Visa - Jordánsko - Eilat/Wadi Araba

Založil(a) před 5 lety lukas.holan_1 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

8 reakcí

Ahoj,

mám dotaz co se týče visa na přechodu Wadi Araba do Jordánska - je možné je sjednat online či pouze ve Vídni na ambasádě? Vím, že je možnost Jordan Passu, ale bohužel můžeme strávit v Jordánsku pouze 2 noci - takže porušena podmínka 3 nocí. Či jak to funguje? Můžu na něj přejít - chtějí doklad, že budete 3 noci v Jordánsku?

Díky za odpovědi,

Lukáš.

0

Když jsem to loni zjišťoval, tak se muselo do Vídně na ambasádu, předpokládám, že se nic nezměnilo. Žádnej doklad nepotřebují - máš vstupní razítko a byť to na těch hranicích vypadá jako ve Třech veteránech, tak i jordánský celník umí počítat do tří předpokládám :) Osobně bych to ale asi riskl, po mě třeba vůbec nechtěli exit tax :)

0 Citovat

ak nestravis 3 noci, tak alikvotne doplatis (alebo aj nie, maju v tom pekny bordel), neznamena to, ze ta nepustia z krajiny :)

0 Citovat

Věděl by někdo, zda je možné si půjčit auto v Izraeli a jet s ním do Jordánska, popř. naopak ?

0 Citovat

Nie je to možné.

0 Citovat

Ano, potvrzuji, nelze jet s půjčeným izraelským autem kamkoliv za hranice.

0 Citovat

Borec to zase hodil do x vláken.... Půjčit si ho můžeš, jet taky můžeš, ale skončíš na těch hranicích

0 Citovat

Díky za konstruktivní odpovědi. Eremi je pan Nejchytřejší, tomu se hluboce omlouvám. Snad to přežije.

0 Citovat

No hlavně abys to tam přežil Ty, o mě se bát nemusíš...

0
8 reakcí