Jak určit objem sáčku na tekutiny

Napsal Michal 2018-01-09T22:59:44+01:00 ve fóru Co se nevešlo

Ja myslim, ze sme sa vsetci pobavili aj bez tej vety :)

Jo ještě sranda že jsem jim na tom Stanstedu ukazovala i průhlednou kosmetickou taštičku na které byo napsané 800ml, ve které jsem měla něco jiného a která byla větší než ten sáček co mi dali.. opět jsem s tvrzením, že ten jejich pytlík rozhodně litr nemá, neuspěla. Ale možná mám blbou představivost :D

Jak moc to řeší v Praze nebo Kyjevě, máte někdo zkušenost? Jestli si opět můžu vzít můj větší sáček bez "buzerace"? ;-)

v Kyjevě si můžeš v duty free koupit litr vodky za 5 euro a rovnou ti to dají do sáčku.

kopecky napsal(a):

Koukám, že mi v noci vypadla věta, že toto téma je hlavně pro pobavení a pro zajímavost.

Toto uz nezahovoris :))

Michaela napsal(a):

Jak moc to řeší v Praze nebo Kyjevě, máte někdo zkušenost? Jestli si opět můžu vzít můj větší sáček bez "buzerace"? ;-)

Pekny trolling :))

CO SE NEVESLO ... DOSLOVNE :D

dx0d2wi-1.png

Tonic: Hej já to myslím ale vážně.. :)) Po zážitku z toho Londýna se tomu chci vyvarovat :D

Jako, nechtel jsem to psat a znervoznovat Kopeckeho. Ale tak kdyz to nekteri pisou. Mame doma ze Sainsbury male sacky s uxaviratelnym zipem 18x19.5. V Lutonu to mela pani, narvane a uzavrene a neprosla s tim, jak to mela narvane a co jsem se dival, tak tam mela lahvicky po 50 ml. A ty jejich sacky na Lutonu mi prisli vzhledove jeste mensi nez ty, co mame. Ale ja vozim jen pastu, sprchac, sampon, opalovak, deo a kartacek, takze nikdy zadny problem :D

To já sice taky, ale nějak se mi to tam ještě s tou mini dezinfekcí, pěnou na holení a repelentem nechce vejít :-D a to tam nemám ani ten opalovák :-D

Taky mi loni myslím na Stanstedu dělali scény s mým pytlíkem na zip, že to musím přendat do toho jejich. Ten byl větší než ten můj zipáč.

ja by som zrusil vylet v tomto pripade..o cm vacsi kufor, nekompatibilny sacik...akoze toto ma byt ORDNUNG? :))

Namiesto mini dezinfekcie si kup vlhcene alkoholove servitky a holit sa nemusis.

Neviem co tam vsetci vlacite :D

Ja tam mam malu niveu (tu najmensiu), 50ml sprchac, sampon hotelovy maly, hotelove mydielko, opalovak z Lidlu pod 100ml, este nejaku jednu masticku proti alergii a teraz v Astane som mal taku mini vazelinu na ksicht. Zubna pasta nejaka 75ml klasika a este sa mi tam zmestia lieky.

On se holí dole.

Doporucujem miesto sprchaca nejake prirodne tuhe mydlo (umyjete s tym tvar, telo, riady, posluzi aj pri holeni alebo prani, napr. Ponio, Mylo, Naturinka, Caltha, Bio-D.....), miesto klasickeho samponu tuhy sampon (napr. Ponio je dost dobre), a deo tiez tuhe (opat Ponio :D ) alebo krystal. Priroda sa vam podakuje a vy nemusite riesit maly sacok :)

inak najsmutnejsie na tomto je, ze sa riesi nieco, co uz je v praxi skoro 12 rokov :D

Tak si vemte klasické tuhé mýdlo a kupte si tuhý šampon a hned máte víc místa :D

Jinak si pamatuju, že nás taky někde buzerovali, tuším snad dokonce i na Ruzyni, ale už je to tááák dlouho. A myslím, že to bylo tím, že to nařízení bylo jednak nové a jednak i tím, že jsem to do toho pytlíku dala. Od té doby vozím všechno nějak poházené v tašce, kablece.... a žádný probllém. Naposled nám prošly i půlitrové lahve v Dubaji, tak nevím no. Asi je to o štěstí/neštěstí na koho člověk narazí.

Kolegyni kdysi v Paříži vyházeli i sýry typu brie, páč jsou prý tekutý :D

Buzerace zaručena na libovolném letišti v UK, kde ti tvůj sáček vyhodí a přendají do vlastního, do kterého se samozřejmě 1l nikdy nevejde, jak píše Andrea.

este mozte skusit toto :D

ab8de4d-460s.jpg

David Eiselt napsal(a):

Buzerace zaručena na libovolném letišti v UK, kde ti tvůj sáček vyhodí a přendají do vlastního, do kterého se samozřejmě 1l nikdy nevejde, jak píše Andrea.

Davide, nase LBA je v klidu, tam prosel i sacek o rozmerech 26x30 a to je uz velka "bagaz" :D Spis to moc dramatizuji v Londyne

Kopecky, priblizny objem sacku zistis jednoducho. Pomaly ho naplnaj skatulkami od leptonexu, alebo co beres (resp. mal by si brat lebo toto vlakno je este divnejsie ako tie padrinove :D) no a uz ked sa ti do sacku ziadna skatulka nevojde, tak objem je plus minus nasledovny: Rozmer 1 skatulky v cm ... (a)x(b)x(c) x pocet skatuliek.

PS: 1000 cm3 je 1 liter

toto je uplne Vysoka skola zivota :D

Tak já nevím, vždycky jsem s sebou tahal velký průhledný sáček absolutně neodpovídajících rozměrů, většinou nikdo nic neřekl a když jsem jednou narazil, prostě mi ho vzali a vyměnili za svůj erární. Takže bych to zkrátka neřešil :D

Jo a největší buzeraci ever jsem zažil v listopadu na letišti v Pardubicích, ale tak chápu to, nuda je hrozná věc a nějak se člověk zabavit musí.

voughne napsal(a):

Kopecky, priblizny objem sacku zistis jednoducho. Pomaly ho naplnaj skatulkami od leptonexu, alebo co beres (resp. mal by si brat lebo toto vlakno je este divnejsie ako tie padrinove :D) no a uz ked sa ti do sacku ziadna skatulka nevojde, tak objem je plus minus nasledovny: Rozmer 1 skatulky v cm ... (a)x(b)x(c) x pocet skatuliek.

PS: 1000 cm3 je 1 liter

Co to kurňa je leptonex? Nějaký druh lepidla? O.o

Leponex :D

PVC plasty se dají tepelně tvarovat.

Asi by nebyl problém použít originální sáček (dle přesných rozměrů schválených security autoritami, ideálně s nějakou certifikační značkou) a pomocí tvarování za tepla z něj vyrobit fake sáček s větším objemem.

Andrea, tonic: Jen jsem přispěla svým poznatkem k diskuzi, kde mi můj sáček neprošel. Netahám blbosti co by se tam nevešly, jen jsem prostě vezla domů vítané z Porta přes zrovna pro mě v tu chvíli nevhodné letiště :)

No ved ja som tym nijak nechcela degradovat tvoju skusenost. Mna by to hrozne nasralo co sa ti stalo, hlavne teda kvoli tomu alkoholu. Co tam po kozmetike :)

jenom opatrne, tedka jedna barbie z Uherskeho Hradiste objem a obsah sacku v Pakistanu trochu podcenila.. https://zpravy.idnes.cz/pakistan...anicni_fka

:-) Hanča a Tonča reloaded...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!