Průvodce aerolinkou

Letecká společnost French Bee

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince French Bee

French Bee je relativně nová francouzská aerolinka specializující se na dálkové low-cost lety z Paříže především do prázdninových destinací v Indickém oceánu, Karibiku i Pacifiku. Ve flotile má zatím čtyři letadla: jeden Airbus A330 a tři úplně nové Airbusy A350. Základnou pro French Bee je letiště Orly v Paříži. Krátce po založení společnost létala pod názvem French Blue, svůj název změnila v roce 2017.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Aerolinka nabízí výhodné ceny letenek především pro cestující, kteří se obejdou bez odbaveného zavazadla a jakýchkoliv přídavných služeb na palubě. Vzhledem ke skladbě destinací v plážových teplých krajích většina pasažérů odbavené zavazadlo stejně potřebovat nebude, French Bee tak může být zajímavou alternativou.

Provozuje pravidelné linky z Paříže na ostrov Reunion, na Tahiti přes San Francisco (s tím, že prodává i samostatné letenky na úsek San Francisco - Tahiti) a do Dominikánské republiky. 

Letenky vždy kupujte jen na americké verzi webu aerolinky.

Zavazadla

Jeden kus příručního zavazadla můžete přepravovat vždy zdarma, pokud se vejde do rozměrů 54 x 38 x 20 cm a hmotnosti do 12 kg.

Odbavené zavazadlo nikdy není v ceně nejnižšího tarifu. Zvolit můžete o 50 € dražší tarif, který obsahuje zavazadlo i občerstvení nebo zvolit levnější cenu a v průběhu rezervace přidat pouze odbavené zavazadlo za 35 €/směr.

Odbavení

Letištní odbavení je zdarma a začíná 2,5 až 3 hodiny před odletem. Při odletu z letiště Orly v Paříži nebudete odbaveni v terminálu, ale v dočasně vybudovaném přístřešku s nápisem "L'Arche" přímo před budovou terminálu "Orly Sud".

Online check-in začíná 48 hodin před odletem, v případě letů do USA nebo na Tahiti 24 hodin před letem. 

Služby během letu

Zdarma během letu můžete využívat pouze individuální obrazovky s nabídkou filmů a seriálů.

Veškeré občerstvení je zpoplatněno. Za teplé jídlo na dálkovém letu zaplatíte 25 USD, musíte objednat předem během koupě letenky.

Výběr konkrétního místa: zpoplatněn od 20 do 50 USD, a to i při online odbavení. Pokud zaplatit odmítnete, bude vám zdarma přidělena náhodná sedačka.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 měs
Navrhni úpravu