Cambodia Angkor Air

O aerolince

Národní kambodžská aerolinka je menší společnost se 6 moderními letadly typu Airbus A321 a ATR, svoje hlavní sídlo má na letišti v Phnom Penhu, ale létá i ze Siem Reap. Z poloviny je vlastněná společností Vietnam Airlines.

Logo Cambodia Angkor Air
IATA Kód
K6
Letecká aliance
-
Země původu
Kambodža
Datum vzniku
28. 07. 2009

Letenky

Cambodia Angkor Air provozuje ve velkém dovolenkové lety do Kambodži z Číny a Jižní Koreje, cestovatelé z Evropy se pak můžou se společností setkat především na linkách z Vietnamu nebo Bangkoku. Standardní letenky bývají poměrně drahé a do Kambodži se tak spíše vyplatí letět s Air Asia.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Zdarma si na palubu můžete vzít jeden kus příručního zavazadla velikosti 56 x 36 x 23 cm a hmotnosti do 7 kg. Navíc si bez problému můžete vzít tašku na notebook, malou kabelku nebo třeba fotoaparát.

Odbavené zavazadlo do 20 kg mají všichni cestující zdarma.

Odbavení

Zatím jedinou možností, jak se odbavit, je klasická letištní přepážka, online check-in společnost neumožňuje. Odbavit se můžete 60 minut–2 hodiny před odletem.

Služby během letu

Cambodia Angkor Air je standardní 3* aerolinka na kratší vzdálenosti. Teplé jídlo na delších linkách, případně malé občerstvení na krátkých spojích, se podává bezplatně, s výjimkou alkoholických nápojů.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.