Visa - Jordánsko - Eilat/Wadi Araba

Založil lukas.holan před 4 měs ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
9 odpovědí

Ahoj,

mám dotaz co se týče visa na přechodu Wadi Araba do Jordánska - je možné je sjednat online či pouze ve Vídni na ambasádě? Vím, že je možnost Jordan Passu, ale bohužel můžeme strávit v Jordánsku pouze 2 noci - takže porušena podmínka 3 nocí. Či jak to funguje? Můžu na něj přejít - chtějí doklad, že budete 3 noci v Jordánsku?

Díky za odpovědi,

Lukáš.

Když jsem to loni zjišťoval, tak se muselo do Vídně na ambasádu, předpokládám, že se nic nezměnilo. Žádnej doklad nepotřebují - máš vstupní razítko a byť to na těch hranicích vypadá jako ve Třech veteránech, tak i jordánský celník umí počítat do tří předpokládám :) Osobně bych to ale asi riskl, po mě třeba vůbec nechtěli exit tax :)

ak nestravis 3 noci, tak alikvotne doplatis (alebo aj nie, maju v tom pekny bordel), neznamena to, ze ta nepustia z krajiny :)

Věděl by někdo, zda je možné si půjčit auto v Izraeli a jet s ním do Jordánska, popř. naopak ?

Nie je to možné.

Ano, potvrzuji, nelze jet s půjčeným izraelským autem kamkoliv za hranice.

Borec to zase hodil do x vláken.... Půjčit si ho můžeš, jet taky můžeš, ale skončíš na těch hranicích

Díky za konstruktivní odpovědi. Eremi je pan Nejchytřejší, tomu se hluboce omlouvám. Snad to přežije.

No hlavně abys to tam přežil Ty, o mě se bát nemusíš...

Přihlášení a registrace