Air Caraibes

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

TX (IATA)
FWI (ICAO)
Guadeloupe
Od 01. 07. 2000

Air Caraibes je menší aerolinka se sídlem na Guadeloupe, jednom z francouzských zámořských departementů. Zaměřuje se především na dovolenkové cestující, čemuž odpovídá i skladba linek nebo pěkné zbarvení letadel.


Letenky

Doménou Air Caribes jsou linky z Paříže do destinací v Karibiku, především těch, co mají něco společného s Francií. Obvyklá cena letenek při odletu z Paříže se pohybuje na úrovni 15.000 Kč, zhruba jednou až dvakrát ročně můžete narazit i na ceny výrazně nižší.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo je u dálkového letu zdarma i v nejnižším možném tarifu. Musí splňovat rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 12 kg, na karibských regionálních trasách pak pouze 5 kg. Další malý předmět, jako například laptop nebo deštník, je povolen zdarma.

Odbavené zavazadlo je zdarma na dálkových linkách do hmotnosti 23 kg.

Na regionálních linkách po Karibiku je však příplatek za zavazadlo 15 € (objednávka více než 48 hodin před odletem) nebo 20 € (méně než 48 hodin před odletem). Ve vyšších tarifech je zavazadlo automaticky v ceně. Výjimku můžou (není ale vždy pravidlem) tvořit ty lety, které jsou součástí jedné letenky z Paříže (např. Paříž – Guadeloupe – Svatá Lucie).


Odbavení

Odbavení na letišti je bezplatné.

Od 48 hodin do 90 minut před odletem se můžete odbavit online a vytisknout vstupenku, mobilní odbavení zatím není možné. V případě, že máte zavazadla, na letišti je odevzdáte u rychlejší přepážky „Baggage Drop-off“.


Služby během letu

Občerstvení dostanete vždy zdarma na všech linkách společnosti.

V nejnižším tarifu si můžete vybrat místa v letadle za poplatek 10 €, při online odbavení je však možné tak učinit zdarma (není zaručeno, že 48 hodin před odletem již nebudou všechna atraktivní místa rozebrána).

Na dálkových spojích je možnost individuální zábavy prostřednictvím obrazovek v každé sedačce.


Logo Air Caraibes

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače