O aerolince Avianca Brazil

Přestože Avianca Brazil je součásti skupiny Avianca, jako jediná ze všech členských aerolinek je oficiálně odlišnou společností s vlastním webem nebo věrnostním programem. Své hlavní základny má na letištích Guarulhos v Sao Paulu, Brasílii a Rio de Janeiru. Dříve byla aerolinka známá pod názvem Ocean Air.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Avianca Brazil provozuje téměř výhradně vnitrostátní linky po Brazílii doplněné jedinou mezinárodní trasou do uzlu své mateřské společnosti, kolumbijské Bogoty.

Letenky není nutné rezervovat s významným časovým předstihem, ještě 14 dní před odletem bývají na hlavních trasách ceny na podobné úrovni, jako 3 měsíce před odletem. Výjimkou jsou samozřejmě exponované dny jako Vánoce, Velikonoce, začátky prázdnin a podobně.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Na palubu si zdarma můžete vzít jedno příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm do 10 kg plus jeden osobní předmět (kabelka, notebook, apod.).

Zdarma lze odbavit jedno zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Sportovní vybavení se na mezinárodních linkách přepravuje za poplatek 100–125 $, stejně tak zvířata.

Odbavení

Preferujete-li klasické odbavení na letišti, nebudete u Aviancy platit žádný poplatek navíc.

Online check-in startuje 72 hodin před odletem, palubní vstupenku buď vytiskněte, nebo proveďte mobilní odbavení a boardingpass pak už jen stačí naskenovat na letišti.

Služby během letu

Na všech linkách dostanete občerstvení zdarma.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu