ČSOB premium a cestovní pojištění

Napsal toncek 2017-11-30T10:20:54+01:00 ve fóru Co se nevešlo

V tom případě poskytují na infolince protichůdné informace. 

Smysl dává to,že budou na LK zase 4 vstupy.Myslite,že to budou u těch desítek tisíc klientů posílat v excelu a někdo to bude přepisovat nebo snad PP a LK budou dělat migraci dat kvůli CSOB?Myslím,že ne :)

eremi napsal(a):

Smysl dává to,že budou na LK zase 4 vstupy.Myslite,že to budou u těch desítek tisíc klientů posílat v excelu a někdo to bude přepisovat nebo snad PP a LK budou dělat migraci dat kvůli CSOB?Myslím,že ne :)

Tak nikdo si nemyslí, ze bude PP a LK spolupracovat. Tak chore mysli tu asi nikdo není. Ale když si spocitam jen 10 tis klientů a ze maji vyčerpány v průměru 2 vstupy a řekneme ze jeden vstup platí CSOB 15 dolary (to hrube hádám, treba to někdo vi?) tak mi to dává téměř 7 mil korun. Klientů bude asi podstatně víc a ta cena zřejmě vyšší. Takže zaměstnat na to par lidi v CSOB na měsíc, aby se  v tom prohrabali, by se víc než vyplatilo .

Tak to se ale neplatí přímo PP (LK), to se platí bance, ne? Tj. dle mého PP (LK) naúčtuje bance kolik vstupů bylo a v příloze pošle soubor s detaily kdo a kdy. Dle toho pak banka buď to naúčtuje klientovi (od 5. vstupu), nebo ne. Tj. nevidím důvod, proč by se mělo najednou vyresetovat to počítadlo na straně banky, když tam se nic nezměnilo. Jen jim teď data o návštěvách salonků chodí od jiné firmy. Ale klientovi to stále účtuje banka. 

Jestli vám taky přišel dotazník od ČSOB, postěžujte si na chybějící T2 salónek. Čím více reakcí, tím větší naděje, že se třeba rozhoupou (nebo Mastercard).

Přišel a jdu to s nima probrat na pobočku (i tak tam musím) taky mě štve tak kurzová přirážka a zpoplatnena nálepka, tu teda asi vrátím když jsem ji ještě nevyužil 🙂

niemandos napsal(a):

Tak nikdo si nemyslí, ze bude PP a LK spolupracovat. Tak chore mysli tu asi nikdo není. 

čauko, já si myslím, že by mohli, když je to jedna firma Collinson Group Limited https://www.collinsongroup.com/en-us/enrich ;)

Já si postěžoval za nekonkureční podmínky u EUR účtu, a platby za salónky po využítí 4xzdarma na LK by mohli být taky levnější.

Vidíte někdo v aplikaci LoungeKey počet využitých vstupů?

Ne, nikde jsem to nenašel. Jedině na webu, tam to vidím. 

Děkuji za tip. No visits.

Vyzkoušeno. V neděli 27.10. jsem byl v salónku, jen jsem předal kartu, podepsal se a hotovo. Za 4 osoby se mi zablokovaly na kartě tři tisíce korun a blokace byla zrušena až dnes. Na webu vidím po zadání údajů karty informace o návštěvě.

bug-lounge.png

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!