Onur Air

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

8Q (IATA)
OHY (ICAO)
Turecko
Od 14. 05. 1992

Turecká nízkonákladová aerolinka se základnou v Istanbulu, Antalyi a dalších městech se specializuje především na vnitrostátní linky a spojení Istanbulu s významnými metropolemi v západní Evropě.

Onur Air provozuje také charterové lety pro cestovní kanceláře, výjimečně i pro ty české či slovenské. Ve flotile má výhradně moderní letadla typu Airbus A320 nebo A321.


Letenky

Nejvýhodnější letenky na pravidelných linkách Onur Air rezervujte vždy přímo přes web aerolinky. České a slovenské cestovatele z příhraničí mohou občas zaujmout letenky z Vídně či Mnichova do Istanbulu, standardně stojí okolo 4.500 Kč, ale v akcích se ceny mohou dostat i ke 2.000 Kč za zpáteční letenku.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Onur Air přepravuje všem cestujícím bez rozdílu tarifu odbavené zavazadlo zdarma. Na domácích linkách po Turecku je limit stanoven na 15 kg, u vnitrostátních spojů pak na 20 kg.

Kabinové zavazadlo se musí vejít do standardních rozměrů 56 x 45 x 25 cm a vážit maximálně 8 kg.


Odbavení

Check-in lze provést bezplatně jak na letišti, tak online 24 hodin před odletem. Nemáte-li možnost vytisknutí palubní vstupenky, můžete tak učinit na přepážce před odletem.


Služby během letu

Občerstvení je zpoplatněno, teplé jídlo si můžete objednat předem během rezervačního procesu na webu.


Logo Onur Air

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače