Cambodia Angkor Air

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

K6 (IATA)
KHV (ICAO)
Kambodža
Od 28. 07. 2009

Národní kambodžská aerolinka je menší společnost se 6 moderními letadly typu Airbus A321 a ATR, svoje hlavní sídlo má na letišti v Phnom Penhu, ale létá i ze Siem Reap. Z poloviny je vlastněná společností Vietnam Airlines.


Letenky

Cambodia Angkor Air provozuje ve velkém dovolenkové lety do Kambodži z Číny a Jižní Koreje, cestovatelé z Evropy se pak můžou se společností setkat především na linkách z Vietnamu nebo Bangkoku. Standardní letenky bývají poměrně drahé a do Kambodži se tak spíše vyplatí letět s Air Asia.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Zdarma si na palubu můžete vzít jeden kus příručního zavazadla velikosti 56 x 36 x 23 cm a hmotnosti do 7 kg. Navíc si bez problému můžete vzít tašku na notebook, malou kabelku nebo třeba fotoaparát.

Odbavené zavazadlo do 20 kg mají všichni cestující zdarma.


Odbavení

Zatím jedinou možností, jak se odbavit, je klasická letištní přepážka, online check-in společnost neumožňuje. Odbavit se můžete 60 minut–2 hodiny před odletem.


Služby během letu

Cambodia Angkor Air je standardní 3* aerolinka na kratší vzdálenosti. Teplé jídlo na delších linkách, případně malé občerstvení na krátkých spojích, se podává bezplatně, s výjimkou alkoholických nápojů.


Logo Cambodia Angkor Air

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače