Bangkok Airways

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

PG (IATA)
BKP (ICAO)
Thajsko
Od 01. 01. 1968

Bangkok Airways jsou menší soukromou společností v Thajsku s hlavní základnou v Bangkoku a na ostrově Koh Samui, kde si dokonce aerolinka vybudovala své vlastní letiště a až v posledních letech na něj pouští i jiné letecké společnosti.

Již několik let po sobě si Bangkok Airways drží velmi vysoké hodnocení ze strany pasažérů, mezinárodní ratingová společnost Skytrax označuje aerolinku jako 4*, tedy druhým nejvyšším stupněm kvality.


Letenky

Kvalitě obvykle odpovídá i cena, Bangkok Airways nevyjímaje. Můžete se setkat i s destinacemi, kam létají za poměrně dobré ceny, například z Bangkoku do Kambodži.

Hlavní doménou společnosti jsou krátké mezinárodní lety z Thajska nebo vnitrostátní linky z Bangkoku.

V případě Bangkok Airways je většinou úplně jedno, jak moc dopředu letenky rezervujete.

Vyhledat letenky


Zavazadla

U všech letů a letenek si můžete vzít na palubu jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 36 x 23 cm. Vážit však smí pouze 5 kg.

Zdarma je i jedno odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg. Překročení váhy se trestá poplatkem 80 bahtů / 56 Kč za každý kilogram na vnitrostátních linkách a od 7 do 15 USD na mezinárodních.


Odbavení

Letištní odbavení je bez poplatku a obvykle končí 50 minut před odletem.

Online se můžete odbavit 24 až 1 hodinu před odletem, palubní vstupenku buď vytisknete, nebo uložíte do mobilu a na letiště jen oskenujete čárový kód.


Služby během letu

Na každém letu dostanete zdarma občerstvení.


Logo Bangkok Airways

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače