O aerolince Binter Canarias

Letecká společnost Binter Canarias sídlí na kanárském ostrově Gran Canaria ve Španělsku. Binter byl několikrát vyhlášen jako nejlepší regionální dopravce v Evropě.

Mimo přelety v rámci Kanárských ostrovů létá Binter na pravidelných linkách do Portugalska, Maroka, Mauritánie, Senegalu, Západní Sahary a na Kapverdské ostrovy.

Aerolinka provozuje turbovrtulové letouny ATR72 a Bombardier CRJ900 v zeleno-bílém zbarvení.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Letenky s Binter Canarias zakoupíte jak v rezervačních systémech, tak i na webu dopravce. Nejlevnější letenky bývají 1–3 měsíce před odletem.

Lety mezi ostrovy se pohybují v cenovém rozpětí 20–50 € za let. Letenku zakoupíte na přelet nejen mezi hlavními ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife, La Palma a Lanzarote, ale i na méně známé ostrovy El Hierro a La Gomera.

Nejlevnější letenky zakoupíte na letu Gran Canaria – Tenerife North, a to za 44 € / zpáteční letenka.

Binter Canarias jsou také známé svými exotickými linkami z Kanárských ostrovů na Kapverdy, do Gambie, Mauritánie či na Západní Saharu.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo je vzhledem k menším typům letadle omezeno rozměry 45 x 35 x 25 cm a váze 6 kg. Větší zavazadla musí být odbavena.

Odbavené zavazadlo je vždy v ceně. Váha se liší dle zvoleného tarifu, minimálně však 20 kg na linkách v rámci Kanárských ostrovů a 23 kg na mezinárodních linkách.

Odbavení

Check-in je k dispozici nejdéle 30 minut před lety po Kanárských ostrovech a 60 minut pro mezinárodní lety.

Služby během letu

Za letu je podáváno lehké občerstvení v podobě sušenek a nápoje zdarma.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu