Spirit Airlines

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

NK (IATA)
NKS (ICAO)
Spojené státy americké
Od 01. 01. 1980

Letadla Spirit Airlines můžete spatřit výhradně na severoamerickém kontinentu, a to především na linkách po USA. Jedná se o středně velkou (na místní poměry) nízkonákladovou aerolinku spojující významná města a dovolenkové resorty v Karibiku. Ve své flotile má pouze letadla řady Airbus A320.

Hlavní základny má aerolinka na letištích v Las Vegas, Chicagu, Fort Lauderdale nebo Detroitu, ale létá doslova po celých USA.


Letenky

U Spirit Airlines rezervujeme nejvýhodněji vždy přímo přes web aerolinky. I když se jedná o nízkonákladovou aerolinku, ceny nejsou tak nízké jako známe z Evropy, průměrná jednosměrná letenka vyjde asi na 75 $.

Výrazně levněji může Spirit Airlines oproti ostatním aerolinkám vyjít při cestách z Floridy do Karibských destinací. Letenky rezervujeme ideálně alespoň jeden měsíc dopředu.


Zavazadla

V nejnižším tarifu „Bare Fare“ není v ceně zahrnuto odbavené zavazadlo. Přikoupením online v průběhu rezervace dosáhnete nejnižší ceny v hodnotě 30 $ za jeden kus do 23 kg.

Příruční zavazadlo velikosti 56 x 46 x 25 cm a další menší o rozměrech 45 x 35 x 20 cm se přepravují zdarma.


Odbavení

Online check-in startuje jako u všech amerických aerolinek 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si vytiskněte. Tisknutí z automatického kiosku na letišti přijde na 2 $.

Klasické odbavení na přepážce vyjde na 10 $. Pokud si v průběhu rezervace zakoupíte zavazadlo, to odevzdáte na letišti bez poplatku za odbavení, musíte mít však vytištěnou palubní vstupenku.


Služby během letu

Veškeré služby během letu jsou zpoplatněny.

Výběr sedačky v letadle přijde na 1–25 $ podle délky letu a umístění sedadla. Pokud si žádné nevyberete, bude vám přiděleno náhodně zdarma systémem.


Logo Spirit Airlines

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače