Philippine Airlines

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

PR (IATA)
PAL (ICAO)
Filipíny
Od 15. 03. 1941

Největší filipínská aerolinka je zároveň nejstarší stále fungující leteckou společností v Asii. Sídlí na letišti v Manile, menší základnu má i ve městě Cebu. Největší podíl mají vnitrostátní linky a lety do okolních zemí, společnost létá i do USA, Austrálie nebo Evropy.


Letenky

Čeští a slovenští cestovatelé využijí Philippine Airlines především na levných vnitrostátních linkách nebo při výhodných akčních nabídkách na lince z Dubaje na Filipíny. Běžné ceny na trasách do Evropy jsou dost vysoké a obvykle neklesají pod 20.000 Kč.

Pro dosažení nejlevnějších letenek se vyplatí provést rezervaci 2–4 měsíce před odletem.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Zdarma si můžete na palubu vzít vždy jedno příruční zavazadlo se součtem rozměrů do 115 cm a váhou do 7 kg plus dvě menší (kabelka, laptop).

I v nejnižším tarifu smíte mít vždy zdarma odbavené zavazadlo. Nejnižší váhový limit je na vnitrostátních (10 kg) a regionálních (20 kg) spojích, u dálkových linek včetně Dubaje můžete mít hned dvě zavazadla o hmotnosti do 23 kg.


Odbavení

Klasické odbavení na letišti je zdarma, začíná 3 hodiny a končí většinou 45 minut před odletem, u dálkových spojů můžou být časy mírně odlišné.

Odbavit se můžete online 1–24 hodin před odletem, mobilní odbavení společnost zatím neumožňuje.


Služby během letu

Občerstvení nebo teplé jídlo dostanete zdarma na každém letu nad 45 minut s výjimkou těch operovaných vrtulovými letadly.

Na dálkových spojích využijete systém palubní zábavy prostřednictvím obrazovek v sedadlech.


Logo Philippine Airlines

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače