Ahoj, ráno v 6 hodin odlétám s TAP Portugal přes Lisabon do Funchalu. Již mi přišly 2 e-maily, kde je v každém z nich check-in k danému letu (PRG-LIS; LIS-FNC). Teď mi dokonce přišla i SMS abych se odbavila, když jsem ale volala na letiště, říkali mi, že stačí přijít a odbavit se osobně až na letišti. Pro mě by to bylo lepší, protože jsem check-in přes internet nikdy nedělala. Tak se tedy ptám, jestli je možnost udělat check-in až v Praze, i přes to, že mi přišly ty e-maily a SMS. Snad je to alespoň trochu srozumitelné.Předem moc děkuji za odpověď. .

TAP Portugal - Check in + kabinové osobní zavazadlo

Založil(a) ve fóru Cestujlevne.com

2 reakce

Ahoj, ráno v 6 hodin odlétám s TAP Portugal přes Lisabon do Funchalu. Již mi přišly 2 e-maily, kde je v každém z nich check-in k danému letu (PRG-LIS; LIS-FNC). Teď mi dokonce přišla i SMS abych se odbavila, když jsem ale volala na letiště, říkali mi, že stačí přijít a odbavit se osobně až na letišti. Pro mě by to bylo lepší, protože jsem check-in přes internet nikdy nedělala. Tak se tedy ptám, jestli je možnost udělat check-in až v Praze, i přes to, že mi přišly ty e-maily a SMS. Snad je to alespoň trochu srozumitelné.Předem moc děkuji za odpověď.

0

Jasně, u TAPu bez problému (a hlavně bez poplatku) klidně až na letišti, dostanete palubní vstupenky na oba dva lety.

0 Citovat

Super, moc děkuju :)

0
2 reakce