O aerolince Bangkok Airways

Bangkok Airways jsou menší soukromou společností v Thajsku s hlavní základnou v Bangkoku a na ostrově Koh Samui, kde si dokonce aerolinka vybudovala své vlastní letiště a až v posledních letech na něj pouští i jiné letecké společnosti.

Již několik let po sobě si Bangkok Airways drží velmi vysoké hodnocení ze strany pasažérů, mezinárodní ratingová společnost Skytrax označuje aerolinku jako 4*, tedy druhým nejvyšším stupněm kvality.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Kvalitě obvykle odpovídá i cena, Bangkok Airways nevyjímaje. Můžete se setkat i s destinacemi, kam létají za poměrně dobré ceny, například z Bangkoku do Kambodži.

Hlavní doménou společnosti jsou krátké mezinárodní lety z Thajska nebo vnitrostátní linky z Bangkoku.

V případě Bangkok Airways je většinou úplně jedno, jak moc dopředu letenky rezervujete.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

U všech letů a letenek si můžete vzít na palubu jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 36 x 23 cm. Vážit však smí pouze 5 kg.

Zdarma je i jedno odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg. Překročení váhy se trestá poplatkem 80 bahtů / 56 Kč za každý kilogram na vnitrostátních linkách a od 7 do 15 USD na mezinárodních.

Odbavení

Letištní odbavení je bez poplatku a obvykle končí 50 minut před odletem.

Online se můžete odbavit 24 až 1 hodinu před odletem, palubní vstupenku buď vytisknete, nebo uložíte do mobilu a na letiště jen oskenujete čárový kód.

Služby během letu

Na každém letu dostanete zdarma občerstvení.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

vyhledat spojeni

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu