Avianca Brazil

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

O6 (IATA)
ONE (ICAO)
Brazílie
Od 01. 01. 1998

Přestože Avianca Brazil je součásti skupiny Avianca, jako jediná ze všech členských aerolinek je oficiálně odlišnou společností s vlastním webem nebo věrnostním programem. Své hlavní základny má na letištích Guarulhos v Sao Paulu, Brasílii a Rio de Janeiru. Dříve byla aerolinka známá pod názvem Ocean Air.


Letenky

Avianca Brazil provozuje téměř výhradně vnitrostátní linky po Brazílii doplněné jedinou mezinárodní trasou do uzlu své mateřské společnosti, kolumbijské Bogoty.

Letenky není nutné rezervovat s významným časovým předstihem, ještě 14 dní před odletem bývají na hlavních trasách ceny na podobné úrovni, jako 3 měsíce před odletem. Výjimkou jsou samozřejmě exponované dny jako Vánoce, Velikonoce, začátky prázdnin a podobně.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Na palubu si zdarma můžete vzít jedno příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm do 10 kg plus jeden osobní předmět (kabelka, notebook, apod.).

Zdarma lze odbavit jedno zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Sportovní vybavení se na mezinárodních linkách přepravuje za poplatek 100–125 $, stejně tak zvířata.


Odbavení

Preferujete-li klasické odbavení na letišti, nebudete u Aviancy platit žádný poplatek navíc.

Online check-in startuje 72 hodin před odletem, palubní vstupenku buď vytiskněte, nebo proveďte mobilní odbavení a boardingpass pak už jen stačí naskenovat na letišti.


Služby během letu

Na všech linkách dostanete občerstvení zdarma.


Logo Avianca Brazil

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače