O aerolince Air Tahiti Nui

Národní aerolinka Francouzské Polynésie sídlí na jediném místním mezinárodním letišti v Papeete. Air Tahiti Nui létají pouze mezinárodní linky na Nový Zéland, do Austrálie, Japonska, USA a Paříže, jejich flotila se skládá výhradně z dálkových letadel typu Airbus A340 (v počtu pěti kusů) a na první pohled je na letišti poznáte podle světle modrého trupu a květiny na směrovce. 

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Nejvýhodněji rezervujte letenky alespoň 2 měsíce před odletem prostřednictvím našeho vyhledávače nebo přímo přes web aerolinky. Cestovatelé ze střední Evropy se s Air Tahiti Nui setkají především na lince z Paříže nebo Los Angeles na Tahiti, kde spolupracuje se společností Air France, nebo na trase z Aucklandu na Tahiti, kde naopak spolupracuje s Air New Zeland.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo o součtu rozměrů nepřesahujícím 115 cm a hmotnosti do 10 kg můžete mít na palubě zdarma. K tomu navíc menší osobní předmět do 3 kg (brašna na laptop, kabelka, …).

Odbavené zavazadlo je zdarma pro všechny cestující, nesmí však přesáhnout hmotnost 23 kg.

Jakékoli sportovní vybavení podléhá poplatku 75–100 € za jeden let.

Odbavení

Air Tahiti Nui umožňují pouze klasické letištní odbavení, které je samozřejmě zdarma. Obvykle začíná 3 hodiny a končí 45–60 minut před odletem.

Služby během letu

Na všech linkách dostanete minimálně jedno teplé jídlo zdarma.

Každá sedačka má zabudovanou obrazovku, na níž můžete individuálně sledovat filmy, seriály nebo poslouchat hudbu.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu