O aerolince Spirit Airlines

Letadla Spirit Airlines můžete spatřit výhradně na severoamerickém kontinentu, a to především na linkách po USA. Jedná se o středně velkou (na místní poměry) nízkonákladovou aerolinku spojující významná města a dovolenkové resorty v Karibiku. Ve své flotile má pouze letadla řady Airbus A320.

Hlavní základny má aerolinka na letištích v Las Vegas, Chicagu, Fort Lauderdale nebo Detroitu, ale létá doslova po celých USA.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

U Spirit Airlines rezervujeme nejvýhodněji vždy přímo přes web aerolinky. I když se jedná o nízkonákladovou aerolinku, ceny nejsou tak nízké jako známe z Evropy, průměrná jednosměrná letenka vyjde asi na 75 $.

Výrazně levněji může Spirit Airlines oproti ostatním aerolinkám vyjít při cestách z Floridy do Karibských destinací. Letenky rezervujeme ideálně alespoň jeden měsíc dopředu.

Zavazadla

V nejnižším tarifu „Bare Fare“ není v ceně zahrnuto odbavené zavazadlo. Přikoupením online v průběhu rezervace dosáhnete nejnižší ceny v hodnotě 30 $ za jeden kus do 23 kg.

Příruční zavazadlo zdarma smíte mít jen malé o rozměrech 45 x 35 x 20 cm, což odpovídá menšímu batohu na záda. Žádný další předmět není povolen. Větší příručák velikosti 56 x 46 x 25 cm můžete zakoupit během rezervace letenky za astronomickou sumu 35 USD, na letišti za 55 USD a pokud se přijde až u gatu na to, že povolené rozměry 45 x 35 x 20 cm přesahujete, připravte si 65 USD.

Odbavení

Online check-in startuje jako u všech amerických aerolinek 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si vytiskněte. Tisknutí z automatického kiosku na letišti přijde na 2 $.

Klasické odbavení na přepážce vyjde na 10 $. Pokud si v průběhu rezervace zakoupíte zavazadlo, to odevzdáte na letišti bez poplatku za odbavení, musíte mít však vytištěnou palubní vstupenku.

Služby během letu

Veškeré služby během letu jsou zpoplatněny.

Výběr sedačky v letadle přijde na 1–25 $ podle délky letu a umístění sedadla. Pokud si žádné nevyberete, bude vám přiděleno náhodně zdarma systémem.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

norbic

Ted jsme dosedli do Vegas, prdel vubec necitim, to je snad zelezna lavice potazena kozenkou. Tady opravdu plati you get what you pay for ....

Odpovědět
před rokem
norbic

Dneska letim z Pittsburghu do Vegas a vytisknuti BP je z jejich on line check in automatu zdarma. Aspon tady :) Jinak at jejich appka na check in je totalni shit

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu