Air Tahiti Nui

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

TN (IATA)
THT (ICAO)
Francie
Od 20. 11. 1998

Národní aerolinka Francouzské Polynésie sídlí na jediném místním mezinárodním letišti v Papeete. Air Tahiti Nui létají pouze mezinárodní linky na Nový Zéland, do Austrálie, Japonska, USA a Paříže, jejich flotila se skládá výhradně z dálkových letadel typu Airbus A340 (v počtu pěti kusů) a na první pohled je na letišti poznáte podle světle modrého trupu a květiny na směrovce.


Letenky

Nejvýhodněji rezervujte letenky alespoň 2 měsíce před odletem prostřednictvím našeho vyhledávače nebo přímo přes web aerolinky. Cestovatelé ze střední Evropy se s Air Tahiti Nui setkají především na lince z Paříže nebo Los Angeles na Tahiti, kde spolupracuje se společností Air France, nebo na trase z Aucklandu na Tahiti, kde naopak spolupracuje s Air New Zeland.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo o součtu rozměrů nepřesahujícím 115 cm a hmotnosti do 10 kg můžete mít na palubě zdarma. K tomu navíc menší osobní předmět do 3 kg (brašna na laptop, kabelka, …).

Odbavené zavazadlo je zdarma pro všechny cestující, nesmí však přesáhnout hmotnost 23 kg.

Jakékoli sportovní vybavení podléhá poplatku 75–100 € za jeden let.


Odbavení

Air Tahiti Nui umožňují pouze klasické letištní odbavení, které je samozřejmě zdarma. Obvykle začíná 3 hodiny a končí 45–60 minut před odletem.


Služby během letu

Na všech linkách dostanete minimálně jedno teplé jídlo zdarma.

Každá sedačka má zabudovanou obrazovku, na níž můžete individuálně sledovat filmy, seriály nebo poslouchat hudbu.


Logo Air Tahiti Nui

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače