Airlines)

Květen- LIH-SEA (Delta)

Červen- SEA-JFK, JFK-TXL (Delta)

Červen- PRG-MAN, MAN-PRG (EasyJet)

Červenec- PRG-DXB, DXB-KUL (Emirates)

Červenec- KUL-KBR, KBR-KUL (AirAsia)

Červenec- KUL-DXB, DXB-KUL (Emirates)

Září- PRG-RIX (Air Baltic)

Říjen- RIX- PRG (Air Baltic)

Přidávám ještě:

Prosinec- VIE- ZRH, ZRH- PUJ (Swiss)

Prosinec- PUJ- ZRH, ZRH- VIE ( Swiss)

Ale tím už fakt končím, bohužel nejsem Mikir, a někdy musím i pracovat.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!