Netuší někdo, jestli je fórum AL nadobro mrtvé? S asi 2-3 týdenním rozestupem vidím, že je nefunkční a nezaznamenal jsem, že by na něm někdo pracoval.  .

Je fórum akcniletenky.com mrtvé?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Ano, Cali, pokud je to jen o nezaplaceném hostingu, tak bych taky ráda přispěla. A vlaječku z Kypru mám taky;-)

1 Citovat

Já tam sice nepřispíval, ale byl to skvělý zdroj informací a hlavně co do přehlednosti a možností vyhledávání jsou podle mne klasická phpBB diskusní fóra nejlepší... Hledat něco třeba tady je o ničem. A skupiny na FB? To je úplný peklo... 

Takže doufám, že budou co nejdřív zpět a na hosting klidně taky přispěji.

0 Citovat

cali napsal(a):

Za mě AL super, nikdy nezapomenu akci chybka na Kypru, kdy jsem vlastně poprvé fyzicky poznal ty hlavní bardy a dodnes mám schovanou vlaječku z pařícího stolu.

@Mandarinka, souhlas!

@Karel, ad Mikir, přesně a díky za připomenutí.

A naposled, je to jen  o nezaplacení hostingu, na který bych milerád přispěl.

A né jen Kypr, tam jsem bohužel dojel a nikdo z cestovatelů AL tam už nebyl.

AL bylo nejlepší fórum kde si cestovatel našel vše potřebné.Bohužel cestujlevne ani zdaleka nedosahuje kvalit AL.

Taky bych rád přispěl na hosting.

 

 

 

0 Citovat

AL neznám (i tady jsem ještě relativně "nová"), ale pokud bylo tak fajn, moc ráda přispěju také.

0 Citovat

"Babičko, kde jsi, potápíš se?"

martine-K, už moc ne. Spíš kalim. 

 https://youtu.be/qo53l3CCCBo

A fórum na AL chybí a chybět bude, bylo tam shromážděno obrofský kvantum informací a zkušeností (Havaj, Západ USA, Japonsko, no fůra).

0 Citovat

taze to je definitivne mrtve? bylo tu ze zacatku zmienno, ze jen jde o zmenu hostingu a ze to bude chvilku trvat...

0 Citovat

zmena hostingu je otazkou maximalne par hodin

3